"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 29 қарашадағы № 146-V Заңы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Заң 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
1-бап. «2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2012 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2012 ж., № 18-19, 118-құжат; 2013 ж., № 10-11, 56-құжат; № 12, 60-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 12 және 20-баптар мынадай редакцияда жазылсын:
«1-бап. 2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 5 152 711 777 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 3 511 723 367 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 88 890 504 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 7 700 000 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 1 544 397 906 мың теңге;
2) шығындар – 5 743 716 813 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 40 831 419 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 122 125 013 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 81 293 594 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 158 721 629 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 167 531 629 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 8 810 000 мың теңге;
5) тапшылық – -790 558 084 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмiнiң 2,3 пайызы;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 790 558 084 мың теңге.
2-бап. 2013 жылға арналған республикалық бюджетте Ресей Федерациясының «Байқоңыр» кешенiн пайдаланғаны үшін 17 480 000 мың теңге сомасында және әскери полигондарды пайдаланғаны үшін 3 767 472 мың теңге сомасында жалдау ақыларының түсiмдері көзделсiн.»;
«20-бап. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылға арналған резервi 46 024 637 мың теңге сомасында бекiтiлсiн.»;
2) көрсетілген Заңға 1 және 4-қосымшалар осы Заңға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2-бап. Осы Заң 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев
«2013 - 2015 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының Заңына
өзгерістер енгізу туралы»
2013 жылғы 29 қарашадағы
Қазақстан Республикасының
№ 146-V Заңына
1-ҚОСЫМША
«2013 - 2015 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
2012 жылғы 23 қарашадағы
Қазақстан Республикасының
№ 54-V Заңына
1-ҚОСЫМША
2013 жылға арналған республикалық бюджет
Санаты
Атауы
Cомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013-2015 годы"
Закон Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 146-V ЗРК
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие настоящего Закона см. ст. 2
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года «О республиканском бюджете на 2013–2015 годы» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2012 г., № 18-19, ст. 118; 2013 г., № 10-11, ст. 56; № 12, ст. 60) следующие изменения:
1) статьи 12 и 20 изложить в следующей редакции:
«Статья 1. Утвердить республиканский бюджет на 2013–2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 152 711 777 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 511 723 367 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 88 890 504 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 700 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 544 397 906 тысяч тенге;
2) затраты – 5 743 716 813 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40 831 419 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 122 125 013 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 81 293 594 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 158 721 629 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 167 531 629 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 8 810 000 тысяч тенге;
5) дефицит – -790 558 084 тысячи тенге, или 2,3 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) финансирование дефицита бюджета – 790 558 084 тысячи тенге.
Статья 2. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2013 год поступления арендных плат за пользование Российской Федерацией комплексом «Байконур» в сумме 17 480 000 тысяч тенге и военными полигонами в сумме 3 767 472 тысяч тенге.»;
«Статья 20. Утвердить резерв Правительства Республики Казахстан на 2013 год в сумме 46 024 637 тысяч тенге.»;
2) приложения 1 и 4 к указанному Закону изложить в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему Закону.
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2013 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Закону Республики Казахстан
«О внесении изменений
в Закон Республики Казахстан
«О республиканском бюджете
на 2013 – 2015 годы»
от 29 ноября 2013 года № 146-V
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Закону Республики Казахстан
«О республиканском бюджете
на 2013 - 2015 годы»
от 23 ноября 2012 года № 54-V
Республиканский бюджет на 2013 год
Категория
Наименование
Сумма,
тыс. тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

5 678 979
003
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын делимитациялау және демаркациялау
208 087
004
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің күрделі шығыстары
989 074
005
Шетелдік іссапарлар
2 602 146
008
Шетелдегі дипломатиялық өкілдіктердің арнайы, инженерлік-техникалық және нақты қорғалуын қамтамасыз ету
79 554
009
Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдіктерін орналастыру үшін шетелде жылжымайтын мүлік объектілерін сатып алу және салу
2 738 025
010
Шетелде Қазақстан Республикасының мүддесін білдіру
19 172 429
013
Халықаралық ұйымдарда, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының жарғылық және басқа органдарында Қазақстан Республикасының мүддесін білдіру
225 193
017
Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдарға, өзге де халықаралық және басқа органдарға қатысуы
5 377 526
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
8 062 685
007
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулерді іске асыруды қамтамасыз ету
232 843
008
Өңірлердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру
585 175
028
Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу
7 244 667
215
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
32 007 459
024
Жеке және заңды тұлғаларға «жалғыз терезе» қағидаты бойынша мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін ұйымдастыру
14 847 623
025
Байланыс операторларының басқару жүйесін және желілердің мониторингін сүйемелдеу
4 287 206
027
Қазақстан Республикасының орбиталдық-жиілік ресурсын халықаралық-құқықтық қорғау және үйлестіру
125 638
036
Ақпараттық-коммуникациялық желілердің мониторингі жүйесін сүйемелдеу
255 938
039
Ведомствоаралық ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7 644 419
040
Мемлекеттік органдардың ақпараттық инфрақұрылымын құру
1 588 940
042
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің ақпараттық технологияларды қолдану тиімділігін бағалауды жүргізу жөніндегі қызметтері
56 250
043
«Е-лицензиялау» мемлекеттік деректер базасын дамыту
884 692
044
«Қазақстан Республикасы Үкіметінің мобильдік кеңсесі» ақпараттық жүйесін құру
307 248
050
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 759 505
052
Авариялар мен апаттар кезінде шұғыл шақыру ақпараттық жүйесін құру
250 000
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
66 326 980
001
Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын қамтамасыз ету және оның атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
51 120 935
002
Халықаралық қаржы ұйымдары қаржыландыратын инвестициялық жобалардың аудитiн жүзеге асыру

5 678 979
003
Делимитация и демаркация Государственной границы Республики Казахстан
208 087
004
Капитальные расходы Министерства иностранных дел Республики Казахстан
989 074
005
Заграничные командировки
2 602 146
008
Обеспечение специальной, инженерно-технической и физической защиты дипломатических представительств за рубежом
79 554
009
Приобретение и строительство объектов недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан
2 738 025
010
Представление интересов Республики Казахстан за рубежом
19 172 429
013
Представление интересов Республики Казахстан в международных организациях, уставных и других органах Содружества Независимых Государств
225 193
017
Участие Республики Казахстан в международных организациях, иных международных и прочих органах
5 377 526
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
8 062 685
007
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
232 843
008
Повышение конкурентоспособности регионов
585 175
028
Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения
7 244 667
215
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
32 007 459
024
Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу «одного окна»
14 847 623
025
Сопровождение системы управления и мониторинга сетей операторов связи
4 287 206
027
Международно-правовая защита и координация орбитально-частотного ресурса Республики Казахстан
125 638
036
Сопровождение системы мониторинга информационно-коммуникационных сетей
255 938
039
Обеспечение функционирования межведомственных информационных систем
7 644 419
040
Создание информационной инфраструктуры государственных органов
1 588 940
042
Услуги по проведению оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов по применению информационных технологий
56 250
043
Развитие государственной базы данных «Е-лицензирование»
884 692
044
Создание информационной системы «Мобильный офис Правительства Республики Казахстан»
307 248
050
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство специализированных центров обслуживания населения
1 759 505
052
Создание информационной системы экстренного вызова при авариях и катастрофах
250 000
217
Министерство финансов Республики Казахстан
66 326 980
001
Услуги по обеспечению исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета
51 120 935
002
Осуществление аудита инвестиционных проектов, финансируемых международными финансовыми организациями

