О признании утратившего силу решения Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2012 года № 13-2
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 22 июня 2015 года № 48-2
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, и статьей 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога" от 22 декабря 2012 года № 13-2 (внесен в государственный реестр нормативных правовых актов № 2289 от 28 января 2013 года, опубликовано в газете "Карадала тынысы-Карадала напаси"" № 6 (6) 08 февраля 2013 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию "По вопросам законности и правового порядка, права и свободы граждан".
Председатель сессии
районного маслихата Б. Бахтахунов
Временно исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата К. Юлдашев

Ұйғыр аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 22 желтоқсандағы қабылдаған № 13-2 шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 маусымдағы № 48-2 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7- бабына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Жер салығының базалық ставкаларын жоғарлату туралы" (2013 жылдың 28 қаңтарында нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 2289 болып енгізілген, 2013 жылғы 08 ақпандағы аудандық "Қарадала тынысы-Қарадала нәпәси" газетінің № 6 (6) нөміріне жарияланған) № 13-2 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Заңдылық пен құқық тәртібі, азаматтардың құқығы, еркі мен бостандығы туралы мәселелер жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б. Бахтахунов
Аудандық мәслихат хатшысының
уақытша міндетін атқарушы К. Юлдашев