"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына елтаңбалық алым мәселесі бойынша толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2000 жылғы 15 желтоқсан N 123-II
1-бап. "Бюджет жүйесі туралы" 1999 жылғы 1 сәуірдегі
Z990357_
Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің
Жаршысы, 1999 ж., N 7, 225-құжат; N 20, 731-құжат; N 21, 783-құжат; N 23,
916, 928, 930-құжаттар) мынадай толықтыру енгізілсін:
7-бап 1) тармақшасының а) тармақшасы мынадай мазмұндағы отыз бесінші
абзацпен толықтырылсын: "аударымдық және жай вексельдерге қатысты
елтаңбалық алым;".
2-бап. Осы Заң жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О бюджетной системе" по вопросу гербового сбора
Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2000 года N 123
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 1 апреля 1999 г.
Z990357_
"О бюджетной системе" (Ведомости Парламента Республики Казахстан,
1999 г., N 7, ст. 225; N 20, ст. 731; N 21, ст. 783; N 23, ст. 916, 928,
930) следующее дополнение:
Подпункт а) подпункта 1) статьи 7 дополнить абзацем тридцать пятым
следующего содержания: "гербовый сбор в отношении переводных и простых
векселей;".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня его
опубликования.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)