Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2016-2018 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2015 жылғы 30 қарашадағы № 427-V ҚРЗ. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 29 қарашадағы № 23-VІ Заңымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР 29.11.2016 № 23-VІ Заңымен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферттің мөлшерлері
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2016 – 2018 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшерлері бекітілсін:
2016 жыл – 2 479 726 312 мың теңге;
2017 жыл – 2 400 000 000 мың теңге;
2018 жыл – 2 400 000 000 мың теңге.
Ескерту. 1-бапқа өзгерістер енгізілді - ҚР 05.03.2016 № 469-V (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.10.2016 № 14-VІ (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) Заңдарымен.
2-бап. Осы Заңды қолданысқа енгізу тәртібі
1. Осы Заң 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015 – 2017 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" 2014 жылғы 28 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 2014 ж., № 22, 132-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                     Н. НАЗАРБАЕВ

О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2016-2018 годы
Закон Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 427-V ЗРК. Утратил силу Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2016 года № 23-VІ ЗРК
Сноска. Утратил силу Законом РК от 29.11.2016 № 23-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 01.01.2016.
Статья 1.Размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2016–2018 годы:
2016 год – 2 479 726 312 тысяч тенге;
2017 год – 2 400 000 000 тысяч тенге;
2018 год – 2 400 000 000 тысяч тенге.
Сноска. Статья 1 с изменениями, внесенными законами РК от 05.03.2016 года № 469-V (вводится в действие с 01.01.2016); от 07.10.2016 № 14-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
Статья 2.Порядок введения в действие настоящего Закона
1. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2016 года.
2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2015–2017 годы" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2014 г., № 22, ст. 132).
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