839 026
001
Сайлау өткізуді ұйымдастыру
492 481
002
Сайлау өткізу
334 985
003
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының күрделі шығыстары
11 560
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
62 943 825
001
Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
27 628 855
009
Мемлекеттік органдар үшін автомашиналар паркін жаңарту
176 000
017
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының күрделі шығыстары
34 050 627
024
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының күрделі шығыстары
1 088 343
2
Қорғаныс
383 504 027
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
60 034 835
001
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру жөніндегі қызметтер
8 724 802
002
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
35 013 914
003
Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
7 809 474
004
Өрт қауіпсіздігі саласында сынақтарды талдау және жүргізу
12 711
005
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің күрделі шығыстары
511 007
007
Мемлекеттік органдар мен мекемелер мамандарын төтенше жағдай ахуалында іс-әрекет жасауға даярлау
22 133
008
Әскери қызметкерлерге тұрғын үй алу
151 587
009
Төтенше жағдайлар саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
74 052
011
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің ведомстволық бағыныстағы мекемелерінің күрделі шығыстары
5 396 936
016
Төтенше жағдайлар және азаматтық қорғаныс корпоративтік ақпараттық-коммуникациялық жүйесін құру
1 145 238
017
Төтенше жағдайлар министрлігі жүйесінің мамандарын шетелдік оқу орындарында даярлау
66 440
020
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықты, объектілер мен аумақтарды дүлей табиғи зілзалалардан қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы даму трансферттері
999 503
022
Тәуекелдерді бағалау, дүлей зілзалалардың алдын алу және оларға ден қою жөніндегі ұлттық әлеуетті күшейту
107 038
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
318 001 707
001
Қорғанысты және Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және іске асыру жөніндегі қызметтер
2 068 803
002
Қарулы Күштердің автоматтандырылған басқару жүйесін құру
7 606 070
004
Қарулы Күштердің объектілерін салу
14 914 804
006
Салааралық мемлекеттік бағдарлама шеңберінде қару-жарақ, әскери және өзге де техниканы, байланыс жүйелерін жаңғырту, қалпына келтіру және сатып алу

839 026
001
Организация проведения выборов
492 481
002
Проведение выборов
334 985
003
Капитальные расходы Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан
11 560
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
62 943 825
001
Услуги по обеспечению деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов
27 628 855
009
Обновление парка автомашин для государственных органов
176 000
017
Капитальные расходы Управления делами Президента Республики Казахстан
34 050 627
024
Капитальные расходы подведомственных организаций Управления делами Президента Республики Казахстан
1 088 343
2
Оборона
383 504 027
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
60 034 835
001
Услуги по формированию и реализации государственной политики в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
8 724 802
002
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
35 013 914
003
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций
7 809 474
004
Анализ и проведение испытаний в области пожарной безопасности
12 711
005
Капитальные расходы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
511 007
007
Подготовка специалистов государственных органов и учреждений к действиям в условиях чрезвычайной ситуации
22 133
008
Приобретение жилья военнослужащим
151 587
009
Прикладные научные исследования в области чрезвычайных ситуаций
74 052
011
Капитальные расходы подведомственных учреждений Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
5 396 936
016
Создание корпоративной информационно- коммуникационной системы чрезвычайных ситуаций и гражданской обороны
1 145 238
017
Подготовка специалистов системы Министерства по чрезвычайным ситуациям в зарубежных учебных заведениях
66 440
020
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий
999 503
022
Усиление национального потенциала по оценке рисков, предупреждению и реагированию на стихийные бедствия
107 038
208
Министерство обороны Республики Казахстан
318 001 707
001
Услуги по определению и реализации государственной политики в области организации обороны и Вооруженных Сил Республики Казахстан
2 068 803
002
Создание автоматизированной системы управления Вооруженных Сил
7 606 070
004
Строительство объектов Вооруженных Сил
14 914 804
006
Модернизация, восстановление и приобретение вооружения, военной и иной техники, систем связи в рамках межотраслевой государственной программы

3 946 327
025
Заңсыз сақталған қаруды, оқ-дәрілерді және жарылғыш заттарды ерікті түрде өтемді тапсыруды ынталандыру
408 937
027
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі ішкі әскерлерінің күрделі шығыстары
14 171 292
033
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 212 995
035
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу және ықпалдастыру орталығын күтіп-ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 457
040
Сотталғандарды, күдіктілерді және айыпталушыларды ұстау
32 588 710
041
Қылмыстық-атқару жүйесі органдарының және мекемелерінің күрделі шығыстары
4 754 572
043
Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне Солнечный кентінде қазандық салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
435 117
045
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз етуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
600 616
046
Алматы қаласының бюджетіне метрополитенде қоғамдық тәртіпті және қоғамдық қауіпсіздікті күзетуді қамтамасыз ету бойынша Алматы қаласының ІІД қосымша штат санын ұстауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
202 634
047
Облыстық бюджеттерге, Алматы қаласының бюджетіне режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
176 877
049
Қызметтік ғимараттар кешенін салу
28 815
050
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті бюджеттер есебінен ұсталатын ішкі істер органдарының қызметкерлеріне арнаулы атақтары үшін қосымшаақы мөлшерін арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
13 265 938
051
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ақпараттық жүйелерін дамыту
505 125
052
Алматы облысының облыстық бюджетіне Алматы облысында өңірлік процессинтгік орталық құруға берілетін нысаналы даму трансферттері
130 383
054
Облыстық бюджеттерге Қазақстан Республикасының шағын қалаларын жедел басқару орталықтарының бағдарламалық-ақпараттық кешендерін құруға берілетін нысаналы даму трансферттері
570 000
055
Ақмола облысының бюджетіне Щучье-Бурабай курорттық аймағының ішкі істер органдарының бөліністерін материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
42 000
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
41 682
221
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi

3 946 327
025
Стимулирование добровольной возмездной сдачи незаконно хранящегося оружия, боеприпасов и взрывчатых веществ
408 937
027
Капитальные расходы внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан
14 171 292
033
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
1 212 995
035
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов
25 457
040
Содержание осужденных, подозреваемых и обвиняемых лиц
32 588 710
041
Капитальные расходы органов и учреждений уголовно-исполнительной системы
4 754 572
043
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Восточно-Казахстанской области на строительство котельной в поселке Солнечный
435 117
045
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение безопасности дорожного движения
600 616
046
Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы на содержание дополнительной штатной численности ДВД города Алматы по обеспечению охраны общественного порядка и общественной безопасности на метрополитене
202 634
047
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджету города Алматы на содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов
176 877
049
Строительство комплекса служебных зданий
28 815
050
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение размера доплат за специальные звания сотрудникам органов внутренних дел, содержащихся за счет средств местных бюджетов
13 265 938
051
Развитие информационных систем Министерства внутренних дел Республики Казахстан
505 125
052
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Алматинской области на создание в Алматинской области регионального процессингового центра
130 383
054
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на создание программно-аппаратных комплексов центров оперативного управления малых городов Республики Казахстан
570 000
055
Целевые текущие трансферты областному бюджету Акмолинской области на материально-техническое оснащение подразделений органов внутренних дел Щучинско-Боровской курортной зоны
42 000
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
41 682
221
Министерство юстиции Республики Казахстан

