О признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 февраля 2012 года № 94
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года № 260 «Об утверждении Инструкции по обращению с секретными объектами промышленной собственности, создаваемыми в Республике Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4976, опубликованный в «Юридическая газета от 16 ноября 2007 года № 176 (1379));
2) приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 23 апреля 2010 года № 142а «О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года № 260 «Об утверждении Правил обращения с секретными объектами промышленной собственности, создаваемыми в Республике Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6233, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 15, 2010 года (дата выхода тиража 25.11.2010)).
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    Б. Имашев
«СОГЛАСОВАНО»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков
______________
«__» _________ 2012 года

Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 24 ақпандағы № 94 бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. 1) «Қазақстан Республикасында жасалған құпия өнеркәсіптік меншік объектілерімен жұмыс істеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 14 қыркүйектегі № 260 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4976 болып тіркелген, 2007 жылғы 16 қарашадағы № 176 (1205) «Заң газеті» газетінде жарияланған);
2) "Қазақстан Республикасында жасалған құпия өнеркәсіптік меншік объектілерін пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 14 қыркүйектегі № 260 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 142а бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6233 болып тіркелген, 2010 жылғы № 15 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған (Тиражға шыққан уақыты 25.11.2010 ж.) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                   Б. Имашев
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
2012 жылғы