Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне көшi-қон мәселелерi бойынша толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 10 қараша N 255-II
Қазақстан Республикасының мына заң актiлерiне толықтырулар енгiзiлсiн:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасындағы шетел азаматтарының құқықтық жағдайы туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2337 U952337_ заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 9-10, 68-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1997 ж., N 12, 184-құжат; 2001 ж., N 8, 50, 54-құжаттар):
28-баптың екiншi бөлiгi "iшкi iстер органдарының" деген сөздердiң
алдынан "Қазақстан Республикасының Yкiметi белгiлеген тәртiппен" деген
сөздермен толықтырылсын.
2. "Халықтың көшi-қоны туралы" 1997 жылғы 13 желтоқсандағы
Z970204_
Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентiнің
Жаршысы, 1997 ж., N 24, 341-құжат; 2001 ж., N 8, 50-құжат):
мынадай мазмұндағы 29-1-баппен толықтырылсын:
"29-1-бап. Қазақстан Республикасының шегiнен шығарып жiберу
Көшiп келушiлердi Қазақстан Республикасының шегiнен шығарып жiберу
Қазақстан Республикасының шетелдiктер мен азаматтығы жоқ адамдардың
құқықтық жағдайы туралы заңдарында белгiленетiн жағдайларда және тәртiппен
жүзеге асырылады".
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам миграции
Закон Республики Казахстан от 10 ноября 2001 года N 255
Внести дополнения в следующие законодательные акты Республики Казахстан:
1. В Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 19 июня 1995 г. N 2337 U952337_ "О правовом положении иностранных граждан в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 9-10, ст. 68; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 12, ст. 184; 2001 г., N 8, ст. 50, 54):
часть вторую статьи 28 после слов "органов внутренних дел" дополнить
словами "в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан".
2. В Закон Республики Казахстан от 13 декабря 1997 г.
Z970204_
"О
миграции населения" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N
24, ст. 341; 2001 г., N 8, ст. 50):
дополнить статьей 29-1 следующего содержания:
"Статья 29-1. Выдворение за пределы Республики Казахстан
Выдворение иммигрантов за пределы Республики Казахстан осуществляется
в случаях и порядке, определяемых законодательством Республики Казахстан о
правовом положении иностранцев и лиц без гражданства.".
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)