4 102 701
008
Прокуратура органдары үшін объектілер салу, реконструкциялау
2 015 017
009
Қылмыстық процестерге қатысушы тұлғалардың құқықтары мен бостандықтарының қорғалуын қамтамасыз ету
39 780
010
Қазақстан Республикасының құқық қорғау және арнайы мемлекеттік органдары үшін ақпарат алмасу жүйесін құру
300 272
011
Адвокаттардың тергеуге дейін және тергеуде заңгерлік көмек көрсетуі
3 043
012
Астана қаласының бюджетіне Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының әкімшілік ғимаратын салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
758 000
013
«Мемлекеттің алдында міндеттемелері бар адамдардың «Шектеу» бірыңғай деректер банкін» ақпарат жүйесін құру
685 156
618
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
17 781 520
001
Қоғамдық қатынастардағы және экономикалық қылмыстағы жемқорлық деңгейін төмендету
11 593 897
002
Қылмыстық процеске қатысатын адамдардың құқықтары мен бостандықтарын қорғауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
366 240
005
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясының) күрделі шығыстары
1 305 478
007
Қаржы полициясы органдарының жедел-іздестіру қызметі
4 027 428
008
Бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйені дамыту
472 237
018
Адвокаттардың тергеуге дейін және тергеуде заңгерлік көмек көрсетуі
16 240
680
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi
14 167 191
001
Мемлекеттер басшылары мен жекелеген лауазымды адамдардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету
9 896 334
002
Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметін дамыту бағдарламасы
4 270 857
4
Бiлiм беру
445 757 544
104
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
44 254 608
008
Шетелдік мамандарды тарта отырып, біліктілікті арттыру үшін мемлекеттік қызметшілерді оқыту бойынша қызметтер көрсету
68 500
009
«Назарбаев Университеті» ДБҰ-на нысаналы салым
44 186 108
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
7 883 944
021
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі жүйесіндегі білім
7 868 279
042
Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне қылмыстық-атқару жүйесі мемлекеттік мекемелерінің жалпы білім беретін мектептері педагог қызметкерлерінің штат санының берілуіне байланысты берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 665
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
705 869
006
Жоғары кәсіптік білімі бар мамандар даярлау
705 869
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
10 202 798
005
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
367 837
011
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік білімі бар мамандар даярлау

4 102 701
008
Строительство, реконструкция объектов для органов прокуратуры
2 015 017
009
Обеспечение защиты прав и свобод лиц, участвующих в уголовном процессе
39 780
010
Создание системы информационного обмена для правоохранительных и специальных государственных органов Республики Казахстан
300 272
011
Оказание юридической помощи адвокатами до следствия и на следствии
3 043
012
Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на строительство административного здания Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
758 000
013
Создание информационной системы «Единый банк данных лиц, имеющих обязательства перед государством, «Шектеу»
685 156
618
Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
17 781 520
001
Минимизация уровня коррупциогенности общественных отношений и криминализации экономики
11 593 897
002
Услуги по обеспечению защиты прав и свобод лиц, участвующих в уголовном процессе
366 240
005
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
1 305 478
007
Оперативно-розыскная деятельность органов финансовой полиции
4 027 428
008
Развитие Единой автоматизированной информационно-телекоммуникационной системы
472 237
018
Оказание юридической помощи адвокатами до следствия и на следствии
16 240
680
Служба охраны Президента Республики Казахстан
14 167 191
001
Обеспечение безопасности Глав государств и отдельных должностных лиц
9 896 334
002
Программа развития Службы охраны Президента Республики Казахстан
4 270 857
4
Образование
445 757 544
104
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
44 254 608
008
Услуги по обучению государственных служащих для повышения квалификации с привлечением зарубежных специалистов
68 500
009
Целевой вклад в АОО «Назарбаев Университет»
44 186 108
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
7 883 944
021
Образование в системе Министерства внутренних дел Республики Казахстан
7 868 279
042
Целевые текущие трансферты областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы в связи с передачей штатной численности педагогических работников общеобразовательных школ государственных учреждений уголовно-исполнительной системы
15 665
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
705 869
006
Подготовка специалистов с высшим профессиональным образованием
705 869
208
Министерство обороны Республики Казахстан
10 202 798
005
Общеобразовательное обучение в специализированных организациях образования
367 837
011
Подготовка специалистов с высшим и послевузовским профессиональным образованием

9 147 362
017
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
687 599
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
3 254
007
Ауыл шаруашылығы саласындағы білім беру объектiлерін салу және реконструкциялау
3 254
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
163 772
005
Кәсіпкерлік саласындағы басшы қызметкерлер мен менеджерлердің біліктілігін арттыру
163 772
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
350 113 267
001
Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
3 733 194
002
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
2 519 888
004
Ғылыми зерттеулерді коммерцияландыру жобасы бойынша инновациялық жүйенің желілерін дамыту
1 856 762
005
Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау
8 873 003
008
Білім беру жүйесін әдістемелік қамтамасыз ету
2 819 374
009
Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
14 739 681
010
Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу
565 393
011
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
42 380 506
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшiн берілетін нысаналы даму трансферттерi
54 595 171
017
Мәдениет пен өнер саласында мамандар даярлау
4 109 952
020
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
89 435 974
023
Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
12 599 670
028
«Болашақ» бағдарламасы шеңберінде шетелдегі жоғары оқу орындарында мамандар даярлау
16 160 910
031
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 926 530
033
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу
1 684 162
035
Білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
2 688 218
036
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің күрделі шығыстары
27 587
044
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

9 147 362
017
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
687 599
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
3 254
007
Строительство и реконструкция объектов образования в сфере сельского хозяйства
3 254
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
163 772
005
Повышение квалификации руководящих работников и менеджеров в сфере предпринимательства
163 772
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
350 113 267
001
Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки
3 733 194
002
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся
2 519 888
004
Развитие сетей инновационной системы по проекту коммерциализации научных исследований
1 856 762
005
Строительство и реконструкция объектов образования и науки
8 873 003
008
Методологическое обеспечение системы образования
2 819 374
009
Обучение и воспитание одаренных детей
14 739 681
010
Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения
565 393
011
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
42 380 506
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов образования
54 595 171
017
Подготовка кадров в области культуры и искусства
4 109 952
020
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
89 435 974
023
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций образования
12 599 670
028
Подготовка специалистов в высших учебных заведениях за рубежом в рамках программы «Болашак»
16 160 910
031
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы
2 926 530
033
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования
1 684 162
035
Капитальные расходы организаций образования
2 688 218
036
Капитальные расходы Министерства образования и науки Республики Казахстан
27 587
044
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

