Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттерi арасындағы 2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттердiң көлемдерi туралы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 қарашадағы N 602 Заңы
Осы Заң республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттерi арасындағы үш жылдық 2005-2007 жылдар кезеңiне арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттердiң жылдар бойынша бөлiнген абсолюттiк көрiнiстегi көлемдерiн айқындайды.
1-бап. Облыстық бюджеттерден және республикалық
маңызы бар қаланың, астананың бюджеттерiнен
республикалық бюджетке берiлетiн бюджеттiк
алып қоюлардың көлемдерi
1. Облыстық бюджеттерден және республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттерiнен республикалық бюджетке 2005 жылға арналған бюджеттiк алып қоюлар 95 008 515 мың теңге, оның iшiнде:
Ақтөбе облысынан - 1 371 334 мың теңге;
Атырау облысынан - 28 989 102 мың теңге;
Маңғыстау облысынан - 15 989 138 мың теңге;
Алматы қаласынан - 45 357 967 мың теңге;
Астана қаласынан - 3 300 974 мың теңге сомасында белгiленсiн.
2. Облыстық бюджеттерден және республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттерiнен республикалық бюджетке 2006 жылға арналған бюджеттiк алып қоюлар 119 476 590 мың теңге, оның iшiнде:
Ақтөбе облысынан - 1 601 322 мың теңге;
Атырау облысынан - 35 621 410 мың теңге;
Маңғыстау облысынан - 19 439 802 мың теңге;
Алматы қаласынан - 56 507 741 мың теңге;
Астана қаласынан - 6 306 315 мың теңге сомасында белгiленсiн.
3. Облыстық бюджеттерден және республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджеттерiнен республикалық бюджетке 2007 жылға арналған бюджеттiк алып қоюлар 151 498 867 мың теңге, оның iшiнде:
Ақтөбе облысынан - 1 079 129 мың теңге;
Атырау облысынан - 43 061 767 мың теңге;
Маңғыстау облысынан - 24 436 744 мың теңге;
Алматы қаласынан - 72 310 353 мың теңге;
Астана қаласынан - 10 610 874 мың теңге сомасында белгiленсiн.
2-бап. Республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге
берiлетiн бюджеттiк субвенциялардың көлемдерi
1. Республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге берiлетiн 2005 жылға арналған бюджеттiк субвенциялар 133 027 541 мың теңге, оның iшiнде:
Ақмола облысына - 13 864 414 мың теңге;
Алматы облысына - 15 418 795 мың теңге;
Шығыс Қазақстан облысына - 15 469 332 мың теңге;
Жамбыл облысына - 15 058 444 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысына - 7 664 947 мың теңге;
Қарағанды облысына - 5 026 153 мың теңге;
Қостанай облысына - 9 478 426 мың теңге;
Қызылорда облысына - 11 009 439 мың теңге;
Павлодар облысына - 1 258 887 мың теңге;
Солтүстiк Қазақстан облысына - 11 461 369 мың теңге;

Об объемах официальных трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы на 2005-2007 годы
Закон Республики Казахстан от 9 ноября 2004 года N 602
Настоящий Закон определяет объемы официальных трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы в абсолютном выражении на трехлетний период 2005-2007 годов с разбивкой по годам.
Статья 1. Объемы бюджетных изъятий, передаваемые
из областных бюджетов и бюджетов города
республиканского значения, столицы в
республиканский бюджет
1. Установить бюджетные изъятия из областных бюджетов и бюджетов города республиканского значения, столицы в республиканский бюджет на 2005 год в сумме 95 008 515 тысяч тенге, в том числе:
Актюбинской - 1 371 334 тысяч тенге;
Атырауской - 28 989 102 тысяч тенге;
Мангистауской - 15 989 138 тысяч тенге;
города Алматы - 45 357 967 тысяч тенге;
города Астаны - 3 300 974 тысяч тенге.
