О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан и Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 1 сентября 2015 года № 895
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан и Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту кадровой работы Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Игалиев М.Н.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Министра                                   С. Сарсенов
«СОГЛАСОВАН»:
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной службы
и противодействию коррупции
___________ К. Кожамжаров
13 октября 2015 года
Приложение
к приказу исполняющего обязанности
Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 1 сентября 2015 года № 895
Перечень
утративших силу некоторых приказов Министерства индустрии
и новых технологий Республики Казахстан и Министерства
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
1) Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 декабря 2013 года № 1011 «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 77134, опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов «Әділет» от 20 марта 2013 года, опубликованный в газетах «Казахстанская правда» от 2 апреля 2013 года № 63 (27684), «Егемен Қазақстан» от 2 апреля 2013 года № 63 (28287));
2) Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 12 февраля 2014 года № 114 «Об утверждении квалификационных требований к категориям административных государственных должностей корпуса «Б» Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 78589, опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов «Әділет» от 7 апреля 2014 года, опубликованный в газетах «Казахстанская правда» от 11 апреля 2014 года № 66 (27942), «Егемен Қазақстан» от 11 апреля 2014 года № 66 (28544));

Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 1 қыркүйектегі № 895 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Кадр жұмысы департаменті (М.Н. Иғалиев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберуді;
2) «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды;
3) Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында осы бұйрықты орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдін
міндетін атқарушы                                   С. Сарсенов
«КЕЛІСІЛДІ»:
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа
қарсы іс-қимыл агенттігінің төрағасы
___________ Қ. Қожамжаров
2015 жылғы 13 қазан
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрдің
міндетін атқарушы
2015 жылғы 1 қыркүйек № 895
бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар
министрлігінің және Қазақстан Республикасы Көлік және
коммуникация министрлігінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының
тізбесі
1) «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің мемлекеттік қызметшілердің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 1011 бұйрығы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9072 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілердің «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 20 наурызда жарияланған);
2) «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің «Б» корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2014 жылғы 12 ақпандағы № 114 бұйрығы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9265 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілердің «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 7 сәуірде жарияланған);

3) Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 4 марта 2014 года № 57 «Об утверждении квалификационных требований к категориям административных государственных должностей корпуса «Б» Комитета технического регулирования и метрологии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан и их территориальных органов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 78318, опубликованный в газетах «Казахстанская правда» от 8 апреля 2014 года № 67 (27688), «Егемен Қазақстан» от 8 апреля 2014 года № 67 (28291));
4) Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 71 «Об утверждении квалификационных требований к категориям административных государственных должностей корпуса «Б» Комитета геологии и недропользования Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан и их территориальных органов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 78719 опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов «Әділет» от 9 апреля 2014 года);
5) Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 17 марта 2014 года № 86 «Об утверждении квалификационных требований к категориям административных государственных должностей корпуса «Б» Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 78778 опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов «Әділет» от 7 апреля 2014 года).

3) «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитетінің және оның аумақтық органдарының «Б» корпусының әкімшілік мемлекеттік лауазымдарының санаттарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2014 жылғы 4 наурыздағы № 57 бұйрығы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9245 болып тіркелген, 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 67 (27688) «Казахстанская правда», 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 67 (28291) «Егемен Қазақстан» газеттерінде жарияланған));
4) «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитетінің және оның аумақтық органдарының «Б» корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің лауазымдарының санаттарына біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 71 бұйрығы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9288 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілердің «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 9 сәуірде, жарияланған);
5) «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік лауазымдары санаттарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2014 жылғы 17 наурыздағы № 86 бұйрығы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9287 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілердің «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 7 сәуірде жарияланған).