4 135 960
045
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 410 497
049
Балалар мен оқушы жастарға адамгершілік-рухани білім беру
84 151
050
Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу
133 094
052
Орта және техникалық кәсіптік білім беру ұйымдарында электрондық оқыту жүйесін енгізу
4 799 323
053
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымшаақы мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 548 984
054
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақы белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 373 658
057
«Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 813 339
060
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-на нысаналы салым
39 455 449
062
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 361 371
064
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және "Назарбаев университеті" ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
8 197 082
065
Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметіне ақы төлеу
103 522
074
Техникалық және кәсіптік білімді жаңғырту
1 234 053
075
Астана қаласының бюджетіне Ломоносов атындағы ММУ филиалы үшін Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті жатақханасының және Назарбаев Зияткерлік мектептерінің құрылыстарына жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
282 649
079
Алматы облысының облыстық бюджетіне Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласындағы көздерінің көру проблемалары бар балаларға арналған мектеп-интернатты ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
177 108
080
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 168 309
083
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының оқытушыларына (мұғалімдеріне) жалақыларындағы айырманы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

4 135 960
045
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
2 410 497
049
Нравственно-духовное образование детей и учащейся молодежи
84 151
050
Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов
133 094
052
Внедрение системы электронного обучения в организациях среднего и технического профессионального образования
4 799 323
053
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
10 548 984
054
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
1 373 658
057
Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»
1 813 339
060
Целевой вклад в АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»
39 455 449
062
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
2 361 371
064
Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО "Назарбаев Университет"
8 197 082
065
Оплата услуг Оператору Государственной образовательной накопительной системы
103 522
074
Модернизация технического и профессионального образования
1 234 053
075
Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на изъятие земельных участков под строительство общежития Евразийского национального университета имени Гумилева для филиала МГУ имени Ломоносова и Назарбаев Интеллектуальных школ
282 649
079
Целевые текущие трансферты областному бюджету Алматинской области на содержание школы-интерната для детей с проблемами зрения в городе Есик Енбекшиказахского района
177 108
080
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание социальной поддержки обучающимся в организациях технического и профессионального образования
6 168 309
083
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату разницы в заработной плате преподавателям (учителям) организаций технического и профессионального образования

756 893
084
Астана қаласының бюджетіне білім беру объектілерін салуға жер учаскелерін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
455 714
085
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
984 336
088
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
390 862
089
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 512 075
090
Оператордың жан басына шаққандағы қаржыландыру жөнінде көрсететін қызметтеріне ақы төлеу
17 100
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
1 763
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
26 827 368
002
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
639 595
003
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
24 625 501
014
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
1 289 268
024
Денсаулық сақтау жүйесіндегі мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
273 004
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
11 803
023
Техникалық реттеу және метрология саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
11 803
235
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
23 556
013
Мемлекеттік мәдениет ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
23 556
601
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
207 565
017
Ғарыш саласындағы мамандарды қайта даярлауды және олардың біліктілігін арттыруды ұйымдастыру
207 565
608
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi
1 374 265
003
Шетелдік оқытушыларды тарта отырып, мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру бойынша қызметтер көрсету
89 966
004
Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру
1 284 299
618
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
978 915
004
Жоғары кәсіптік білімі бар мамандар даярлау
978 915
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
101 861
011
Медицина ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау

756 893
084
Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на изъятие земельных участков под строительство объектов образования
455 714
085
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
984 336
088
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов образования
390 862
089
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
2 512 075
090
Оплата услуг оператору по подушевому финансированию
17 100
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
1 763
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
26 827 368
002
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся
639 595
003
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
24 625 501
014
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций здравоохранения
1 289 268
024
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
273 004
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
11 803
023
Повышение квалификации и переподготовка кадров в области технического регулирования и метрологии
11 803
235
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
23 556
013
Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций культуры
23 556
601
Национальное космическое агентство Республики Казахстан
207 565
017
Организация переподготовки и повышения квалификации специалистов космической отрасли
207 565
608
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
1 374 265
003
Услуги по повышению квалификации государственных служащих с привлечением иностранных преподавателей
89 966
004
Подготовка, переподготовка и повышение квалификации государственных служащих
1 284 299
618
Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
978 915
004
Подготовка специалистов с высшим профессиональным образованием
978 915
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
101 861
011
Повышение квалификации и переподготовка кадров медицинских организаций

2 049 637
036
Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету
204 871 419
038
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 961 726
103
Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимыл
13 902 580
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
13 600
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
5 842 928
003
Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы
145 028
004
Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық көмек көрсету
5 015 305
005
Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық қамтамасыз ету
73 591
016
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының медициналық ұйымдарының күрделі шығындары
609 004
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 329 072 007
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
1 329 072 007
001
Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
3 356 395
002
Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру
1 076 767 304
003
Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
80 549 228
004
Азаматтардың жекелеген санаттарына төленетін біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақылар
80 689
005
Балалы отбасыларға берiлетiн мемлекеттiк жәрдемақылар
64 308 502
006
Оралмандарға әлеуметтiк көмек көрсету
155 329
007
Қолданбалы ғылыми зерттеулер
73 197
008
Жұмыспен қамту және кедейшілік базасы бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
245 855
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 976 788
010
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 267 944
011
Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18 377 833
013
Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда сот мемлекетке жүктеген адам өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу
301 152
014
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнің күрделі шығыстары
386 831
015
Республикалық деңгейде әлеуметтік қорғау ұйымдарының күрделі шығыстары
754 792
016
Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсетуді әдіснамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

2 049 637
036
Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых на местном уровне
204 871 419
038
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
14 961 726
103
Межсекторальное и межведомственное взаимодействие по вопросам охраны здоровья граждан
13 902 580
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
13 600
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
5 842 928
003
Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне
145 028
004
Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан
5 015 305
005
Техническое и информационное обеспечение медицинских организаций
73 591
016
Капитальные расходы медицинских организаций Управления делами Президента Республики Казахстан
609 004
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 329 072 007
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
1 329 072 007
001
Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения
3 356 395
002
Социальное обеспечение отдельных категорий граждан
1 076 767 304
003
Специальные государственные пособия
80 549 228
004
Единовременные государственные денежные компенсации отдельным категориям граждан
80 689
005
Государственные пособия семьям, имеющим детей
64 308 502
006
Оказание социальной помощи оралманам
155 329
007
Прикладные научные исследования
73 197
008
Услуги по информационно-аналитическому обеспечению по базе занятости и бедности
245 855
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения
1 976 788
010
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на предоставление специальных социальных услуг
2 267 944
011
Услуги по обеспечению выплаты пенсий и пособий
18 377 833
013
Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство в случае прекращения деятельности юридического лица
301 152
014
Капитальные расходы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
386 831
015
Капитальные расходы организаций социальной защиты на республиканском уровне
754 792
016
Услуги по методологическому обеспечению оказания инвалидам протезно-ортопедической помощи

87 314
021
Халықаралық стандарттарға сәйкес халықты әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру
42 843
027
Оралмандарды тарихи отанына қоныстандыру және бастапқы бейімдеу
40 621
028
Әлеуметтік-еңбек саласы кадрларының біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтер
16 422
033
Әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін және Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың автоматтандырылған ақпараттық жүйесін дамыту
75 000
034
Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне жаңадан іске қосылатын әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
71 319
128
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
78 956 038
145
Кәсіби стандарттарды әзірлеу
180 611
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
196 274 837
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
193 450 337
022
Әлеуметтік сала және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы объектілерінде энергия үнемдеу іс-шараларын жүргізу
360 000
023
Инженерлік желілердің техникалық жағдайына бағалау жүргізу
250 000
025
Қарағанды облысының облыстық бюджетіне Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
257 011
026
Инвестиция негіздемелерін әзірлеу
1 520 000
030
Тұрғын үй шаруашылық саласы мамандарының біліктілігін арттыру
175 000
031
Шағын елді мекендер үшін тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту және басқару моделін әзірлеу және сынақтан өткізу
74 768
033
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
41 134 381
034
Астана, Алматы және Ақтөбе қалаларында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтың энергия тиімділігі орталықтарын құру
2 596 729
035
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
48 674 842
037
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
27 500 000
038
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
14 618 140
039
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 777 906
040
Алматы облысының бюджетіне тұрғын үйлерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу, жобалау үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

