О признании утратившим силу некоторых совместных решений Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи, Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции, Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и Комитета по защите конкуренции Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан
Совместный приказ Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 28 мая 2009 года № 233, Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) от 4 июня 2009 года № 177-ОД, Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 11 июня 2009 года № 211-ОД
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О связи", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу некоторые совместные решения Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи, Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции, Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и Комитета по защите конкуренции Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту анализа и тарифного регулирования в области связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи (Наметчаев Т.К.) в установленном законодательном порядке довести настоящий приказ до сведения структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи, Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи Арифханова А.А.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель Агентства            Председатель Агентства
Республики Казахстан              Республики Казахстан
по информатизации и связи         по защите конкуренции
___________ К. Есекеев            (Антимонопольное агентство)
___________ М. Есенбае в
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий
___________ Н. Алдабергенов
Приложение
к совместному приказу Агентства
Республики Казахстан по информатизации
и связи, Агентства Республики Казахстан
по защите конкуренции (Антимонопольное
агентство) и Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных монополий
от 28 мая 2009 года № 233,
от 4 июня 2009 года № 177-ОД,
от 11 июня 2009 года № 211-ОД
Перечень утративших силу некоторых совместных решений Агентства
Республики Казахстан по информатизации и связи, Агентства
Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
и защите конкуренции, Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий и Комитета
по защите конкуренции Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі, Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау агенттігі, Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі және Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Бәсекелестікті қорғау комитетінің кейбір бірлескен шешімдерінің күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің 2009 жылғы 28 мамырдағы N 233, Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) 2009 жылғы 4 маусымдағы N 177-НҚ және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің 2009 жылғы 11 маусымдағы N 211-НҚ бірлескен бұйрығы
"Байланыс туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 1-1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі, Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау агенттігі, Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі және Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Бәсекелестікті қорғау комитетінің кейбір бірлескен шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің Байланыс саласындағы талдау және тарифтік реттеу департаменті (Т.Қ.Наметчаев) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің құрылымдық бөлімшелері және аумақтық органдарының, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне заңнамада белгіленген тәртіппен назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің төраға орынбасары А.Ә.Әріпхановқа жүктелсін.
Осы бұйрық 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы              Қазақстан Республикасы
Ақпараттандыру және                 Бәсекелестікті қорғау
байланыс агенттігі                  агенттігі (Монополияға
Төрағасы ______ Қ. Есекеев          қарсы агенттік)
Төрағасы _____ М. Есенбаев
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды
реттеу агенттігі Төрағасы
___________ Н. Алдабергенов
Қазақстан Республикасы
Ақпараттандыру және байланыс
агенттігі 2009 жылғы 28 мамырдағы
N 233, Қазақстан Республикасы
бәсекелестікті қорғау агенттігі
(Монополияға қарсы агенттік)
2009 жылғы 4 маусымдағы N 177-НҚ
және Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің 2009 жылғы
11 маусымдағы N 211-НҚ
бірлескен бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі, Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау агенттігі, Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі және Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Бәсекелестікті қорғау комитетінің күші жойылған кейбір бірлескен шешімдерінің тізбесі

1. Совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 21 апреля 2004 года № 74-п и Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 14 мая 2004 года № 233-ОД "О введении операторами связи посекундной тарификации междугородных, сотовых соединений и трафика между взаимодействующими сетями телекоммуникаций" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2894).
2. Совместный приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 22 сентября 2004 года № 203-п и и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 24 сентября 2004 года № 390-ОД "О внесении изменений и дополнения в совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 21 апреля 2004 года № 74-п и Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 14 мая 2004 года № 233-ОД "О введении операторами связи посекундной тарификации междугородных соединений и трафика между взаимодействующими сетями телекоммуникаций", зарегистрированной за № 2894" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3095, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан 2005 г. № 14, ст. 61).
3. Совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 5 апреля 2005 года № 90-п и Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 5 апреля 2005 года № 119-ОД "О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 21 апреля 2004 года № 74-п и Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 14 мая 2004 года № 233-ОД "О введении операторами связи посекундной тарификации междугородных соединений и трафика между взаимодействующими сетями телекоммуникаций" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3548, опубликован в газете "Юридическая газета" от 11 октября 2005 г. № 187).

1. "Байланыс операторларының қалааралық, ұялы қосылымдар мен өзара байланыстағы телекоммуникация желілерінің өзара трафигіне секундалық тарифтеуді енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігі төрағасының 2004 жылғы 21 сәуірдегі N 74-ө, Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 14 мамырдағы N 233-НҚ бірлескен бұйрығы (2004 жылғы 8 маусымдағы N 2894 нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген).
2. "Байланыс операторларының қалааралық қосылымдар мен өзара байланыстағы телекоммуникациялар желілерінің өзара трафигіне секундалық тарифтеуді енгізу туралы", N 2894 нөмірімен тіркелген" Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігі төрағасының м.а. 2004 жылғы 21 сәуірдегі N 74-6 және Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының м.а. 2004 жылғы 14 мамырдағы N 233-НҚ бірлескен бұйрығына өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің 2004 жылғы 22 қыркүйектегі N 203-6, Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігінің 2004 жылғы 24 қыркүйектегі N 390-НҚ бірлескен бұйрығы (2004 жылғы 25 қыркүйектегі N 3095 нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген, 2005 жылғы N 14, 61 бабы Қазақстан Республикасы орталық атқару және өзге мемлекеттік органдар нормативтік құқықтық актілері Бюллетенінде жарияланған).
3. "Байланыс операторларының қалааралық қосылыстарды секундпен тарифтеу және телекоммуникацияның өзара іс-әрекет ететін желілері арасындағы трафикті енгізуі туралы" Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 21 сәуірдегі N 74-6 және Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 14 мамырдағы N 233-НҚ бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігі Төрағасының 2005 жылғы 5 сәуірдегі N 90-п, Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу жөніндегі агенттігі Төрағасының 2005 жылғы 5 сәуірдегі N 119-П бірлескен бұйрығы (2005 жылғы 6 сәуірдегі N 3548 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген, Заң газетінің 2005 жылғы 11 қазандағы N 187 нөмірімен жарияланған).

4. Совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 26 мая 2006 года № 218-п, Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 30 мая 2006 года № 143-ОД и Председателя Комитета по защите конкуренции Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 26 мая 2006 года № 135-ОД "О внесении дополнений в совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 21 апреля 2004 года № 74-п и Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 14 мая 2004 года № 233-ОД "О введении операторами связи посекундной тарификации междугородных соединений и трафика между взаимодействующими сетями телекоммуникаций" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4247, опубликован в газете "Юридическая газета" от 22 июня 2006 года, № 113).

4. "Байланыс операторларының қалааралық қосылымдар мен өзара байланыстағы телекоммуникация желілерінің өзара трафигіне секундалық тарифтеуді енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігі төрағасының 2004 жылғы 21 сәуірдегі N 74-ө және Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2004 жылғы 14 мамырдағы N 233-НҚ бірлескен бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2006 жылғы 26 мамырдағы N 218-п, Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 30 мамырдағы N 143-НҚ, Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Бәсекелестікті қорғау комитеті төрағасының 2006 жылғы 26 мамырдағы N 135-НҚ бірлескен бұйрығы (2006 жылғы 12 маусымдағы N 4247 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген, Заң газетінің 2006 жылғы 22 маусымдағы N 113 нөмірімен жарияланған).