"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2020 – 2022 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2020 жылғы 3 қарашадағы № 371-VI ҚРЗ.
Баспасөз релизі
1-бап. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2020 – 2022 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" 2019 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2019 ж., № 23, 93-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-баптың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"2020 жыл – 4 770 000 000 мың теңге;".
2-бап. Осы Заң 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2020 – 2022 годы"
Закон Республики Казахстан от 3 ноября 2020 года № 371-VI ЗРК.
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 4 декабря 2019 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2020 – 2022 годы" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2019 г., № 23, cт. 93) следующее изменение:
абзац второй статьи 1 изложить в следующей редакции:
"2020 год – 4 770 000 000 тысяч тенге;".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2020 года.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