Қазақстан Республикасы мен Сингапур Республикасы арасындағы көрсетілетін қызметтер саудасы және инвестициялар туралы келісімді ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2024 жылғы 16 шілдедегі № 125-VIII ҚРЗ
2023 жылғы 22 мамырда Астанада жасалған Қазақстан Республикасы мен Сингапур Республикасы арасындағы көрсетілетін қызметтер саудасы және инвестициялар туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О ратификации Соглашения между Республикой Казахстан и Республикой Сингапур о торговле услугами и инвестициях
Закон Республики Казахстан от 16 июля 2024 года № 125-VIII ЗРК
Ратифицировать Соглашение между Республикой Казахстан и Республикой Сингапур о торговле услугами и инвестициях, совершенное в Астане 22 мая 2023 года.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