О признании утратившим силу решения маслихата района Шал акына
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31 марта 2015 года № 36/15
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2009 года № 20/10 "О корректировке базовых ставок земельного налога по району Шал акына" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 1 февраля 2010 года за № 13-14-93, опубликовано в районных газетах от 19 февраля 2010 года "Парыз", от 12 февраля 2010 года "Новатор").
2. Копию решения направить в Департамент юстиции Северо-Казахстанской области для внесения соответствующих записей в реестр государственной регистрации нормативных правовых актов.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель ХХХVІ сессии
маслихата район Шал акына
Северо-Казахстанской области
К.Сактанов
Секретарь маслихата
район Шал акына
Северо-Казахстанской области
Н.Дятлов

Шал ақын ауданы мәслихатының шешімін күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақына аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 36/15 шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабы 2 тармағы 2) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. ""Шал ақын ауданы бойынша жер салығының базалық төлемақысын түзету туралы" Шал ақын ауданы маслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/10 шешімінің күші жойылды деп саналсын (2010 жылғы 1 ақпандағы мемлекеттік тіркеу реестрінде № 13-14-93 тіркелген, "Парыз" газетінің 2010 жылғы 19 ақпандағы, "Новатор" газетінің 2010 жылғы 12 ақпандағы нөмірлерінде жарияланған).
2. Шешімнің көшірмесі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестріндегі сәйкес жазбаларға енгізу үшін Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментіне жолдансын.
3. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
ХХХVІ сессиясының төрағасы
Қ. Сақтанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
хатшысы
Н. Дятлов