О признании утратившим силу совместного приказа Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 11 августа 2003 года № 325 и исполняющего обязанности Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 13 августа 2003 года № 386 "Некоторые вопросы государственного контроля при применении трансфертных цен"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 июня 2009 года № 255
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О Нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 11 августа 2003 года № 325 и исполняющего обязанности Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 13 августа 2003 года № 386 "Некоторые вопросы государственного контроля при применении трансфертных цен" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 сентября 2003 года за № 2471 , опубликованный в "Официальной газете" 31 января 2003 года № 5(162)).
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке довести настоящий приказ до сведения Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан Ергожина Д.Е.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    Б. Жамишев

"Трансферттік бағаларды қолдану кезінде мемлекеттік бақылаудың кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 11 тамыздағы N 325, Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі Төрағасының міндетін атқарушының 2003 жылғы 13 тамыздағы N 386 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 11 маусымдағы N 255 бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Трансферттік бағаларды қолдану кезінде мемлекеттік бақылаудың кейбір мәселелері" (2004 жылғы 31 қаңтардағы N 5 (162) "Ресми газетте" жариялаған, мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген 2003 жылғы 8 қыркүйектегі N 2471 нормативтік құқықтық актілерді) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 1 тамыздағы N 325, Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2003 жылғы 13 тамыздағы N 386 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Салық комитеті (Д. Е. Ерғожин) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мәлім етілсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің төрағасы Д. Е. Ерғожинге жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                    Б. Жәмішев