2. Установить бюджетные изъятия из областных бюджетов и бюджетов города республиканского значения, столицы в республиканский бюджет на 2006 год в сумме 119 476 590 тысяч тенге, в том числе:
Актюбинской - 1 601 322 тысяч тенге;
Атырауской - 35 621 410 тысяч тенге;
Мангистауской - 19 439 802 тысяч тенге;
города Алматы - 56 507 741 тысячи тенге;
города Астаны - 6 306 315 тысяч тенге.
3. Установить бюджетные изъятия из областных бюджетов и бюджетов города республиканского значения, столицы в республиканский бюджет на 2007 год в сумме 151 498 867 тысяч тенге, в том числе:
Актюбинской - 1 079 129 тысяч тенге;
Атырауской - 43 061 767 тысяч тенге;
Мангистауской - 24 436 744 тысяч тенге;
города Алматы - 72 310 353 тысяч тенге;
города Астаны - 10 610 874 тысяч тенге.
Статья 2. Объемы бюджетных субвенций, передаваемые
из республиканского бюджета в областные
бюджеты
1. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из республиканского бюджета в областные бюджеты, на 2005 год в сумме 133 027 541 тысячи тенге, в том числе:
Акмолинской - 13 864 414 тысяч тенге;
Алматинской - 15 418 795 тысяч тенге;
Восточно-Казахстанской - 15 469 332 тысяч тенге;
Жамбылской - 15 058 444 тысяч тенге;
Западно-Казахстанской - 7 664 947 тысяч тенге;
Карагандинской - 5 026 153 тысяч тенге;
Костанайской - 9 478 426 тысяч тенге;
Кызылординской - 11 009 439 тысяч тенге;
Павлодарской - 1 258 887 тысяч тенге;
Северо-Казахстанской - 11 461 369 тысяч тенге;

Оңтүстiк Қазақстан облысына - 27 317 335 мың теңге сомасында
белгiленсiн.
2. Республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге берiлетiн 2006 жылға арналған бюджеттiк субвенциялар 153 149 590 мың теңге, оның iшiнде:
Ақмола облысына - 15 958 655 мың теңге;
Алматы облысына - 17 707 954 мың теңге;
Шығыс Қазақстан облысына - 17 610 210 мың теңге;
Жамбыл облысына - 17 395 854 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысына - 8 490 201 мың теңге;
Қарағанды облысына - 5 908 832 мың теңге;
Қостанай облысына - 10 934 747 мың теңге;
Қызылорда облысына - 12 329 913 мың теңге;
Павлодар облысына - 1 617 733 мың теңге;
Солтүстiк Қазақстан облысына - 13 367 240 мың теңге;
Оңтүстiк Қазақстан облысына - 31 828 251 мың теңге сомасында белгiленсiн.
3. Республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге берiлетiн 2007 жылға арналған бюджеттiк субвенциялар 192 790 980 мың теңге, оның iшiнде:
Ақмола облысына - 19 616 640 мың теңге;
Алматы облысына - 22 186 299 мың теңге;
Шығыс Қазақстан облысына - 22 189 261 мың теңге;
Жамбыл облысына - 21 326 306 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысына - 11 173 159 мың теңге;
Қарағанды облысына - 7 677 669 мың теңге;
Қостанай облысына - 13 414 504 мың теңге;
Қызылорда облысына - 14 811 753 мың теңге;
Павлодар облысына - 3 810 519 мың теңге;
Солтүстiк Қазақстан облысына - 16 545 651 мың теңге;
Оңтүстiк Қазақстан облысына - 40 039 219 мың теңге сомасында белгiленсiн.
3-бап. Жалпы сипаттағы ресми трансферттердi есептеу
кезiнде ескерiлетiн шығыстар
1. 2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттердiң көлемдерiн айқындау кезiнде жергiлiктi бюджеттердiң шығыстарында:
1) 2004 жылы республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер есебiнен қаржыландырылған тұрақты сипаттағы шығындар 6 937 590 мың теңге сомасында, оның iшiнде:
осы Заңға 1-қосымшаға сәйкес мемлекеттiк жалпы бiлiм беретiн мектептердiң үлгi штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге 2 731 921 мың теңге;
осы Заңға 2-қосымшаға сәйкес жаңадан iске қосылатын бiлiм беру объектiлерiн ұстауға 1 814 019 мың теңге;
осы Заңға 3-қосымшаға сәйкес жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстауға 526 737 мың теңге;
осы Заңға 4-қосымшаға сәйкес учаскелiк полиция инспекторларының ақшалай ризығын ұлғайтуға және оларды материалдық-техникалық жарақтандыруға 716 000 мың теңге;
осы Заңға 5-қосымшаға сәйкес кәсiптiк орта оқу орындарында мемлекеттiк тапсырыс негiзiнде оқып жатқан студенттердiң стипендиялары мөлшерiн ұлғайтуға 219 006 мың теңге;
осы Заңға 6-қосымшаға сәйкес мемлекеттiк қызметшiлерге сауықтыруға арналған материалдық көмек және жалақысына экологиялық үстемелер төлеуге 214 077 мың теңге;

Южно-Казахстанской - 27 317 335 тысяч тенге.
2. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из республиканского бюджета в областные бюджеты, на 2006 год в сумме 153 149 590 тысяч тенге, в том числе:
Акмолинской - 15 958 655 тысяч тенге;
Алматинской - 17 707 954 тысяч тенге;
Восточно-Казахстанской - 17 610 210 тысяч тенге;
Жамбылской - 17 395 854 тысяч тенге;
Западно-Казахстанской - 8 490 201 тысячи тенге;
Карагандинской - 5 908 832 тысяч тенге;
Костанайской - 10 934 747 тысяч тенге;
Кызылординской - 12 329 913 тысяч тенге;
Павлодарской - 1 617 733 тысяч тенге;
Северо-Казахстанской - 13 367 240 тысяч тенге;
Южно-Казахстанской - 31 828 251 тысячи тенге.
3. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из республиканского бюджета в областные бюджеты, на 2007 год в сумме 192 790 980 тысяч тенге, в том числе:
Акмолинской - 19 616 640 тысяч тенге;
Алматинской - 22 186 299 тысяч тенге;
Восточно-Казахстанской - 22 189 261 тысячи тенге;
Жамбылской - 21 326 306 тысяч тенге;
Западно-Казахстанской - 11 173 159 тысяч тенге;
Карагандинской - 7 677 669 тысяч тенге;
Костанайской - 13 414 504 тысяч тенге;
Кызылординской - 14 811 753 тысяч тенге;
Павлодарской - 3 810 519 тысяч тенге;
Северо-Казахстанской - 16 545 651 тысячи тенге;
Южно-Казахстанской - 40 039 219 тысяч тенге.
Статья 3. Расходы, учитываемые при расчете
официальных трансфертов общего характера
1. Установить, что при определении объемов официальных трансфертов общего характера на 2005-2007 годы дополнительно в расходах местных бюджетов учтены:
1) затраты постоянного характера, финансировавшиеся за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета в 2004 году, в сумме 6 937 590 тысяч тенге, в том числе:
2 731 921 тысячи тенге на обеспечение содержания типовых штатов государственных общеобразовательных школ согласно приложению 1 к настоящему Закону;
1 814 019 тысяч тенге на содержание вновь вводимых объектов образования согласно приложению 2 к настоящему Закону;
526 737 тысяч тенге на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения согласно приложению 3 к настоящему Закону;
716 000 тысяч тенге на увеличение денежного довольствия и материально-техническое оснащение участковых инспекторов полиции согласно приложению 4 к настоящему Закону;
219 006 тысяч тенге на увеличение размера стипендии студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа, согласно приложению 5 к настоящему Закону;
214 077 тысяч тенге на выплату материальной помощи на оздоровление и экологических надбавок к заработной плате государственных служащих согласно приложению 6 к настоящему Закону;

осы Заңға 7-қосымшаға сәйкес "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамының балансынан берiлген жалпы бiлiм беретiн мекемелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз етуге 715 830 мың теңге;
2) Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнде айқындалған шығыстарды бюджеттер деңгейлерi арасында бөлуге сәйкес берiлетiн шығындар 1 506 329 мың теңге сомасында, оның iшiнде:
осы Заңға 8-қосымшаға сәйкес ардагерлер мен мүгедектердi оңалтуға және оларға әлеуметтiк көмек көрсетуге 125 425 мың теңге;
осы Заңға 9-қосымшаға сәйкес протездеу және протездiк-ортопедиялық бұйымдармен қамтамасыз ету жөнiнде медициналық қызметтер көрсетуге 444 989 мың теңге;
