Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Конституционный Совет Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Конституционного Совета Республики Казахстан согласно приложениям 709, 710, 711, 712.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 709
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Конституционный Совет Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
001 "Административные затраты"
на 2003 год
1. Стоимость: 48894 тысячи тенге (сорок восемь миллионов восемьсот девяносто четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 1-30 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Конституционного закона, от 29 декабря 1995 года N 2737 "О Конституционном Совете Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 1996 года N 2920 "Об обеспечении деятельности Председателя и членов Конституционного Совета Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: содержание Председателя, членов Конституционного Совета Республики Казахстан и его аппарата.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение деятельности Председателя, членов Конституционного Совета Республики Казахстан и его аппарата для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 709, 710, 711, 712-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң 2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
709-қосымша
Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
001 "Әкiмшiлiк шығыстар" республикалық бюджеттiк бағдарламаның 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 48894 мың теңге (қырық сегiз миллион сегiз жүз тоқсан төрт мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 1-30-баптары; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесi туралы" конституциялық заң күшi бар 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 2737 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң Төрағасы мен мүшелерiнiң қызметiн қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 1996 жылғы 28 наурыздағы N 2920 Жарлығы ; "Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне еңбекақы төлеудің бiрыңғай жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көзi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнің Төрағасын, мүшелерiн және оның аппаратын ұстау.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері: өздеріне жүктелген міндеттердің мейлінше тиімді орындалуына қол жеткізу мақсатында Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесі Төрағасының, мүшелерінің және оның аппаратының қызметін қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
р/н!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның!Бағдарламаны іске!Орындау! Жауапты
N !дар.!бағ.! (кіші бағ. !асыру жөніндегі !мерзімі!атқарушылар
!ла. !дар.! дарламаның) !іс-шаралар ! !
!ма. !ла. ! атауы ! ! !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 001 Админи-
стративные
затраты
001 Аппарат Содержание Председателя, В те- Консти-
централь- членов Конституционного чение туцион-
ного Совета Республики года ный
органа Казахстан и его аппарата Совет
в пределах утвержденного Респуб-
лимита численности в лики
количестве 29 единиц Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на аппарат функций, бесперебойное функционирование Конституционного Совета Республики Казахстан.
Приложение 710
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Конституционный Совет Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Повышение квалификации и переподготовка
кадров" на 2003 год
1. Стоимость: 157 тысяч тенге (сто пятьдесят семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470 "Об утверждении плана мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: повышение профессиональной квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 010 Повышение
квалифика-
ции и
перепод-
готовка
кадров
005 Повышение Приобретение услуг по В те- Консти-
квалифи- повышению квалификации чение туцион-
кации государственных служащих года ный
государ- согласно утвержденному Совет
ственных плану повышения Респуб-
служащих квалификации, в том числе лики
обучение государственному Казах-
языку. Количество стан
слушателей 29.
-------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
001 Әкімшілік Қазақстан Респуб. Жыл Қазақстан
шығыстар ликасы Конститу. бойы Республикасы.
001 Орталық циялық Кеңесінің ның
орган Төрағасын, мүше. Конституциялық
аппараты лерін және оның Кеңесі
аппаратын 29 бір.
лікте бекітілген
штат саны лимиті
шегінде ұстау
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: аппаратқа жүктелген міндеттердің сапалы әрі уақтылы орындалуы, Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің үздіксіз қызмет істеуі.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
710-қосымша
Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
010 "Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау" республикалық бюджеттiк бағдарламаның 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 157 мың теңге (бiр жүз елу жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңы ; "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған Бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 24 сәуiрдегi N 470 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көзi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: өздерiнiң лауазымдық мiндеттерiн тиiмдi атқару және кәсiби шеберлiгiн шыңдау мақсатында, қойылатын біліктілік талаптарына сәйкес кәсiби қызмет саласындағы теориялық және практикалық бiлiмiн, оқыту бағдарламасы бойынша шеберлiгi мен ептiлiгiн жаңғырту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк қызметшiлердің кәсiби бiлiктiлiгiн арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
р/н!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның!Бағдарламаны іске!Орындау! Жауапты
N !дар.!бағ.! (кіші бағ. !асыру жөніндегі !мерзімі!атқарушылар
!ла. !дар.! дарламаның) !іс-шаралар ! !
!ма. !ла. ! атауы ! ! !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 010 Кадрлардың
бiлiктiлiгiн
арттыру және
қайта даярлау
005 Мемлекеттiк Бiлiктiлiк арт. жыл Қазақстан
қызметшiлердiң тырудың бекiтiлген бойы Республикасы.
бiлiктiлiгiн жоспарына сәйкес, ның
арттыру мемлекеттiк қыз. Конституциялық
метшiлердiң бiлiк. Кеңесi
тiлiгiн арттыру
бойынша қызметтi,
соның iшiнде мем.
лекеттiк тiлдi
оқыту қызметiн
сатып алу.
Тыңдаушылардың
саны 29.
-------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение профессионального уровня государственных служащих путем формирования и развития стройной системы качественного обучения государственных служащих, которая отвечает требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями и ресурсными возможностями государства.
Приложение 711
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Конституционный Совет Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 500
"Информационно-вычислительное обслуживание
Конституционного Совета Республики Казахстан"
на 2003 год
1. Стоимость: 1440 тысяч тенге (один миллион четыреста сорок тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 1996 года N 2920 "Об обеспечении деятельности Председателя и членов Конституционного Совета Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращение документооборота".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение обслуживания вычислительной техники, используемой в Конституционном Совете РК, вхождение в интегрированную информационно-телекоммуникационную систему государственных органов.
5. Задачи бюджетной программы: информационно-техническое обслуживание Конституционного Совета Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 500 Информа- Услуги по электронной В те- Консти-
ционно- почте и Интернету на 29 чение туцион-
вычисли- пользователей. года ный
тельное Техническое обслуживание Совет
обслужива- и ремонт компьютерной и Респуб-
ние Конс- организационной техники. лики
титуцион- Казах-
ного стан
Совета
Республики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное обеспечение бесперебойной работы информационной инфраструктуры Конституционного Совета, вхождение в интегрированную информационно-телекоммуникационную систему государственных органов.
Приложение 712
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Конституционный Совет Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Конституционного Совета Республики
Казахстан" на 2003 год

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттiң қазiргi экономикалық жағдайы мен ресурстық мүмкiндiктерiне сәйкес, мемлекеттiк қызметшiлердi кәсiби мемлекеттiк қызмет талаптарына жауап беретiн сапалы түрде оқытудың тиiмдi жүйесiн қалыптастыру және дамыту арқылы мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби деңгейiн арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
711-қосымша
Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
500 "Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесiне ақпараттық-есептеу қызметiн көрсету" республикалық бюджеттiк бағдарламаның 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1440 мың теңге (бiр миллион төрт жүз қырық мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнің Төрағасы мен мүшелерiнің қызметiн қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 28 наурыздағы N 2920 Жарлығы ; "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жақсарту, бюрократизммен күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 Жарлығы .
3. Бюджеттік бағдарламаның қаржыландыру көзi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесiнде пайдаланылатын есептеу техникасына қызмет көрсетудi қамтамасыз ету, мемлекеттiк органдардың интеграцияланған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiне ену.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесiне ақпараттық-техникалық қызмет көрсету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
р/н!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның!Бағдарламаны іске!Орындау! Жауапты
N !дар.!бағ.! (кіші бағ. !асыру жөніндегі !мерзімі!атқарушылар
!ла. !дар.! дарламаның) !іс-шаралар ! !
!ма. !ла. ! атауы ! ! !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 500 Қазақстан 29 пайдаланушыға жыл Қазақстан
Республикасының арналған электрон. бойы Республикасы.
Конституциялық дық пошта және Ин. ның
Кеңесiне тернет бойынша қызмет. Конституциялық
ақпараттық-есеп. Компьютерлiк және Кеңесi
теу қызметiн ұйымдастыру
көрсету техникасына
техникалық қызмет
көрceту және оны
жөндеу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Конституциялық Кеңестің ақпараттық жүйесiнің үздiксiз жұмыс iстеуiн сапалы әрi уақтылы қамтамасыз ету, мемлекеттiк органдардың интеграцияланған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiне ену.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
712-қосымша
Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
600 "Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесiн есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету" республикалық бюджеттiк бағдарламаның 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 1 144 тысячи тенге (один миллион сто сорок четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 1996 года N 2920 "Об обеспечении деятельности Председателя и членов Конституционного Совета Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращение документооборота".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: материально-техническое и программное обеспечение деятельности Конституционного Совета Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение вычислительной и организационной техникой, создание информационной системы, автоматизация рабочих мест. Синхронное вхождение в интегрированную информационно-телекоммуникационную систему государственных органов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 600 Обеспече- Приобретение расходных В те- Консти-
ние вычис- материалов: чение туцион-
лительной картриджи - 58 шт, тонер года ный
и органи- для ксерокса - 15 шт, Совет
зационной дискеты - 200 шт., Респуб-
техникой сканер - 6 шт, сетевые лики
Конститу- карты - 5 шт, HUB - 4 шт. Казах-
ционного Приобретение сетевого, стан
Совета прикладного программного
Республики обеспечения - 5 шт.
Казахстан Антивирусное ПО на 30
пользователей.
Программное сопровождение
и адаптация - "1C
бухгалтерия".
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения: полное обеспечение вычислительной и организационной техникой аппарата Конституционного Совета. Обеспечение защиты информации от несанкционированного доступа, а также от воздействия вредоносных программ ("вирусов").

1. Құны: 1144 мың теңге (бiр миллион бiр жүз қырық төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің Төрағасы мен мүшелерінің қызметiн қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 28 наурыздағы N 2920 Жарлығы ; "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жақсарту, бюрократизммен күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2000 жылғы 31 шілдедегi N 427 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көзi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнің қызметiн материалдық-техникалық және бағдарламалық жағынан қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету, ақпарат жүйесiн жасау, жұмыс орындарын автоматтандыру. Мемлекеттiк органдардың интеграцияланған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiне бiр мезгілде ену.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
р/н!Бағ.!Кіші!Бағдарламаның!Бағдарламаны іске!Орындау! Жауапты
N !дар.!бағ.! (кіші бағ. !асыру жөніндегі !мерзімі!атқарушылар
!ла. !дар.! дарламаның) !іс-шаралар ! !
!ма. !ла. ! атауы ! ! !
!ның !ма. ! ! ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 600 Қазақстан Шығындық материал. Жыл Қазақстан
Республикасы. дар сатып алу: бойы Республика.
ның Конс. картриждер - сының
титуциялық 58 дана, ксерокске Конституция.
Кеңесін арналған тонер - 15 лық Кеңесі
есептеу дана дискеттер - 200
және ұйымдас. дана. Сканер - 6 дана,
тыру желiлiк карталар
техникасымен - 5 дана, HUB -
қамтамасыз 4 дана.
ету Желiлiк, қолданбалы
бағдарламалық
жабдықтауыш сатып
алу - 5 дана. 30
пайдаланушыға арналған
вирусқа қарсы
бағдарламалық жаб.
дықтауыш.
"1C бухгалтерия"
бағдарламалық
iлеспе және адаптация
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Конституциялық Кеңестiң аппаратын есептеу және ұйымдастыру техникасымен толық қамтамасыз ету. Ақпаратты рұқсатсыз пайдаланудан, сондай-ақ зиянды бағдарламалардың ("вирустардың") әсерiнен сақтауды қамтамасыз ету.