Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Национальный центр по правам человека)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Национального центра по правам человека согласно приложениям 24, 25, 26.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 24
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Национальный центр по правам человека
-------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
001 "Административные затраты" на 2003 год
1. Стоимость: 15750 тысяч тенге (пятнадцать миллионов семьсот пятьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета", Указ Президента Республики Казахстан от 19 сентября 2002 года N 947 "Об учреждении должности Уполномоченного по правам человека", Указ Президента Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года N 992 "О создании Национального центра по правам человека".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности Уполномоченного по правам человека и аппарата Национального центра по правам человека для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций и задач.
5. Задачи бюджетной программы: содержание Уполномоченного по правам человека и аппарата Национального центра по правам человека.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
001 Администра-
тивные
затраты
001 Аппарат Содержание Уполномоченного В Нацио-
централь- по правам человека и аппа- тече- нальный
ного рата Национального центра ние центр по
органа по правам человека в соот- года правам
ветствии с утвержденным человека
лимитом штатной числен-
ности в количестве 14 еди-
ниц, с целью качественного
выполнения возложенных на
них функций и задач
--------------------------------------------------------------------

2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасы Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталығы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 24, 25, 26-қосымшаларға сәйкес Адам құқықтары жөнiндегi ұлттық орталықтың 2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
24-қосымша
Адам құқығы жөніндегі Ұлттық орталық
Бюджеттік бағдарлама әкімгері
2003 жылға арналған 001 "Әкiмшiлiк шығындары" республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 15 750 мың теңге (он бес миллион жетi жүз елу мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын органдар қызметкерлерiнiң еңбекақыларын төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 19 қыркүйектегi N 947 "Адам құқығы жөнiндегi Уәкiл лауазымын бекіту туралы" Жарлығы . Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 992 "Адам құқығы жөнiндегi Ұлттық орталықты құру туралы" Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Адам құқығы жөнiндегi Уәкiлдi және Адам құқығы жөнiндегi Ұлттық орталық аппараты қызметіне жүктелген бернелер мен мiндеттердi толық орындалуын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Адам құқығы жөнiндегi Уәкiл және Адам құқығы жөнiндегi Ұлттық орталық аппаратын ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асыру шараларының жоспары:
------------------------------------------------------------------
р/н!Бағ.!бағ.!Бағдарлама ! Бағдарламаны !жүзеге ! Орындауға
N !дар.!дар.! атауы ! (бағдаршаны) ! асыру ! жауапты
!ла. !ша ! (бағдарша) ! жүзеге асыру !мерзімі!
!ма. !коды! !жөніндегі шаралар! !
!коды! ! ! ! !
! ! ! ! ! !
! ! ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 001 Әкiмдік шығындар
001 Орталық орган Адам құқығы жөнiн. Жыл Адам құқығы
аппараты дегі Уәкілді және бойы жөніндегі
Адам құқығы жөнiн. Ұлттық
дегi Ұлттық орталық орталық
аппараты бекiткен
штат кестесi шегiне
сәйкес 14 бiрлiк
оларға жүктелген
мiндеттермен мақ.
саттарды сапалы
орындау үшiн
-----------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: бесперебойное функционирование органа, своевременное и качественное выполнение возложенных на Национальный центр функций и задач.
Приложение 25
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Национальный центр по правам человека
-------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
200 "Материально-техническое обеспечение
Национального центра по правам человека"
на 2003 год
1. Стоимость: 3442 тысячи тенге (три миллиона четыреста сорок две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года N 992 "О создании Национального центра по правам человека".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание необходимых условий для нормального функционирования Национального центра.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение основными средствами (активами) и прочими товарами.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
200 Материаль- Приобретение: В те- Нацио-
но-техни- телефонный аппарат - чение нальный
ческое 7 штук, года центр по
обеспече- стул - 40 штук, правам
ние Нацио- кресло - 9 штук, человека
нального факс - 2 штуки,
центра по сейф - 4 штуки,
правам телевизор - 1 штука,
человека шкаф - 5 штук,
офисная мебель
руководителя - 2 комп-
лекта,
стол письменный-13 штук,
платяной шкаф - 5 штук,
копировальный аппарат
- 1 штука;
офисная мебель для
приемной - 1 комплект;
холодильник - 1 штука;
книжный шкаф - 2 штуки;
тумба - 2 штуки;
вешалка - 2 штуки
-------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 22 декабря 2003 г. N 150ак .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: максимально эффективное и качественное выполнение возложенных на Национальный центр функций и задач.
Приложение 26
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Национальный центр по правам человека
-------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Обеспечение вычислительной и коммуникационной техникой Национального центра по правам человека" на 2003 год