осы Заңға 10-қосымшаға сәйкес мүгедектердi сурдоқұралдармен және сурдокөмекпен қамтамасыз етуге 221 426 мың теңге;
осы Заңға 11-қосымшаға сәйкес мүгедектердi тифлоқұралдармен қамтамасыз етуге 67 620 мың теңге;
осы Заңға 12-қосымшаға сәйкес iшкi iстер органдарының жекелеген бөлiмшелерiн ұстауға 646 869 мың теңге;
3) осы Заңға 13-қосымшаға сәйкес бұрын жалақы төлеуге пайдаланылған шығындарды өтеу үшiн 2005 жылы 2 308 612 мың теңге сомасындағы, 2006 жылы 886 835 мың теңге сомасындағы, 2007 жылы 434 312 мың теңге сомасындағы қаражат;
4) осы Заңға 14-қосымшаға сәйкес қалалық және облыстық деңгейдегi медициналық ұйымдардағы соматикалық аурулармен ауыратын науқастарды дәрiлiк заттармен қамтамасыз етуге және алғашқы медициналық-санитарлық көмек маманының жолдамасы бойынша диагностикалық зерттеулер жүргiзудi қоса алғанда, алғашқы медициналық-санитарлық көмек көрсететiн ұйымдардың жан басына шаққандағы нормативiн ұлғайтуға бағытталған тегiн медициналық көмектiң кепiлдiк берiлген көлемiн көрсетуге 15 000 000 мың теңге сомасындағы қаражат;
5) осы Заңға 15-қосымшаға сәйкес "Кемтар балаларды әлеуметтiк және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" 2002 жылғы 11 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Заңын iске асыруға 512 176 мың теңге сомасындағы қаражат;
6) осы Заңға 16-қосымшаға сәйкес "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын iске асыруға, оның iшiнде мәслихаттар аппараттарының санын ұлғайтуға 657 233 мың теңге сомасындағы, мәслихат хатшыларының жалақысын арттыруға 4 669 мың теңге сомасындағы, ауылдық (селолық) округтер әкiмдерiнiң аппараттарын ұстау үшiн қосымша шығындарға 2 882 473 мың теңге сомасындағы қаражат;

715 830 тысяч тенге на обеспечение функционирования общеобразовательных учреждений, переданных с баланса акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темiр жолы", согласно приложению 7 к настоящему Закону;
2) передаваемые затраты в соответствии с распределением расходов между уровнями бюджетов, определенным Бюджетным кодексом  Республики Казахстан, в сумме 1 506 329 тысяч тенге, в том числе:
125 425 тысяч тенге на реабилитацию и социальную помощь ветеранам и инвалидам согласно приложению 8 к настоящему Закону;
444 989 тысяч тенге на предоставление медицинских услуг по протезированию и обеспечение протезно-ортопедическими изделиями согласно приложению 9 к настоящему Закону;
221 426 тысяч тенге на обеспечение сурдосредствами и сурдопомощью инвалидов согласно приложению 10 к настоящему Закону;
67 620 тысяч тенге на обеспечение тифлосредствами инвалидов согласно приложению 11 к настоящему Закону;
646 869 тысяч тенге на содержание отдельных подразделений органов внутренних дел согласно приложению 12 к настоящему Закону;
3) средства для возмещения затрат, ранее использованных на выплату заработной платы, в 2005 году в сумме 2 308 612 тысяч тенге, в 2006 году в сумме 886 835 тысяч тенге, в 2007 году в сумме 434 312 тысяч тенге согласно приложению 13 к настоящему Закону;
4) средства на оказание гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в сумме 15 000 000 тысяч тенге согласно приложению 14 к настоящему Закону, направленные на обеспечение лекарственными средствами больных соматическими заболеваниями в медицинских организациях городского и областного уровней и увеличение подушевого норматива организаций, оказывающих первичную медико-санитарную помощь, включая проведение диагностических исследований по направлению специалиста первичной медико-санитарной помощи;
5) средства на реализацию Закона  Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями" в сумме 512 176 тысяч тенге согласно приложению 15 к настоящему Закону;
6) средства на реализацию Закона  Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в том числе на увеличение численности аппаратов маслихатов в сумме 657 233 тысяч тенге, повышение заработной платы секретарей маслихатов в сумме 4 669 тысяч тенге, дополнительные затраты для содержания аппаратов акимов аульных (сельских) округов в сумме 2 882 473 тысяч тенге согласно приложению 16 к настоящему Закону;

2002 жылғы 11 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңын
іске асыруға арналған қосымша шығындары
__________________________________________________________________
Р/с |                                             | Сомасы, мың
N  |                Атауы                        |    теңге
_____|_____________________________________________|______________
Барлығы                                       512 176
1     Ақмола облысы                                  20 462
2     Ақтөбе облысы                                  45 090
3     Алматы облысы                                  27 539
4     Атырау облысы                                  19 281
5     Шығыс Қазақстан облысы                         44 023
6     Жамбыл облысы                                  37 536
7     Батыc Қазақстан облысы                         21 533
8     Қарағанды облысы                               32 217
9     Қостанай облысы                                28 908
10    Қызылорда облысы                               31 398
11    Маңғыстау облысы                                6 639
12    Павлодар облысы                                43 434
13    Солтүстiк Қазақстан облысы                     23 022
14    Оңтүстiк Қазақстан облысы                      75 627
15    Алматы қаласы                                  30 719
16    Астана қаласы                                  24 748
"Республикалық және облыстық
бюджеттер, республикалық маңызы
бар қала, астана бюджеттерi
арасындағы 2005-2007 жылдарға
арналған жалпы сипаттағы ресми
трансферттердің көлемдерi туралы"
Қазақстан Республикасының
2004 жылғы 9 қарашадағы
N 602-ІІ ҚРЗ 3аңына
16-ҚОСЫМША
Жергілікті бюджеттердің "Қазақстан Республикасындағы
жергілікті мемлекеттік басқару туралы"
2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының
Заңын іске асыруға арналған қосымша шығындары
мың теңге
__________________________________________________________________
Р/с |                          | Мәслихат  | Мәслихат |  Ауылдық
N  |         Атауы            |аппаратта. |хатшылары.| (селолық)
|                          |рының санын|ның жала. | округтер
|                          | ұлғайтуға |қысын кө. |әкімдерінің
|                          |           |теруге    | аппаратта.
|                          |           |          |рын ұстауға
_____|__________________________|___________|__________|____________
Барлығы                       657233     4669       2882473
1     Ақмола облысы                  55843      190        278655
2     Ақтөбе облысы                  33549      240        150742
3     Алматы облысы                 100749      190        367725

от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической
коррекционной поддержке детей с ограниченными
возможностями"
__________________________________________________________________
N !       Наименование                    !  Сумма,
п/п!                                       !  тыс.тенге
-------------------------------------------------------------------
Всего                                      512176
1  Акмолинская область                         20462
2  Актюбинская область                         45090
3  Алматинская область                         27539
4  Атырауская область                          19281
5  Восточно-Казахстанская область              44023
6  Жамбылская область                          37536
7  Западно-Казахстанская область               21533
8  Карагандинская область                      32217
9  Костанайская область                        28908
10  Кызылординская область                      31398
11  Мангистауская область                        6639
12  Павлодарская область                        43434
13  Северо-Казахстанская область                23022
14  Южно-Казахстанская область                  75627
15  город Алматы                                30719
16  город Астана                                24748
___________________________________________________________________
ПРИЛОЖЕНИЕ 16
к Закону Республики Казахстан
"Об объемах официальных трансфертов
общего характера между республиканским
и областными бюджетами,
бюджетами города республиканского
значения, столицы на 2005-2007 годы"
от 9 ноября 2004 года N 602-II ЗРК
Дополнительные затраты местных бюджетов
на реализацию Закона  Республики Казахстан
от 23 января 2001 года "О местном государственном
управлении в Республике Казахстан"
тыс. тенге
___________________________________________________________________
N !       Наименование       !На увеличение!На повышение!На
п/п!                          !численности  !заработной  !содержание
!                          !аппаратов    !платы       !аппаратов
!                          !маслихатов   !секретарей  !акимов
!                          !             !маслихатов  !аульных
!                          !             !            !(сельских)
!                          !             !            !округов
--------------------------------------------------------------------
