"Микрокредиттік ұйымдар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 198 Заңы
1-бап.  "Микрокредиттік ұйымдар туралы" 2003 жылғы 6 наурыздағы Қазақстан Республикасының  Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2003 ж., N 4, 23-құжат; 2006 ж., N 11, 55-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-баптың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) қарыз алушы - микрокредиттік ұйыммен микрокредит беру туралы шарт жасасқан жеке немесе заңды тұлға;";
2) 3-баптың 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Микрокредиттік ұйым бір қарыз алушыға тиісті қаржы жылына арналған Қазақстан Республикасының республикалық бюджет туралы заңында белгіленген айлық есептік көрсеткіштің сегіз мың еселенген мөлшерінен аспайтын мөлшерде микрокредиттер береді.";
3) 9-баптың 2-тармағындағы "шағын кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын" деген сөздер алып тасталсын;
4) 15-баптың 3-тармағының 6) тармақшасы алып тасталсын.
2-бап.  Осы Заң ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О микрокредитных организациях"
Закон Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года N 198
Статья 1.  Внести в  Закон  Республики Казахстан от 6 марта 2003 г. "О микрокредитных организациях" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2003 г., N 4, ст. 23; 2006 г., N 11, ст. 55) следующие изменения:
1) подпункт 1) статьи 1 изложить в следующей редакции:
"1) заемщик - физическое или юридическое лицо, заключившее с микрокредитной организацией договор о предоставлении микрокредита;";
2) пункт 1 статьи 3 изложить в следующей редакции:
"1. Микрокредитная организация предоставляет микрокредиты в размере, не превышающем восьмитысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного законом Республики Казахстан о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год, на одного заемщика.";
3) в пункте 2 статьи 9 слова "являющихся субъектами малого предпринимательства," исключить;
4) подпункт 6) пункта 3 статьи 15 исключить.
Статья 2.  Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан