Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Әлеуметтiк мемлекеттiк кепiлдiктердi реттеу жөнiндегi шаралар туралы" заң күшi бар Жарлығына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1996 жылғы 20 желтоқсандағы N 51
1-бап. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Әлеуметтiк мемлекеттiк кепiлдiктердi реттеу жөнiндегi шаралар туралы" 1996 жылғы 23 қаңтардағы N 2788 U962788_ Заң күшi бар Жарлығының (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 1, 176-құжат) екiншi бөлiмi мынадай мазмұндағы екiншi бөлiкпен толықтырылсын:
"Отанды қорғау кезiнде немесе соғыс қимылдары жүрiп жатқан мемлекеттерде жауынгерлiк борышын өтеу кезiнде алған жарақаты, контузиясы, мертiгуi немесе науқастануы салдарынан 1996 жылдың 1 қаңтарынан кейiн алғаш рет I-II топтағы мүгедек болған адамдарға зейнетақының негiзгi мөлшерiн, егер ол бұдан бұрын арттырылмаған болса, 40 процент, аталған себептер салдарынан III топтағы мүгедек болған адамдарға - 30 процент арттыру белгiленсiн".
2-бап. Осы Заң 1996 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О мерах по упорядочению социальных государственных гарантий"
Закон Республики Казахстан от 20 декабря 1996 г. N 51-I
Статья 1. Дополнить раздел второй Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 23 января 1996 года N 2788 U962788_ "О мерах по упорядочению социальных государственных гарантий" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 1, ст. 176) частью второй следующего содержания:
"Установить повышение основного размера пенсии, если оно не
производилось ранее, лицам, ставшим после 1 января 1996 года впервые
инвалидами I-II групп вследствие ранения, контузии, увечья или
заболевания, полученных при защите Родины или при выполнении
воинского долга в государствах, в которых ведутся боевые действия, -
на 40 процентов, III группы вследствие указанных причин - на 30
процентов".
Статья 2. Настоящий Закон вступает в силу с 1 января 1996 года.
Президент
Республики Казахстан