Қазақстан Республикасыың Жер кодексіне толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 5 шілдедегі N 162 Заңы
1-бап. 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер  кодексіне (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2003 ж., N 13, 99-құжат; 2005 ж., N 9, 26-құжат; 2006 ж., N 1, 5-құжат; N 3, 22-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) 9-баптың 3-тармағы мынадай мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
"2-1) Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тәртіппен айқындалатын халықаралық қатысуы бар ғылыми орталықтарға;";
2) 13-бап мынадай мазмұндағы 4-1) тармақшамен толықтырылсын:
"4-1) жеке тұрғын үй құрылысы үшін жер учаскелеріне құқық беру ережелерін бекіту;".
2-бап. Осы Заң ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении дополнений в Земельный кодекс Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 5 июля 2006 года N 162
Статья 1. Внести в  Земельный  кодекс Республики Казахстан от 20 июня 2003 г. (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2003 г., N 13, ст. 99; 2005 г., N 9, ст. 26; 2006 г., N 1, ст. 5; N 3, ст. 22) следующие дополнения:
1) пункт 3 статьи 9 дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) научным центрам с международным участием, определяемым в порядке, установленном Правительством Республики Казахстан;";
2) статью 13 дополнить подпунктом 4-1) следующего содержания:
"4-1) утверждение правил предоставления прав на земельные участки под индивидуальное жилищное строительство;".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан