О признании утратившим силу совместного приказа Министра транспорта коммуникаций Республики Казахстан от 20 августа 2010 года № 368 и Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 23 августа 2010 года № 157 "Об утверждении форм Проверочного листа инспекционного обследования деятельности аэронавигационной организации"
Совместный приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 11 июня 2013 года № 441 и Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра регионального развития Республики Казахстан от 13 июня 2013 года № 99 НҚ
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственного контроля и надзора», ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 20 августа 2010 года № 368 и Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 23 августа 2010 года № 157 «Об утверждении форм Проверочного листа инспекционного обследования деятельности аэронавигационной организации» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 10 сентября 2010 года № 6473, Опубликован: «Казахстанская правда» от 22 сентября 2010 года № 249 (26310); «Егемен Қазақстан» 19 октября 2010 года № 429-432 (26275).
2. Комитету гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Сейдахметов Б.К.) в установленном порядке:
1) направить в недельный срок копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и на Интранет-портале государственных органов.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Первый заместитель                     Министр транспорта и
Премьер-Министра Республики            коммуникаций
Казахстан – Министр регионального      Республики Казахстан
развития Республики Казахстан
___________ Б. Сагинтаев               __________ А. Жумагалиев

"Аэронавигациялық ұйым қызметіне инспекциялық тексеріс жүргізу бойынша тексеру парағының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің 2010 жылғы 23 тамыздағы № 157 және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2010 жылғы 20 тамыздағы № 368 бірлескен бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 11 маусымдағы № 441 және Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2013 жылғы 13 маусымдағы № 99 НҚ бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңы 21-1-бабының 2) тармақшасына сәйкес және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік бақылау және қадағалау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 6 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Аэронавигациялық ұйым қызметіне инспекциялық тексеріс жүргізу бойынша тексеру парағының нысанын бекіту туралы» (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеулер тізімінде 2010 жылғы 10 қыркүйекте № 6473 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 249 (26310), «Егемен Қазақстан» 2010 жылғы 19 қазандағы № 429-432 (26275) жарияланған) Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің 2010 жылғы 23 тамыздағы № 157 және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2010 жылғы 20 тамыздағы № 368 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Азаматтық авиация комитеті (Б.К. Сейдахметов) белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін;
2) оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі интернет-ресурсында және Мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы              Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрінің бірінші         Көлік және коммуникация
орынбасары - Қазақстан                    министрі
Республикасының Өңірлік даму
министрі
______________ Б.Сағынтаев       _____________ А.Жұмағалиев