Всего                         657233        4669       2882473
1  Акмолинская область            55843         190        278655
2  Актюбинская область            33549         240        150742
3  Алматинская область           100749         190        367725

4     Атырау облысы                  24513      547        100562
5     Шығыс Қазақстан облысы         66618      169        289273
6     Жамбыл облысы                  32423      190        157335
7     Батыc Қазақстан облысы         44023      190        202607
8     Қарағанды облысы               53995      505        219973
9     Қостанай облысы                67279      191        328580
10    Қызылорда облысы               30774      407        142027
11    Маңғыстау облысы               21824      223         52211
12    Павлодар облысы                39085      191        163562
13    Солтүстiк Қазақстан облысы     40404      193        169608
14    Оңтүстiк Қазақстан облысы      42182      506        259613
15    Алматы қаласы                   3972      547          -
16    Астана қаласы                     -       190          -
"Республикалық және облыстық
бюджеттер, республикалық маңызы
бар қала, астана бюджеттерi
арасындағы 2005-2007 жылдарға
арналған жалпы сипаттағы ресми
трансферттердің көлемдерi туралы"
Қазақстан Республикасының
2004 жылғы 9 қарашадағы
N 602-ІІ ҚРЗ 3аңына
17-ҚОСЫМША
Жергілікті бюджеттердің "Халықты жұмыспен қамту туралы"
2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын
іске асыруға (жұмыспен қамту органдарының қызметкерлері
үшін мемлекеттік қызметшілер мәртебесін қамтамасыз етуге)
арналған қосымша шығындары
__________________________________________________________________
Р/с |                                             | Сомасы, мың
N  |                Атауы                        |    теңге
_____|_____________________________________________|______________
Барлығы                                         320744
1     Ақмола облысы                                    52507
2     Ақтөбе облысы                                    71766
3     Шығыс Қазақстан облысы                          118622
4     Жамбыл облысы                                     6091
5     Қарағанды облысы                                 45429
6     Қостанай облысы                                   7061
7     Қызылорда облысы                                 19268
"Республикалық және облыстық
бюджеттер, республикалық маңызы
бар қала, астана бюджеттерi
арасындағы 2005-2007 жылдарға
арналған жалпы сипаттағы ресми
трансферттердің көлемдерi туралы"
Қазақстан Республикасының
2004 жылғы 9 қарашадағы
N 602-ІІ ҚРЗ 3аңына
18-ҚОСЫМША
Жергілікті бюджеттердің патронат тәрбиешілерге
берілген баланы (балаларды) асырап-бағуға ақшалай
қаражат төлеу бөлігінде "Неке және отбасы туралы"
1998 жылғы 17 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының
Заңын іске асыруға арналған қосымша шығындары
__________________________________________________________________
Р/с |                                             | Сомасы, мың
N  |                Атауы                        |    теңге
_____|_____________________________________________|______________
Барлығы                                       289 147
1     Ақмола облысы                                  30 895
2     Ақтөбе облысы                                   4 773
3     Алматы облысы                                   8 370
4     Атырау облысы                                   5 072
5     Шығыс Қазақстан облысы                          5 834
6     Жамбыл облысы                                   5 072
7     Батыc Қазақстан облысы                          3 298
8     Қарағанды облысы                                8 370
9     Қостанай облысы                                34 077
10    Қызылорда облысы                               45 575
11    Маңғыстау облысы                                3 481
12    Павлодар облысы                                 7 724
13    Солтүстiк Қазақстан облысы                     34 260
14    Оңтүстiк Қазақстан облысы                      75 606
15    Алматы қаласы                                   8 370
16    Астана қаласы                                   8 370
"Республикалық және облыстық
бюджеттер, республикалық маңызы
бар қала, астана бюджеттерi

4  Атырауская область             24513         547        100562
5  Восточно-Казахстанская
область                        66618         169        289273
6  Жамбылская область             32423         190        157335
