2009 жылғы 27 қарашадағы Кеден одағының Кеден кодексі туралы шартқа өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттаманы ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 25 маусымдағы № 294-IV Заңы
2010 жылғы 16 сәуірде Мәскеуде жасалған 2009 жылғы 27 қарашадағы Кеден одағының Кеден кодексі туралы шартқа өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттама ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев
2009 жылғы 27 қарашадағы Кеден одағының Кеден кодексі
туралы шартқа өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ХАТТАМА
Ескерту. Хаттама ҚР 13.12.2017 № 115-VI Заңымен ратификацияланған Еуразиялық экономикалық Одақтың Кеден кодексі туралы шарттың күшіне енуіне байланысты қолданысын тоқтатты (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-баптан қараңыз).

О ратификации Протокола о внесении изменений и дополнений в Договор о Таможенном кодексе таможенного союза от 27 ноября 2009 года
Закон Республики Казахстан от 25 июня 2010 года № 294-IV.
Ратифицировать Протокол о внесении изменений и дополнений в Договор о Таможенном кодексе таможенного союза от 27 ноября 2009 года, совершенный в Москве 16 апреля 2010 года.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев
ПРОТОКОЛ
о внесении изменений и дополнений в Договор о
Таможенном кодексе таможенного союза от 27 ноября 2009 года
Сноска. Протокол прекратил действие в связи с вступлением в силу Договора о Таможенном кодексе Евразийского экономического союза, ратифицированного Законом РК от 13.12.2017 № 115-VI (порядок введения в действие см. ст. 2).