О признании утратившими силу некоторых приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 4 марта 2013 года № 163
В целях приведения ведомственных нормативных актов Министерства внутренних дел Республики Казахстан в соответствие с законодательством Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан:
1) от 22 декабря 1998 года № 459 «Об утверждении Правил отбора и приема в высшие учебные заведения и колледжи МВД Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 745);
2) от 1 декабря 2004 года № 650 «О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года № 459 «Об утверждении Правил отбора и приема в высшие учебные заведения и колледжи МВД Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3297);
3) от 20 июня 2006 года № 280 «О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года № 459 «Об утверждении Правил отбора и приема в высшие учебные заведения и колледжи МВД Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4281).
2. Департаменту кадровой работы Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Абдигалиев А.У.) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и опубликовать его в периодических печатных изданиях.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
генерал-лейтенант полиции                  К. Касымов

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2013 жылғы 4 наурыздағы № 163 бұйрығы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ведомстволық нормативтік актілерін Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес келтіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің мынадай бұйрықтарының:
1) «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің жоғары оқу орындарына үміткерлерді іріктеу Ережелері» туралы 1998 жылғы 22 желтоқсандағы № 459 бұйрық (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 745 болып тіркелген);
2) «Қазақстан Республикасы Ішкіісминінің жоғары оқу орындары мен колледждеріне үміткерлерді іріктеудің Ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1998 жылғы 22 желтоқсандағы № 459 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» 2004 жылғы 1 желтоқсандағы № 650 бұйрық (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3297 болып тіркелген);
3) «Қазақстан Республикасы Ішкіісминінің жоғары оқу орындары мен колледждеріне үміткерлерді іріктеудің Ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1998 жылғы 22 желтоқсандағы № 459 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» 2006 жылғы 20 маусымдағы № 280 бұйрық (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4281 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Кадр жұмысы департаменті (А.Ү. Әбдіғалиев) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын және оны мерзімді баспасөз басылымдарда жарияласын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Полиция генерал-лейтенанты                        К.Қасымов