О признании утратившим силу приказа Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2001 года № 42 "Об утверждении Инструкции о порядке предоставления государственного студенческого кредита"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 15 октября 2010 года № 479
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2001 года № 42 "Об утверждении Инструкции о порядке предоставления государственного студенческого кредита" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 марта 2001 года № 1438).
2. Финансовому департаменту (Нургожаева Т.А.):
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Б. Жумагулов

"Студенттік мемлекеттік несиені берудің тәртібі жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2001 жылғы 29 қаңтардағы № 42 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2010 жылғы 15 қазандағы № 479 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Студенттік мемлекеттік несиені берудің тәртібі жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2001 жылғы 29 қаңтардағы № 42 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (2001 жылғы 27 наурыздағы № 1438 Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде тіркелген).
2. Қаржы департаменті (Т.А. Нұрғожаева):
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін;
2) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында ресми түрде жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                        Б. Жұмағұлов