Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год (Конституционный Совет Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
В соответствии с Бюджетным кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2005 год:
Конституционного Совета Республики Казахстан согласно приложению 395.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 395
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
637 - Конституционный Совет Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Обеспечение деятельности Конституционного Совета
Республики Казахстан"
на 2005 год
1. Стоимость: 116488 тысяч тенге (сто шестнадцать миллионов четыреста восемьдесят восемь тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; статьи 1 -30 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Закон  Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год" от 2 декабря 2004 года; Указ  Президента Республики Казахстан, имеющий силу конституционного закона, от 29 декабря 1995 года N 2737 "О Конституционном Совете Республики Казахстан"; Указ  Президента Республики Казахстан от 28 марта 1996 года N 2920 "Об обеспечении деятельности Председателя и членов Конституционного Совета Республики Казахстан"; Указ  Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан"; Указ  Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1282 "Об утверждении Реестра должностей административных государственных служащих по категориям"; Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан".

2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесi)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексiне  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкіметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың:
395-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң 2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылға 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
395-ҚОСЫМША
Ескерту. 395-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
637 - Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң
қызметінiң қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 116488 мың теңге (бiр жүз он алты миллион төрт жүз сексен сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: 2004 жылғы 24 сәуірдегі Қазақстан Республикасының  Бюджет кодексі ; "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 1-30-баптары; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесi туралы" конституциялық заң күшi бар 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 2737  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң Төрағасы мен мүшелерiнiң қызметiн қамтамасыз ету туралы" 1996 жылғы 28 наурыздағы N 2920  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөнiндегі шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жақсарту, бюрократизмге қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегі шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Әкiмшiлiк мемлекеттік қызметшiлер Тiзiлiмiн санаттар бойынша бекiту туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1282  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған органдарының қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Обеспечение деятельности Председателя, членов Конституционного Совета Республики Казахстан и его аппарата. Обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: Обеспечение деятельности Председателя, членов Конституционного Совета Республики Казахстан и его аппарата для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций. Синхронное вхождение в интегрированную информационно-телекоммуникационную систему государственных органов, сопровождение локальных задач, информационно-техническое обслуживание вычислительной техники Конституционного Совета Республики Казахстан. Повышение профессиональной квалификации государственных служащих. Материально-техническое и программное обеспечение деятельности Конституционного Совета Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   001        Обеспече-
ние дея-
тельности
Конститу-
ционного
Совета
Республики
Казахстан
2         001  Аппарат     Содержание Председателя, В     Конституционный
централь-   членов Конституционного  тече- Совет
ного        Совета Республики Казах- ние   Республики
органа      стан и его аппарата в    года  Казахстан
пределах утвержденного
лимита численности в
количестве 37 единиц.
Содержание, аренда 9-ти
единиц автотранспорта
по утвержденному норма-
тиву положенности,
аренда теплого бокса.
Обеспечение администра-
тивно-хозяйственной
деятельности Конститу-
ционного Совета Респуб-
лики Казахстан и при-
обретение прочих
товаров, стоимостью
менее 40 МРП. Техническое
сопровождение, обслужи-
вание и ремонт средств
организационной техники
и других основных
средств: ксероксов - 3
единицы, факсов -
2 единицы.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесi Төрағасының, мүшелерiнiң және оның аппаратының қызметiн қамтамасыз ету. Қойылып отырған бiлiктiлiк талаптарына сәйкес, өздерiнiң лауазымдық мiндеттерiн тиiмдi түрде орындау және кәсiби шеберлiгiн жетiлдiру мақсатында кәсiби қызметi саласындағы оқыту бағдарламалары бойынша теориялық және практикалық бiлiмдерiн, шеберлiгi мен ептiлігін жаңарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесi Төрағасының, мүшелерiнiң және оның аппаратының өздерiне жүктелген мiндеттерiн мейлiнше тиiмдi орындау мақсатында қызметiн қамтамасыз ету.
Мемлекеттiк органдардың интеграцияланған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiне бiр мезгiлде ену, локалдi мiндеттердi сүйемелдеу, Конституциялық Кеңестiң есептеу техникасына ақпараттық-техникалық қызмет көрсету. Мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби бiлiктiлігін көтеру. Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң қызметiн материалдық-техникалық және бағдарламалық жағынан қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са.|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1       001   Қазақстан
Респуб-
ликасы
Конститу-
циялық
Кеңесiнiң
қызметін
қамтама-
сыз ету
2       001   Орталық      Қазақстан Республи-  Жыл   Қазақстан
органның     касы Конституция-    бойы  Республикасы-
аппараты     лық Кеңесiнiң              ның Конститу-
Төрағасын, мүшеле-         циялық Кеңесi
рiн және оның
аппаратын 37 бiрлiк
деп бекiтiлген
лимит саны шегiнде
ұстау. Бекiтiлген
тиiстi норматив
бойынша 9 бiрлiк
автокөлiктi ұстау,
жалға алу, жылы
боксты жалға алу.
Қазақстан Республи-
касы Конституция-
лық Кеңесiнiң
әкiмшiлiк-шаруашы-
лық қызметiн
қамтамасыз ету және
құны 40 AEК-тен аз
өзге де тауарлар
сатып алу;
Ұйымдастыру тех-
никасы құралдарын
және өзге де негiзгi
құралдарды техника-
лық сүйемелдеу,
қызмет көрсету және
жөндеу жүргiзу:
ксерокстер - 3
бiрлiк, факстар - 2
бiрлiк.