87 314
021
Совершенствование системы социальной защиты населения в соответствии с международными стандартами
42 843
027
Переселение на историческую родину и первичная адаптация оралманов
40 621
028
Услуги по повышению квалификации кадров социально-трудовой сферы
16 422
033
Развитие автоматизированной информационной системы Государственного центра по выплате пенсий и Единой информационной системы социально-трудовой сферы
75 000
034
Целевые текущие трансферты областному бюджету Восточно-Казахстанской области на содержание вновь вводимых объектов социального обеспечения
71 319
128
Реализация мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020
78 956 038
145
Разработка профессиональных стандартов
180 611
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
196 274 837
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
193 450 337
022
Проведение мероприятий по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства
360 000
023
Проведение оценки технического состояния инженерных сетей
250 000
025
Целевые текущие трансферты областному бюджету Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города Приозерска
257 011
026
Разработка обоснований инвестиций
1 520 000
030
Повышение квалификации специалистов сферы жилищного хозяйства
175 000
031
Разработка и апробация модели модернизации и управления жилищно-коммунальным хозяйством для малых населенных пунктов
74 768
033
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
41 134 381
034
Создание Центров энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городах Астана, Алматы и Актобе
2 596 729
035
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения
48 674 842
037
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
27 500 000
038
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства
14 618 140
039
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
6 777 906
040
Целевые трансферты на развитие бюджету Алматинской области на формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства, проектирования жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры

903 650
002
Пайдалану құқығы мұнай-газ жобалары жөніндегі мердігерлерге берілуге тиіс мемлекеттік мүлікті есепке алуды жүргізуді қамтамасыз ету
115 882
006
Мұнай, газ және мұнай-химия өнеркәсібінің нормативтік-техникалық базасын жетілдіру
109 092
015
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің күрделі шығыстары
28 799
024
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
15 583 537
112
Электрондық үкімет құру
313 175
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
85 299 091
016
Отын-энергетика кешеніндегі нормативтік-техникалық базаны жетілдіру
115 989
029
Қазақстан Республикасында өндіру салалары қызметінің ашықтығы бастамасын іске асыру
13 393
034
Уран кеніштерін консервациялау және жою, техногендік қалдықтарды көму
80 267
035
Қарағанды көмiр бассейнi шахталарының жабылуын қамтамасыз ету
621 052
038
Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
598 475
039
Геологиялық ақпаратты қалыптастыру
302 337
040
Өңірлік, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру-барлау жұмыстары
7 967 866
041
Минералдық-шикізат базасы, жер қойнауын пайдалану, жер асты сулары және қауіпті геологиялық процестер мониторингi
598 257
043
«Қарағандышахтатарату» республикалық мемлекеттік мамандандырылған кәсіпорнына берілген, жабылған шахталар қызметкерлеріне келтірілген зиянды өтеу
438 578
044
Ядролық сынақтар мониторингі
88 572
047
Ядролық медицина және биофизика орталығын құру
546 236
048
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
73 811 790
053
Энергия тиімділігін арттыруды қамтамасыз ету
116 279
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
189 740 875
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
125 487 272
001
Ауыл шаруашылығы саласындағы жоспарлау, реттеу, басқару
10 764 359
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 090 239
074
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің күрделі шығыстары
279 754
077
Салықтық және өзге де берешектерді өтеу
6 172
082
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұқым шаруашылығын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 456 234
200
Бірыңғай ақпараттық кеңістіктегі электрондық ақпараттық ресурсты, жүйені және ақпараттық-коммуникациялық желіні дамыту

903 650
002
Обеспечение ведения учета государственного имущества, право пользования которым подлежит передаче подрядчикам по нефтегазовым проектам
115 882
006
Совершенствование нормативно-технической базы нефтяной, газовой и нефтехимической промышленности
109 092
015
Капитальные расходы Министерства нефти и газа Республики Казахстан
28 799
024
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие газотранспортной системы
15 583 537
112
Создание электронного правительства
313 175
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
85 299 091
016
Совершенствование нормативно-технической базы в топливно-энергетическом комплексе
115 989
029
Реализация инициативы прозрачности деятельности добывающих отраслей в Республике Казахстан
13 393
034
Консервация и ликвидация урановых рудников, захоронение техногенных отходов
80 267
035
Обеспечение закрытия шахт Карагандинского угольного бассейна
621 052
038
Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан
598 475
039
Формирование геологической информации
302 337
040
Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы
7 967 866
041
Мониторинг минерально-сырьевой базы и недропользования, подземных вод и опасных геологических процессов
598 257
043
Возмещение ущерба работникам ликвидированных шахт, переданных в Республиканское государственное специализированное предприятие «Карагандаликвидшахт»
438 578
044
Мониторинг ядерных испытаний
88 572
047
Создание Центра ядерной медицины и биофизики
546 236
048
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы
73 811 790
053
Обеспечение повышения энергоэффективности
116 279
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
189 740 875
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
125 487 272
001
Планирование, регулирование, управление в сфере сельского хозяйства
10 764 359
009
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение противоэпизоотических мероприятий
11 090 239
074
Капитальные расходы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
279 754
077
Погашение налоговой и иной задолженности
6 172
082
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку семеноводства
2 456 234
200
Развитие электронного информационного ресурса, системы и информационно-коммуникационной сети в едином информационном пространстве

212 739
201
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 240 980
212
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ғылыми зерттеулер мен іс-шаралар
3 365 387
213
Қайта өңдеу өндірісін дамыту
3 399 666
214
Өсімдік шаруашылығын дамыту және азық-түлік қауіпсіздігін қамтамасыз ету
8 593 154
215
Фитосанитариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
6 184 468
216
Ветеринариялық іс-шаралар және тамақ қауіпсіздігін қамтамасыз ету
15 194 793
217
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік ветеринарлық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 646 788
220
Ветеринария саласында объектілер салу
6 157 878
222
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мал шаруашылығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38 716 534
223
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандатуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
150 000
224
Суармалы жерлердің мелиоративтік жағдайын бағалау және мониторинг жасау
254 424
225
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
39 369
226
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешен субъектілері үшін тауарлардың, жұмыстардың және көрсетілетін қызметтердің қолжетімділігін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 734 334
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
11 600 822
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 333 119
019
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру
2 800 492
020
Топография-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету
2 333 141
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және жергілікті сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 134 070
234
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
52 175 204
001
Қазақстан Республикасының орнықты дамуға көшуін қамтамасыз ету, қоршаған ортаның сапасын сақтау, қалпына келтіру және жақсарту жөніндегі қызметтер

