Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары туралы" Заң күшi бар Жарлығына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1996 жылғы 22 қараша N 46-I
1-бап. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары туралы" 1995 жылғы 12 желтоқсандағы N 2676 Z952676_ Заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 23, 143-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
35-бапта:
бiрiншi абзац "азаматтарға" деген сөзден кейiн "бұрын жоғары одақтық атақтар мен наградаларға ие болған, 1996 жылдың 1 қаңтарынан кейiн зейнет жасына келген азаматтарға" деген сөздермен толықтырылсын;
үшiншi және төртiншi абзацтар мынадай редакцияда жазылсын;
" - "Халық қаhарманы", "Кеңес Одағының батыры" атағын алғандарға, үш дәрежелi Даңқ орденiнiң иегерлерiне - 60 процент;
- "Социалистiк Еңбек Ерi, "Отан", үш дәрежелi Еңбек даңқы ордендерiнiң иегерлерiне - 40 процент".
2-бап. Осы Заң 1996 жылғы қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О государственных наградах Республики Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 22 ноября 1996 г. N 46-I
Статья 1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 12 декабря 1995 г. N 2676 Z952676_ "0 государственных наградах Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., М 23, ст.143) следующие дополнения:
в статье 35:
абзац первый после слова "дифференциации" дополнить словами "гражданам, ранее удостоенным высших союзных званий и наград, достигшим пенсионного возраста после 1 января 1996 года";
абзацы третий и четвертый изложить в следующей редакции:
" - обладателям званий "Халык кахарманы", "Герой Советского Союза", кавалерам орденов Славы трех степеней - 60 процентов;
- обладателям звания "Герой Социалистического Труда", кавалерам орденов "Отан", Трудовой Славы трех степеней - 40 процентов."
Статья 2. Настоящий Закон вступает в силу с 1 января 1996 года.
Президент
Республики Казахстан