3         007  Повышение   Приобретение услуг по    В     Конституционный
квалифика-  повышению квалификации   тече- Совет
ции госу-   государственных служащих ние   Республики
дарствен-   согласно утвержденному   года  Казахстан
ных слу-    плану повышения
жащих       квалификации, в том
числе обучение
государственному и
английскому языкам,
среднегодовое коли-
чество государственных
служащих, проходящих
курсы повышения
квалификации 29
слушателей.
4         009  Материаль-  Приобретение: сплит      В     Конституционный
но-техни-   система (увлажнитель     тече- Совет
ческое      и  очиститель воздуха)-  ние   Республики
оснащение   7 единиц, телевизор      года  Казахстан
государст-  d-72 - 1 единица,
венных      настольный набор - 6
органов     комплектов, фотокамера
цифровая - 1 единица,
часы напольные -
1 единица, сейф
напольный - 9 единиц,
шкаф металический -
6 единиц, шредер 2,5
уровень секретности - 2
единицы, Золотой
человек - 1 единица,
Символ Независимости -
1 единица, Фемида -
1 единица, конгресс
система - 1 комплект,
факсимильный аппарат -
1 единица, УРВ кулер-
диспенсер - 6 единиц.
5         017  Обеспече-   Приобретение расходных   В     Конституционный
ние фукцио- материалов, комплек-     тече- Совет
нирования   тующих и периферийных.   ние   Республики
информаци-  Сопровождение веб-       года  Казахстан
онных сис-  представительства и
тем и ин-   веб-хостинга. Програм-
формацион-  мное сопровождение и
но-техни-   адаптация - "1C
ческое      бухгалтерия". Услуги
обеспече-   по электронной почте
ние госу-   и Интернету на 29
дарствен-   пользователей.
ных орга-   Техническое сопровож-
нов         дение, обслуживание
и ремонт средств
вычислительной техники
и других основных
средств: рабочие
станции (сервер - 1
единица, компьютеры -
29 единиц, принтеры -
27 единиц). Приобре-
тение активов:
коммутатор 24 port
10/100 Mbit -
2 единицы, монитор
жидко-кристалический -
18 единиц, принтер
лазерный - 11 единиц,
компьютер Pentium 4.2 -
14 единиц, ноутбук -
3 единицы.
__________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Качественное и своевременное выполнение возложенных на аппарат функций, бесперебойное функционирование Конституционного Совета Республики Казахстан. Повышение профессионального уровня государственных служащих согласно требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями.

3       007   Мемлекеттiк  Біліктiлiк арттыру-  Жыл   Қазақстан
қызметшi-    дың бекiтілген       бойы  Республикасы-
лердiң       бағдарламасы бойын-        ның Конститу-
бiлiктiлi-   ша мемлекеттік             циялық Кеңесi
гiн арттыру  қызметшiлердiң
бiлiктілігiн артты-
ру, соның iшiнде
мемлекеттік және
ағылшын тiлдерiн
оқыту жөнiндегi
қызметтердi сатып
алу, бiлiктілік
арттыру курстары-
нан өтiп жатқан
мемлекеттiк қызмет-
шілердiң орташа саны
29 тыңдаушы.
4       009   Мемлекеттiк  Сатып алу: сплит     Жыл   Қазақстан
органдарды   жүйе (ауаны ылғалда- бойы  Республикасы-
материал-    тып, тазалатқыш) -         ның Конститу-
дық-техни-   7 бiрлiк, d-72             циялық Кеңесi
калық        теледидар - 1 бiр-
жарақтан-    лiк, столға қоятын
дыру         жиынтық - 6 жиынтық,
цифрлы фотокамера -
1 бiрлiк, еденге
қойылатын сағат - 1
бiрлiк, еденге
қойылатын сейф - 9
бiрлiк, металл шкаф-
тар - 6 бiрлiк,
құпиялылығы 2,5
деңгейлi шредер - 2
бiрлiк, Алтын адам -
1 бiрлiк, Тәуелсiз-
дiк нышаны - 1 бiр-
лiк, Фемида - 1
бiрлiк, конгресс
желi - 1 десте,
факсимильдi аппарат
- 1 бiрлiк,
УРВ кулер-диспенсер
- 6 бiрлiк.
5       017   Ақпараттық   Шығындық материал-   Жыл   Қазақстан
жүйелер-     дар, жинақтауыш      бойы  Республикасы-
дiң жұмыс    және перифериялық          ның Конститу-
iстеуiн      материалдар. Beб-          циялық Кеңесi
қамтамасыз   өкiлдiктi және
ету және     веб-хостингтi
мемлекеттiк  сүйемелдеу.
органдарды   "1С-бухгалтерия"
ақпараттық-  бағдарламалық
техникалық   сүйемелдеушi және
қамтамасыз   бейiмдеуiш. 29
ету          тұтынушыға арналған
электрондық почта
және Интернет
бойынша қызмет.
Ұйымдастыру техни-
касы құралдарына
және өзге де негiз-
гi құралдарға:
жұмыс станциялары
(cepвep - 1 бiрлiк,
компьютерлер - 29
бiрлiк, принтерлер
- 27 бiрлiк) техни-
калық сүйемелдеу,
қызмет көрсету және
жөндеу жүргiзу.
Активтер сатып алу:
коммутатор 24 роrt
10/100 Mbit - 2
бiрлiк, сұйық-крис-
талды монитор - 18
бiрлiк, лазерлi
принтер - 11 бiрлiк,
Pentium 4.2 компьюте-
рi - 14 бiрлiк,
ноутбук - 3 бiрлiк.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Аппаратқа жүктелген мiндеттердiң сапалы және уақытылы орындалуы, Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң үздiксiз қызмет iстеуi. Қазiргi заманғы экономикалық жағдайға сәйкес, кәсiби мемлекеттiк қызмет талаптарына сай мемлекеттiк қызметшілердің кәсіби деңгейін көтеру.