212 739
201
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2 240 980
212
Научные исследования и мероприятия в области агропромышленного комплекса
3 365 387
213
Развитие перерабатывающих производств
3 399 666
214
Развитие растениеводства и обеспечение продовольственной безопасности
8 593 154
215
Обеспечение фитосанитарной безопасности
6 184 468
216
Ветеринарные мероприятия и обеспечение пищевой безопасности
15 194 793
217
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций
9 646 788
220
Строительство объектов в сфере ветеринарии
6 157 878
222
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие животноводства
38 716 534
223
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
150 000
224
Мониторинг и оценка мелиоративного состояния орошаемых земель
254 424
225
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
39 369
226
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение доступности товаров, работ и услуг для субъектов агропромышленного комплекса
6 734 334
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
11 600 822
012
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию мер социальной поддержки специалистов
1 333 119
019
Формирование сведений государственного земельного кадастра
2 800 492
020
Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение
2 333 141
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
5 134 070
234
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
52 175 204
001
Услуги по сохранению, восстановлению и улучшению качества окружающей среды, обеспечению перехода Республики Казахстан к устойчивому развитию

4 174 600
003
Қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану саласындағы ғылыми зерттеулер
220 803
004
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
734 970
008
Қоршаған ортаның жай-күйіне бақылау жүргізу
1 197 433
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қоршаған ортаны қорғау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
710 801
010
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің күрделі шығыстары
105 095
012
«Тарихи» ластануларды жою
102 837
014
Гидрометеорологиялық қызметті жаңғырту
738 735
018
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
42 883
019
Қазақстан Республикасының «Жасыл дамуды» ілгерілету және Астаналық бастаманы іске асыру үшін өңіраралық ынтымақтастықты күшейтуге жәрдемдесуі
29 600
020
Қазақстанда құрамында орнықты органикалық ластағыштар бар қалдықтарды жою
23 968
022
Табиғи ортаны техногендік ластанудан тазарту
519 335
024
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне табиғатты қорғау іс-шараларын іске асыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
22 682
026
Ақмола облысының бюджетіне «Шортанды - Щучинск» учаскесінде «Астана - Щучинск» автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
291 669
027
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
898 947
028
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлілік мониторингі бойынша ақпараттық жүйе әзірлеу және енгізу
89 229
029
Астана қаласының бюджетіне «жасыл белдеуді» салуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
971 974
030
Ақмола облысының бюджетіне жер пайдаланушылары немесе жер учаскелерінің меншік иелеріне Астана қаласының жасыл аймағын құру үшін жер учаскелерін мәжбүрлеп оқшаулау кезінде келтірілген шығындарды өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
324 775
031
Орман шаруашылығын басқару, орман ресурстары мен жануарлар әлемін сақтау және дамытуды қамтамасыз ету
13 005 370
032
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың инфрақұрылым объектілерін салу және реконструкциялау
53 159
033
Жамбыл облысының облыстық бюджетіне Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарына берілетін нысаналы даму трансферттері
515 454
034
Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
16 569 597
035
Өскемен қаласында жерасты суларын қорғау және өнеркәсіп ағындыларын тазарту объектілерін дамыту

4 174 600
003
Научные исследования в области охраны окружающей среды и природопользования
220 803
004
Строительство и реконструкция объектов охраны окружающей среды
734 970
008
Проведение наблюдений за состоянием окружающей среды
1 197 433
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов охраны окружающей среды
710 801
010
Капитальные расходы Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
105 095
012
Ликвидация «исторических» загрязнений
102 837
014
Модернизация гидрометеорологической службы
738 735
018
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
42 883
019
Содействие Республике Казахстан в усилении межрегионального сотрудничества для продвижения «Зеленого роста» и реализации Астанинской Инициативы
29 600
020
Уничтожение отходов, содержащих стойкие органические загрязнители в Казахстане
23 968
022
Очистка природной среды от техногенного загрязнения
519 335
024
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию природоохранных мероприятий
22 682
026
Целевые текущие трансферты бюджету Акмолинской области на создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги «Астана-Щучинск» на участках «Шортанды-Щучинск»
291 669
027
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
898 947
028
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
89 229
029
Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на создание «зеленого пояса»
971 974
030
Целевые текущие трансферты бюджету Акмолинской области на возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
324 775
031
Управление лесным хозяйством, обеспечение сохранения и развития лесных ресурсов и животного мира
13 005 370
032
Строительство и реконструкция объектов инфраструктуры лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий
53 159
033
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Жамбылской области на берегоукрепительные работы на реке Шу вдоль Государственной границы Республики Казахстан
515 454
034
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений
16 569 597
035
Развитие объектов охраны подземных вод и очистки промышленных стоков в городе Усть-Каменогорске

876 454
036
Нұра және Есіл өзендері бассейнінің қоршаған ортасын оңалту және басқару
350 075
037
Шаруашылықаралық арналар мен гидромелиоративтік құрылыстардың аса апатты учаскелерін күрделі жөндеу және қалпына келтіру
1 464 509
038
Су қорын пайдалану мен қорғауды реттеу, су шаруашылығы жүйелері мен құрылғыларының қызметін қамтамасыз ету
7 408 710
039
Балық ресурстарын және басқа да су жануарларын сақтау және молайту
731 540
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
477 577
007
Ормандар мен жануарлар дүниесін күзету, қорғау, молайту
477 577
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 233 638
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
4 118 244
021
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру
4 068 244
024
Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
50 000
231
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
61 176
022
«Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» АЭА-ға инвестициялар тарту, оның жұмыс істеуі және оны дамыту жөніндегі қызметтер
61 176
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
11 054 218
006
Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
5 089 851
008
Ақпаратты сақтауды қамтамасыз ету
364 317
011
Өнімділік-2020 бағыты шеңберінде жаңа өндірістерді құруды, жұмыс істеп тұрғандарын жаңғырту мен сауықтыруды қолдау
134 050
015
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
5 466 000
12
Көлiк және коммуникация
378 015 400
215
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
375 137 874
001
Көлiк, коммуникация, байланыс және ақпараттандыру саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестіру, бақылау, инфрақұрылымды және бәсекелес нарықты дамыту жөніндегі қызметтер
4 195 245
002
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
199 949 751
003
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарды күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру
28 800 000
005
Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді ұстау
5 121 016
006
Әуе көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
4 563 420
009
Әлеуметтік маңызы бар облысаралық қатынастар бойынша темір жол жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
25 507 115
010
Көлік және коммуникация саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
1 012 000
011
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің күрделі шығыстары

876 454
036
Реабилитация и управление окружающей средой бассейна рек Нура и Ишим
350 075
037
Капитальный ремонт и восстановление особо аварийных участков межхозяйственных каналов и гидромелиоративных сооружений
1 464 509
038
Регулирование использования и охраны водного фонда, обеспечение функционирования водохозяйственных систем и сооружений
7 408 710
039
Сохранение и воспроизводство рыбных ресурсов и других водных животных
731 540
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
477 577
007
Охрана, защита, воспроизводство лесов и животного мира
477 577
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 233 638
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
4 118 244
021
Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
4 068 244
024
Прикладные научные исследования в области строительства
50 000
231
Министерство нефти и газа Республики Казахстан
61 176
022
Услуги по привлечению инвестиций, функционированию и развитию специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк»
61 176
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
11 054 218
006
Прикладные научные исследования технологического характера
5 089 851
008
Обеспечение хранения информации
364 317
011
Поддержка создания новых, модернизация и оздоровление действующих производств в рамках направления «Производительность-2020»
134 050
015
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для развития индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
5 466 000
12
Транспорт и коммуникации
378 015 400
215
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
375 137 874
001
Услуги по формированию политики, координации, контроля, развития инфраструктуры и конкурентного рынка в области транспорта, коммуникаций, связи и информатизации
4 195 245
002
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
199 949 751
003
Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения
28 800 000
005
Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов
5 121 016
006
Строительство и реконструкция инфраструктуры воздушного транспорта
4 563 420
009
Субсидирование железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым межобластным сообщениям
25 507 115
010
Прикладные научные исследования в области транспорта и коммуникаций
1 012 000
011
Капитальные расходы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан

444 295
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 400 738
014
Ішкi суларда жүзетiн «өзен-теңiз» кемелерiн жіктеуді және олардың техникалық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету
118 608
016
Жол-құрылыс және жөндеу жұмыстарын орындаудың сапасын қамтамасыз ету
389 096
019
Жүйелі ішкі авиатасымалдарды субсидиялау
1 451 820
020
Су көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
523 323
021
Көлік және коммуникация саласында техникалық регламенттер және стандарттар әзірлеу
25 300
028
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
72 793 049
029
Ауылдағы байланыс операторларының әмбебап байланыс қызметтерін ұсыну жөніндегі залалдарын субсидиялау
5 028 584
030
«Transport tower» әкімшілік-технологиялық кешені ғимаратын ұстау
475 150
034
Алматы қаласының бюджетіне метрополитенмен жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 933 277
037
«Электрондық үкімет» шеңберінде халықты оқыту қызметтері
240 987
038
Радиожиілік спектрінің және радиоэлектрондық құралдардың мониторингі жүйесін техникалық сүйемелдеу
313 939
049
«Үлкен Алматы айналма автомобиль жолы» концессиялық жобасының құрылысын дайындау және сүйемелдеу
251 250
051
Автомобиль жолдарын салу, реконструкциялау, жөндеу және күтіп-ұстау жөніндегі қызметтер
599 911
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
159 199
018
Ұшқыштарды бастапқы даярлауды қамтамасыз ету
159 199
601
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
2 718 327
001
Ғарыш қызметі саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестіру және бақылау жөніндегі қызметтер
303 180
002
Ғарыш қызметі саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
1 010 000
004
«Байқоңыр» кешеніндегі Ресей Федерациясының жалдауына кірмейтін объектілерді кәдеге жаратуды, қайта құнарландыруды және жөндеуді ұйымдастыру
170 546
006
Үкіметаралық келісім аясында агент банктерге бюджеттiк кредиттерді өтеу бойынша қызметтерді төлеу
11 282
009
Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету
1 102 281
014
Ғарыш қызметі саласындағы техникалық регламенттерді және стандарттарды әзірлеу
15 301
015
Ресей Федерациясының жалдау құрамына кірмеген және құрамынан шығарылған «Байқоңыр» кешені объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету
100 892
019
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің күрделі шығыстары
4 845
13
Басқалар
274 412 263
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi

444 295
012
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов
20 400 738
014
Обеспечение классификации и технической безопасности судов внутреннего водного плавания «река-море»
118 608
016
Обеспечение качества выполнения дорожно-строительных и ремонтных работ
389 096
019
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок
1 451 820
020
Строительство и реконструкция инфраструктуры водного транспорта
523 323
021
Разработка технических регламентов и стандартов в области транспорта и коммуникаций
25 300
028
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры
72 793 049
029
Субсидирование убытков операторов сельской связи по предоставлению универсальных услуг связи
5 028 584
030
Содержание здания административно-технологического комплекса «Transport tower»
475 150
034
Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы на субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном
2 933 277
037
Услуги по обучению населения в рамках «Электронного правительства»
240 987
038
Техническое сопровождение системы мониторинга радиочастотного спектра и радиоэлектронных средств
313 939
049
Подготовка и сопровождение концессионного проекта строительства «Большая Алматинская кольцевая автомобильная дорога»
251 250
051
Услуги по организации работ по строительству, реконструкции, ремонту и содержанию автомобильных дорог
599 911
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
159 199
018
Обеспечение первоначальной подготовки пилотов
159 199
601
Национальное космическое агентство Республики Казахстан
2 718 327
001
Услуги по формированию политики, координации и контроля в области космической деятельности
303 180
002
Прикладные научные исследования в области космической деятельности
1 010 000
004
Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса «Байконур», не входящих в состав арендуемых Российской Федерации
170 546
006
Оплата услуг банкам-агентам по обслуживанию бюджетного кредита в рамках межправительственного соглашения
11 282
009
Обеспечение управления космическими аппаратами
1 102 281
014
Разработка технических регламентов и стандартов в области космической деятельности
15 301
015
Обеспечение сохранности объектов комплекса «Байконур», не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него
100 892
019
Капитальные расходы Национального космического агентства Республики Казахстан
4 845
13
Прочие
274 412 263
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

11 638 230
013
Мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру
9 896 299
014
Мемлекеттік материалдық резервті сақтау
1 741 931
203
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі
1 275 427
001
Экономиканың инфрақұрылымдық салаларының тиімді жұмыс істеуін және дамуын қамтамасыз ету жөніндегі табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу саласындағы қызметтер
1 223 582
004
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің күрделі шығыстары
51 845
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
1 577 307
006
Өкілдік шығындар
1 577 307
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
115 692 435
001
Өңірлік даму, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жерді тиімді пайдалану мен қорғауға жағдай жасау, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
3 096 931
002
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің күрделі шығыстары
340 061
003
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлік әлеуетін сауықтыру және күшейту
5 652 462
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде оператор мен қаржылық агент көрсететін қызметтерді төлеу
720 000
006
Моноқалалардағы кәсіпкерлерді ақпараттық қамтамасыз ету
136 202
009
Облыстық бюджеттерге «Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 673 480
010
Маңғыстау облысының облыстық бюджетіне Жаңаөзен қаласында кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
135 000
013
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне «Бизнестiң жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдау үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27 602 227
014
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
17 546 000
015
Облыстық бюджеттерге «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
15 202 978
017
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
7 809 288
018
Облыстық бюджеттерге Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 188 944
027
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер

11 638 230
013
Формирование государственного материального резерва
9 896 299
014
Хранение государственного материального резерва
1 741 931
203
Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
1 275 427
001
Услуги в области регулирования деятельности субъектов естественных монополий по обеспечению эффективного функционирования и развития инфраструктурных отраслей экономики
1 223 582
004
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
51 845
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
1 577 307
006
Представительские затраты
1 577 307
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
115 692 435
001
Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения
3 096 931
002
Капитальные расходы Министерства регионального развития Республики Казахстан
340 061
003
Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
5 652 462
004
Оплата услуг оператора и финансового агента, оказываемых в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»
720 000
006
Информационное обеспечение предпринимателей в моногородах
136 202
009
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
5 673 480
010
Целевые текущие трансферты областному бюджету Мангистауской области на поддержку предпринимательства в городе Жанаозен
135 000
013
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
27 602 227
014
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
17 546 000
015
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
15 202 978
017
Реализация текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
7 809 288
018
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
8 188 944
027
Прикладные научные исследования в области жилищно-коммунального хозяйства

