О признании утратившим силу решения акима Сарыкамысского сельского округа города Экибастуза от 31 марта 2015 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Сарыкамысского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 09 сентября 2015 года № 2
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Экибастуза от 7 сентября 2015 года № 1-14/252, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории фермерского хозяйства "Куандык", расположенного по адресу улица Ленина, дом 18, села Сарыкамыс Сарыкамысского сельского округа города Экибастуза, в связи проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решения акима Сарыкамысского сельского округа от 31 марта 2015 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятии" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области за № 4436, опубликовано 30 апреля 2015 года в газете "Отарқа" № 17 и 7 мая 2015 года в газете "Голос Экибастуза" № 18).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Сарыкамысского
сельского округа
города Экибастуза М. Сейсембаев

Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 31 наурыздағы "Шектеу шараларын тағайындау туралы" № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 09 қыркүйектегі № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына және Екібастұз қаласының мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық бас инспекторының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі № 1-14/252 ұсынысы негізінде ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округінің Сарықамыс ауылындағы Ленин көшесі 18-үйде орналасқан "Қуандық" фермерлік қожалығының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 31 наурыздағы "Шектеу шараларын тағайындау туралы" № 1 (Павлодар облысының Әділет департаментінде № 4436 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 17 "Отарқа" және 2015 жылғы 7 мамырдағы № 18 "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Екібастұз қаласы
Сарықамыс ауылдық
округінің әкімі М. Сейсембаев