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалу барысында күтiлген нәтижелер: органның үздiксiз қызметi, Ұлттық орталыққа жүктелген бернелер мен мiндеттердiң сапалы орындалуы.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
25-қосымша
Адам құқығы жөніндегі Ұлттық орталық
Бюджеттік бағдарлама әкімгері
2003 жылға арналған 200 "Адам құқығы жөнiндегi Ұлттық орталықты материалдық-техникалық қамсыздандыру" республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 3 442 мың теңге (үш миллион төрт жүз қырық екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 992 "Адам құқығы жөнiндегi Ұлттық орталықты құру туралы" Жарлығы .
3. Бюджет бағдарламасын қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Ұлттық орталықтың жүйелi жұмысы үшiн қажеттi жағдайлар жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: негiзгi қаражаттармен (активтермен) және басқа тауарлармен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асыру шараларының жоспары:
------------------------------------------------------------------
р/н!Бағ.!бағ.!Бағдарлама ! Бағдарламаны !жүзеге ! Орындауға
N !дар.!дар.! атауы ! (бағдаршаны) ! асыру ! жауапты
!ла. !ша ! (бағдарша) ! жүзеге асыру !мерзімі!
!ма. !коды! !жөніндегі шаралар! !
!коды! ! ! ! !
! ! ! ! ! !
! ! ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 200 Адам құқығы Мыналарды сатып Жыл Адам құқығы
жөнiндегi алу: бойы жөніндегі
Ұлттық орталық телефон аппараты Ұлттық
материалдық- - 7 дана; орталық
техникалық орындық - 40 дана;
қамсыздандыру кресло - 9 дана;
факс - 2 дана;
сейф - 4 дана;
телевизор - 1 дана;
шкаф - 5 дана;
басшының кеңсе
жиhазы - 2 жиынтық;
жазу үстелi - 13 дана;
киiм шкафы - 5 дана;
көшiру аппараты
- 1 дана; қабылдау
бөлмесiнiң кеңсе
жиhазы - 1 жиынтық;
тоңазытқыш - 1 дана;
кiтап шкафы - 2 дана;
тумба - 2 дана;
киiм iлгiш - 2 дана.<*> ------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.12.22. N 150ак қаулысымен .
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалу барысында күтiлген нәтижелер: Ұлттық орталыққа жүктелген бернелер мен мiндеттердi толық жүйелi және сапалы орындау.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
26-қосымша
Адам құқығы жөніндегі Ұлттық орталық
Бюджеттік бағдарлама әкімгері
2003 жылға арналған 600 "Адам құқығы жөнiндегi Ұлттық орталықты есептеу және коммуникациялық техникамен қамтамасыз ету" республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 3540 тысяч тенге (три миллиона пятьсот сорок тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года N 992 "О создании Национального центра по правам человека", Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: автоматизация рабочих мест, создание информационно-справочной системы.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение компьютерной и организационной техникой, создание информационной системы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!раммы(под-! !зации !испол-
! !раммы!программы)! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
600 Обеспече- Приобретение: В те- Нацио-
ние вычис- сканер - 1 штука, чение нальный
лительной монитор - 15 штук, года центр по
коммуника- модем - 1 штука, правам
ционной сервер - 1 штука, человека
техникой процессор - 15 штук,
Националь- принтер - 7 штук,
ного цент- прочие товары
ра по пра- Интернет - 1 линия
вам чело- база по законодательству
века на 10 пользователей
--------------------------------------------------------------------
. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: техническое оснащение, обеспечение информационной системной базой Национального центра, качество, эффективность и своевременность выполняемой работы.

1. Құны: 3 540 мың теңге (үш миллион бес жүз қырық мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 992 "Адам құқығы жөнiндегi Ұлттық орталықты құру туралы" Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 "Мемлекеттiк аппараты қызметiн жақсарту, төрешілдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөніндегi iс-шаралар туралы" Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жұмыс орындарын автоматтандыру, ақпараттық-анықтамалық жүйенi құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: компьютерлiк және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету, ақпарат жүйесiн құру.
6. Бюджеттік бағдарламаны жүзеге асыру шараларының жоспары:
------------------------------------------------------------------
р/н!Бағ.!бағ.!Бағдарлама ! Бағдарламаны !жүзеге ! Орындауға
N !дар.!дар.! атауы ! (бағдаршаны) ! асыру ! жауапты
!ла. !ша ! (бағдарша) ! жүзеге асыру !мерзімі!
!ма. !коды! !жөніндегі шаралар! !
!коды! ! ! ! !
! ! ! ! ! !
! ! ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 600 Адам құқығы Сатып алу: Жыл Адам құқығы
жөнiндегi 1-сканер бойы жөнiндегi
Ұлттық орта. 15-монитор Ұлттық
лықты есептеу 1-модем орталық
және коммуни. 1-сервер
кациялық 15-процессор
техникамен 7-принтер
қамтамасыз ету басқа тауарлар
Интернеттiң 1 желiсi
10-пайдаланушыға
заңнама жөнiндегi
база
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалу барысында күтiлген нәтижелер: Техникалық жарақтандыру, Ұлттық орталықты ақпарат жүйесiнің базасымен қамтамасыз ету, жұмысты сапалы, нәтижелi және уақытылы орындау.