О признании утратившими силу некоторых постановлений
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 24 декабря 2015 года № 403
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу постановления акимата по перечню, согласно приложению к настоящему постановлению.
Аким района                                А. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата
от 24 декабря 2015 года
№ 403
Перечень
утративших силу постановлений акимата
1. Постановление акимата от 20 мая 2010 года № 255 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-10-142, опубликовано 24 июня 2010 года в газете "Житикаринские новости").
2. Постановление акимата от 7 июня 2012 года № 389 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-10-186, опубликовано 28 июня 2012 года в газете "Пресс-экспресс").
3. Постановление акимата от 7 июня 2012 года № 390 "Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-10-187, опубликовано 28 июня 2012 года в газете "Пресс-экспресс").

Кейбір қаулылардың күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 қаңтардағы № 403 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес тізбе бойынша әкімдік қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкімі                                А. Ибраев
Әкімдіктің
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 403 қаулысына қосымша
Әкімдіктің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. Әкімдіктің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 255 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-10-142 тіркелген, 2010 жылғы 24 маусымда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған).
2. Әкімдіктің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 389 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін  жұмыс орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-10-186 тіркелген, 2012 жылғы 28 маусымда "Пресс-Экспресс" газетінде жарияланған).
3. Әкімдіктің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 390 "Интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-10-187 тіркелген, 2012 жылғы 28 маусымда "Пресс-Экспресс" газетінде жарияланған).