Қазақстан Республикасының бюджеттен тыс қорлар мәселелері бойынша кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1998 жылғы 17 желтоқсан N 324-I
1-бап. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Жол қоры туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2701 U952701_ заң күші бар Жарлығы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 23, 151-құжат; 1998 жылғы 11 маусымда "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған "Қазақстан Республикасы Президентінің "Жол қоры
туралы" заң күші бар Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
1998 жылғы 8 маусымдағы
Z980231_
Қазақстан Республикасының Заңы).
2. Қазақстан Республикасы Президентінің "Азаматтарды медициналық
сақтандыру туралы" 1995 жылғы 15 маусымдағы N 2329
U952329_
заң күші бар
Жарлығы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 9-10,
60-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 12,
184-құжат).
2-бап. Осы Заң 1999 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
(Қасымбеков Б.А.)
(Қобдалиева Н.М.)

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан по вопросам внебюджетных фондов
Закон Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года № 324-1
Статья 1. Признать утратившими силу:
1. Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, от 21 декабря 1995 г. № 2701 U952701_ "О дорожном фонде" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 23, ст.151; Закон Республики Казахстан от 8 июня 1998 г. Z980231_ "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, "О дорожном фонде", опубликованный в газетах "Казахстанская правда" и "Егемен Казакстан" 11 июня 1998 г.).
2. Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, от 15
июня 1995 г. № 2329
U952329_
"О медицинском страховании граждан" (Ведомости
Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 9-10, ст.60; Ведомости
Парламента Республики Казахстан, 1997 г., № 12, ст.184).
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 1999 года.
Президент
Республики Казахстан
(специалист: Р.Жантасова
корректор:  И.Склярова)