О признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 209
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Центру судебной экспертизы Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить официальное опубликование настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Р. Тусупбеков
Приложение
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 июля 2010 года № 209
Перечень
утративших силу некоторых приказов Министра юстиции
Республики Казахстан
1. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 14 июня 1999 года № 44 "Об утверждении Перечня видов экспертиз, производимых в Центре судебной экспертизы Министерства юстиции Республики Казахстан, и экспертных специальностей, квалификация по которым присваивается Министерством юстиции Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 861).
2. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 22 июня 2001 года № 80 "О внесений дополнений и изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 14 июня 2001 года № 44" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1567, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2001 г., № 26, ст. 448).
3. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 марта 2004 года № 75 "О приостановлении производства судебно-экспертного психиатрического исследования в Центре судебной экспертизы Министерства юстиции Республики Казахстан".
4. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 января 2006 года № 30 "О внесении изменений в Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 14 июня 1999 года № 44 "Об утверждении Перечня видов экспертиз, производимых в Центре судебной экспертизы Министерства юстиции Республики Казахстан, и экспертных специальностей, квалификация по которым присваивается Министерством юстиции Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4100).
5. Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 февраля 2006 года № 68 "О внесении изменений в Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 14 июня 1999 года № 44 "Об утверждении Перечня видов экспертиз, производимых в Центре судебной экспертизы Министерства юстиции Республики Казахстан, и экспертных специальностей, квалификация по которым присваивается Министерством юстиции Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4107).

Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 209 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабы 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот сараптамасы орталығы осы бұйрықтың ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                       Р. Түсіпбеков
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2010 жылғы 20 шілдедегі
№ 209 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір күші жойылған бұйрықтарының тізілімі
1. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің сот сараптамасы Орталығында жүргізілетін сараптамалар мен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің біліктілік дәрежесін бекітетін сарапшылық мамандықтары түрлерінің Тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 1999 жылғы 14 маусымдағы № 44 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 861 болып тіркелген);
2. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 1999 жылғы 14 маусымдағы № 44 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 22 маусымдағы № 80 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1567 болып тіркелген, «Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетені», 2001 ж., № 27, 448-құжат жарияланған);
3. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот сараптамасы орталығында сот-сараптамалық психиатриялық зерттеу жүргізуін тоқтату туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 26 наурыздағы № 75 бұйрығы;
4. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот сараптамасы орталығында жүргізілетін сараптамалар түрлерінің, біліктілігін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі беретін сараптамалық мамандықтардың тізбелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 1999 жылғы 14 маусымдағы № 44 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2006 жылғы 30 қаңтардағы № 30 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4100 болып тіркелген);
5. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот сараптамасы орталығында жүргізілетін сараптамалар мен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің біліктілік дәрежесін бекітетін сарапшылық мамандықтары түрлерінің тізбесі туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 1999 жылғы 14 маусымдағы № 44 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2006 жылғы 24 ақпандағы № 68 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4107 болып тіркелген).