7  Западно-Казахстанская область  44023         190        202607
8  Карагандинская область         53995         505        219973
9  Костанайская область           67279         191        328580
10  Кызылординская область         30774         407        142027
11  Мангистауская область          21824         223         52211
12  Павлодарская область           39085         191        163562
13  Северо-Казахстанская область   40404         193        169608
14  Южно-Казахстанская область     42182         506        259613
15  город Алматы                    3972         547           -
16  город Астана                     -           190           -
___________________________________________________________________
ПРИЛОЖЕНИЕ 17
к Закону Республики Казахстан
"Об объемах официальных трансфертов
общего характера между республиканским
и областными бюджетами,
бюджетами города республиканского
значения, столицы на 2005-2007 годы"
от 9 ноября 2004 года N 602-II ЗРК
Дополнительные затраты местных бюджетов
на реализацию Закона  Республики Казахстан
от 23 января 2001 года "О занятости населения"
(обеспечение статуса государственных служащих для
работников органов занятости)
__________________________________________________________________
N !       Наименование                    !  Сумма,
п/п!                                       !  тыс.тенге
-------------------------------------------------------------------
Всего                                      320744
1  Акмолинская область                         52507
2  Актюбинская область                         71766
3  Восточно-Казахстанская область             118622
4  Жамбылская область                           6091
5  Карагандинская область                      45429
6  Костанайская область                         7061
7  Кызылординская область                      19268
____________________________________________________________________
ПРИЛОЖЕНИЕ 18
к Закону Республики Казахстан
"Об объемах официальных трансфертов
общего характера между республиканским
и областными бюджетами,
бюджетами города республиканского
значения, столицы на 2005-2007 годы"
от 9 ноября 2004 года N 602-II ЗРК
Дополнительные затраты местных бюджетов
на реализацию Закона  Республики Казахстан
от 17 декабря 1998 года "О браке и семье" в части выплаты
денежных средств на содержание ребенка (детей),
переданного патронатным воспитателям
__________________________________________________________________
N !       Наименование                    !  Сумма,
п/п!                                       !  тыс.тенге
-------------------------------------------------------------------
Всего                                      289147
1  Акмолинская область                         30895
2  Актюбинская область                          4773
3  Алматинская область                          8370
4  Атырауская область                           5072
5  Восточно-Казахстанская область               5834
6  Жамбылская область                           5072
7  Западно-Казахстанская область                3298
8  Карагандинская область                       8370
9  Костанайская область                        34077
10  Кызылординская область                      45575
11  Мангистауская область                        3481
12  Павлодарская область                         7724
13  Северо-Казахстанская область                34260
14  Южно-Казахстанская область                  75606
15  город Алматы                                 8370
16  город Астана                                 8370
___________________________________________________________________
ПРИЛОЖЕНИЕ 19
к Закону Республики Казахстан
"Об объемах официальных трансфертов
общего характера между республиканским
и областными бюджетами,
бюджетами города республиканского

арасындағы 2005-2007 жылдарға
арналған жалпы сипаттағы ресми
трансферттердің көлемдерi туралы"
Қазақстан Республикасының
2004 жылғы 9 қарашадағы
N 602-ІІ ҚРЗ 3аңына
19-ҚОСЫМША
Жергiліктi бюджеттердiң Қазақстан Республикасында
білiм берудiң 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк
бағдарламасы мен Қазақстан Республикасында денсаулық
сақтауды реформалаудың және дамытудың 2005-2010 жылдарға
арналған мемлекеттiк бағдарламасының бiлiм беру,
денсаулық сақтау ұйымдарын күрделі жөндеу және олардың
материалдық-техникалық базасын нығайту жөнiндегі
іс-шараларын іске асыруға арналған шығындары
мың теңге
___________________________________________________________________
|                                |  2005    |   2006   |  2007
