Об отмене совместного постановления и решения акимата города № 1147 и городского маслихата № 37/334 от 30 ноября 2010 года "О наименовании "Проспектом независимости" дороги от здания областного акимата, расположенного в 14 микрорайоне города Актау, до трассы "Актау-Бейнеу"
Постановление акимата города Актау от 11 сентября 2014 года № 1292 и решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11 сентября 2014 года № 24/222. Отменено постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 11 марта 2016 года № 409 и решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11 марта 2016 года № 38/384
Сноска. Отменено постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 11.03.2016 № 409 и решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11.03.2016 № 38/384(вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4-1 статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", протестом прокуратуры города Актау от 06 мая 2014 года № 2-110107-14-03921 и представлением департамента юстиции Мангистауской области от 6 мая 2014 года № 02-17-1446 акимат города ПОСТАНОВИЛ и городской маслихат РЕШИЛ:
1.Отменить совместное постановление и решение акимата города № 1147 и городского маслихата № 37/334 от 30 ноября 2010 года "О наименовании "Проспектом независимости" дороги от здания областного акимата, расположенного в 14 микрорайоне города Актау, до трассы "Актау-Бейнеу".
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
Аким города
Секретарь маслихата
М.СаугабаевЕ.ЖанбыршинМ.Молдагулов

"Ақтау қаласы 14 шағынауданындағы облыстық әкімдік ғимаратынан бастап "Ақтау-Бейнеу" тас жолына дейінгі аралықтағы жолды "Тәуелсіздік даңғылы" деп атау туралы" 2010 жылғы 30 қарашадағы қала әкімдігінің № 1147 және қалалық мәслихаттың № 37/334 бірлескен қаулысы мен шешімін жою туралы
Ақтау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № 1292 қаулысы және Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № 24/222 шешімі. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 11 наурыздағы № 409 қаулысымен және Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 38/384 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 11.03.2016 № 409 қаулысымен және Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 11.03.2016 № 38/384 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 11-бабы 4-1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабының 5 тармағына, Ақтау қаласы прокуратурасының 2014 жылғы 6 мамырдағы № 2-110107-14-03921 наразылығына және Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2014 жылғы 6 мамырдағы № 02-17-1446 ұсынысына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтау қаласы 14 шағынауданындағы облыстық әкімдік ғимаратынан бастап "Ақтау-Бейнеу" тас жолына дейінгі аралықтағы жолды "Тәуелсіздік даңғылы" деп атау туралы" 2010 жылғы 30 қарашадағы қала әкімдігінің № 1147 және қалалық мәслихаттың № 37/334 бірлескен қаулысы мен шешімі жойылсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Сауғабаев
Қала әкімі Е.Жаңбыршин
Мәслихат хатшысы М.Молдағұлов