О признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года № 95
Руководствуясь статьей 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу:
1) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 октября 1998 года № 114 "Правила о порядке государственной регистрации избирательных фондов кандидатов в Президенты Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 624);
2) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 июня 1999  года № 52 "О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 15 января 1999 года № 3" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 829);
3) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 9 июля 1999 года № 57 "Вопросы государственной регистрации избирательных фондов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 833);
4) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 марта 2000 года № 28 "О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 15 января 1999 года № 3" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1083);
5) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 февраля 2005 года № 40 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3436).
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Р. Тусупбеков

Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 2 сәуірдегі N 95 Бұйрығы
«Әділет органдары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттардың сайлау қорларын мемлекеттік тіркеу мәселелері» Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 1998 жылғы 20 қазандағы № 114 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 624 тіркелген);
2) «Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 1999 жылғы 15 қаңтардағы № 3 бұйрығына өзгертулер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі 1999 жылғы 30 маусым № 52 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 829 тіркелген);
3) «Сайлау қорларын мемлекеттік тіркеу мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 1999 жылғы 9 шілдедегі № 57  бұйрығы (нормативтік кұқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 833 тіркелген);
4) «Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 1999 жылғы 15 қаңтардағы № 3 бұйрығына өзгерту енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі 2000 жылғы 11 наурыз № 28 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1083 тіркелген);
5) «Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылғы 11 ақпандағы № 40 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3436 тіркелген).
2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Р. Түсіпбеков