О признании утратившим силу приказа Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 2 мая 1995 года № 94 "О безопасности судоходства и мореплавания"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 апреля 2005 года № 151-I
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" и в целях приведения ведомственного нормативного правового акта в соответствие с законодательством Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 2 мая 1995 года "О безопасности судоходства и мореплавания".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    К. Нагманов

"Кеме қатынасы және теңізде жүзу қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 1995 жылғы 2 мамырдағы N 94 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2005 жылғы 18 сәуірдегі N 151-I Бұйрығы.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес және ведомстволық нормативтік құқықтық актіні Қазақстан Республикасының заңнамасымен сәйкестікке келтіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Кеме қатынасы және теңізде жүзу қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 1995 жылғы 2 мамырдағы N 94 бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                     Қ. Нағманов