|           Атауы                |   жыл    |    жыл   |  жыл
__|________________________________|__________|__________|_________
1              2                       3           4        5
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Білім беру                       10116354   11471294    13653108
оның ішінде
күрделі жөндеу                    3975949    4385885     4610931
білім беру ұйымдарының            3072487    3578568     5480526
материалдық-техникалық
базасын нығайту
оның iшiнде: бiлiм берудiң      2371900    2371900     2371900
мемлекеттік мекемелерi
үшiн лингафондық және
мультимедиялық кабинеттер
сатып алу
бiлім берудің мемлекеттiк         2478700    2478700     2478700
мекемелерiне оқулық әдебиетiн
сатып алу және жеткiзу
бiлiм беру ұйымдарын               589218    1028141     1082951
ақпараттандыру
Денсаулық сақтау                  10116354   11471294   13653108
оның ішiнде
күрделi жөндеу                     7081446   8029906    9557176
материалдық-техникалық базаны      3034908   3441388    4095932
нығайту
Ақмола облысы
Бiлiм беру                          603600   688664     826742
оның ішінде
күрделі жөндеу                      355396     326279     338389
бiлiм беру ұйымдарының              119581     191894     285156
материалдық-техникалық базасын
нығайту
оның ішiнде: бiлiм берудiң         80189     122458     122458
мемлекеттiк мекемелерi үшін
лингафондық және мультимедия.
лық кабинеттер сатып алу
бiлiм берудiң мемлекеттік           122151     122151     122151
мекемелерiне оқулық әдебиетiн
сатып алу және жеткiзу
бiлiм беру ұйымдарын                  6472      48340      81046
ақпараттандыру
Денсаулық сақтау                    603600     688664     826742
оның ішiнде
күрделi жөндеу                      422520     482065     578719
материалдық-техникалық базаны       181080     206599     248023
нығайту
Ақтөбе облысы

значения, столицы на 2005-2007 годы"
от 9 ноября 2004 года N 602-II ЗРК
Затраты местных бюджетов
на реализацию мероприятий Государственной программы  образования в Республике Казахстан на
2005-2010 годы и Государственной программы  реформирования и развития здравоохранения Республики
Казахстан на 2005-2010 годы по капитальному ремонту и укреплению материально-технической базы организаций образования, здравоохранения
тыс. тенге
___________________________________________________________________
!       Наименование              ! 2005 год! 2006 год! 2007 год
!                                 !         !         !
-------------------------------------------------------------------
1 !             2                   !    3    !    4    !    5
-------------------------------------------------------------------
Республика Казахстан
Образование                       10116354   11471294  13653108
в том числе
капитальный ремонт                 3975949    4385885   4610931
укрепление материально-
технической базы
организаций образования            3072487    3578568   5480526
в том числе:
приобретение лингафонных
и мультимедийных кабинетов
для государственных
учреждений образования             2371900    2371900   2371900
приобретение и доставка
учебной литературы
государственным учреждениям
образования                         2478700    2478700   2478700
информатизация организаций
образования                         589218    1028141   1082951
Здравоохранение                   10116354   11471294  13653108
в том числе
капитальный ремонт                 7081446    8029906   9557176
укрепление материально-
технической базы                   3034908    3441388   4095932
Акмолинская область
Образование                        603600     688664     826742
в том числе
капитальный ремонт                  355396     326279     338389
укрепление материально-
технической базы                   119581     191894     285156
организаций образования
в том числе:
приобретение лингафонных
и мультимедийных кабинетов
для государственных
учреждений образования               80189     122458     122458
приобретение и доставка
учебной литературы
государственным учреждениям
образования                        122151     122151     122151
информатизация организаций
образования                          6472      48340      81046
Здравоохранение                    603600     688664     826742
в том числе
капитальный ремонт                 422520     482065     578719
укрепление материально-
технической базы                   181080     206599     248023
Актюбинская область