158 490
046
Астана қаласының бюджетіне «Астана қаласында «Абу-Даби Плаза» көпфункционалды кешенiн салу» жобасы бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
561 939
047
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 627 503
049
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің ақпараттық-талдау жүйесін құру
240 930
051
Астана қаласының бюджетіне «Қолжетімді тұрғын үй – 2020» бағдарламасы бойынша Астана қаласындағы авариялық тұрғын үйлерді бұзу бойынша пилоттық жобаны жүзеге асыру шеңберінде Астана қаласы әкімдігі уәкілетті ұйымының «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ алдында қабылданған міндеттемелерін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 000 000
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
102 988 200
010
Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві
46 024 637
038
«Дағдарыстан кейінгі қалпына келтіру бағдарламасы (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру)» шеңберінде сыйақының пайыздық мөлшерлемесін субсидиялау
12 511 656
044
Жай вексельдерді өтеу
5 047 313
045
Қазақстан Республикасының «ЕурАзЭҚ-тың Дағдарысқа қарсы қорына» бастапқы жарнасын төлеу
30 032 409
046
«Дағдарыстан кейін қалпына келтіру бағдарламасын (бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру)» қатысушыларының сауықтыру жоспарларын іске асыру мониторингі
94 696
058
Батыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне өңірдің шығындарының орнын өтеуге және экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9 277 489
222
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
4 771 608
002
Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
339 412
004
Азия даму қорына Қазақстанның донорлық жарнасы
786 820
007
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының Еуразиялық бәсеке қабілеттілігі бағдарламасының Орталық Азия бастамасына Қазақстанның қатысуы
199 980
009
Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша қызметтер
3 445 396
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
15 773 264
001
Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, атом энергиясы, отын-энергетикалық кешені мен туристік индустрияны үйлестіру жөніндегі қызметтер
3 527 440
012
Ұлттық инновациялық жүйе институттарының қызметтеріне ақы төлеу
972 359
013
Техникалық реттеу және метрология саласындағы қызметтер

158 490
046
Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на реализацию мероприятий по проекту «Строительство многофункционального комплекса Абу-Даби Плаза в городе Астане»
561 939
047
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
2 627 503
049
Создание информационно-аналитической системы Министерства регионального развития Республики Казахстан
240 930
051
Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на погашение принятых обязательств уполномоченной организацией акимата города Астаны перед АО «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына», в рамках реализации пилотного проекта по сносу аварийного жилья в городе Астане по программе «Доступное жилье-2020»
20 000 000
217
Министерство финансов Республики Казахстан
102 988 200
010
Резерв Правительства Республики Казахстан
46 024 637
038
Субсидирование процентной ставки вознаграждения в рамках «Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)»
12 511 656
044
Погашение простых векселей
5 047 313
045
Оплата первоначального взноса Республики Казахстан в «Антикризисный фонд ЕврАзЭС»
30 032 409
046
Мониторинг реализации планов оздоровлений участников «Программы посткризисного восстановления (оздоровление конкурентоспособных предприятий)»
94 696
058
Целевые текущие трансферты областному бюджету Западно-Казахстанской области на обеспечение компенсации потерь и экономической стабильности региона
9 277 489
222
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
4 771 608
002
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
339 412
004
Донорский взнос Казахстана в Азиатский фонд развития
786 820
007
Участие Казахстана в Центрально-Азиатской инициативе Евразийской программы конкурентоспособности Организации экономического сотрудничества и развития
199 980
009
Услуги по организации международных имиджевых выставок
3 445 396
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
15 773 264
001
Услуги по обеспечению стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, атомной энергии, топливно-энергетического комплекса и туристской индустрии
3 527 440
012
Оплата услуг институтов национальной инновационной системы
972 359
013
Услуги в сфере технического регулирования и метрологии

1 743 648
017
Инновациялық белсенділікті ынталандыруды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
141 086
018
Үдемелі индустриялық-инновациялық даму жөніндегі мемлекеттік бағдарламаны сүйемелдеу жөніндегі қызметтер
192 900
020
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде Қазақстан Республикасына инвестициялар тартуға жәрдемдесу
1 261 602
022
«Экспорттаушы - 2020» бағыты шеңберінде қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарыққа жылжытуға жәрдемдесу
1 318 199
026
Инновациялық гранттар беру
1 300 000
027
«Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының инвестициялар тартуы, оның жұмыс істеуі және дамуы жөніндегі қызметтер
24 022
031
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің күрделі шығыстары
95 521
055
«Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту
237 500
057
Қарағанды облысының облыстық бюджетіне «Сарыарқа» ӘКК» ҰК» АҚ жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 420 207
058
Алматы қаласының бюджетіне «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 728 380
070
Тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық қамту мониторингі
441 202
090
Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық даму саласындағы зерттеулер
367 527
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
1 671
234
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
4 746 906
006
Гидрометеорологиялық мониторинг жүргізу
4 604 116
025
Қазақстан Республикасының аумағын климаттық ерекшеліктер бойынша аудандастыру
142 790
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
764 628
007
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының бірыңғай ақпараттық-талдау жүйесін құру
764 628
602
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік)
993 549
001
Бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, монополиялық қызметті шектеу және жосықсыз бәсекеге жол бермеу жөніндегі қызметтер
860 187
002
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің күрделі шығыстары
133 362
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
13 527 240
008
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау
12 159 214
022
Қарағанды облысының бюджетіне «Балқаш көлінің жағалауындағы шипажай» объектісінің инженерлік және көлік инфрақұрылымы объектілерін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
484 987
025
Қарағанды облысының бюджетіне «Балқаш көлінің жағалауындағы шипажай» объектісіне автомобиль жолы учаскесін орташа жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 743 648
017
Услуги по обеспечению стимулирования инновационной активности
141 086
018
Услуги по сопровождению Государственной программы по форсированному индустриально-инновационному развитию
192 900
020
Содействие привлечению инвестиций в Республику Казахстан в рамках направления «Инвестор - 2020»
1 261 602
022
Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки в рамках направления «Экспортер - 2020»
1 318 199
026
Предоставление инновационных грантов
1 300 000
027
Услуги по привлечению инвестиций, функционированию и развитию специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»
24 022
031
Капитальные расходы Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
95 521
055
Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»
237 500
057
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Карагандинской области на увеличение уставного капитала АО «НК «СПК» «Сарыарка»
2 420 207
058
Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на развитие инфраструктуры специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»
1 728 380
070
Мониторинг казахстанского содержания при закупке товаров, работ и услуг
441 202
090
Исследования в области индустриально-инновационного развития Республики Казахстан
367 527
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
1 671
234
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
4 746 906
006
Ведение гидрометеорологического мониторинга
4 604 116
025
Районирование территории Казахстана по климатическим характеристикам
142 790
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
764 628
007
Создание единой информационно-аналитической системы Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
764 628
602
Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)
993 549
001
Услуги по обеспечению защиты конкуренции, ограничению монополистической деятельности и недопущению недобросовестной конкуренции
860 187
002
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции
133 362
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
13 527 240
008
Строительство и реконструкция объектов Управления делами Президента Республики Казахстан
12 159 214
022
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Карагандинской области на строительство объектов инженерной и транспортной инфраструктуры объекта «Санаторий на побережье озера Балхаш»
484 987
025
Целевые текущие трансферты бюджету Карагандинской области на средний ремонт участка автомобильной дороги к объекту «Санаторий на побережье озера Балхаш»