О признании утратившими силу некоторых решений Южно-Казахстанского областного маслихата
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 21 октября 2015 года № 43/349-V
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Южно-Казахстанского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата                       Н.Абишов
Секретарь областного маслихата             К.Ержан
Приложение к решению
Южно-Казахстанского областного
маслихата от 21 октября 2015 года
№ 43/349-V
Перечень
утративших силу некоторых решений Южно-Казахстанского областного маслихата
1. Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2006 года № 27/307-III «О Правилах застройки территории населенных пунктов Южно-Казахстанской области» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1947, опубликовано 17 января 2007 года в газете «Южный Казахстан»).
2. Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2013 года № 12/106-V «Об утверждении правил создания, содержания и защиты не входящих в лесной фонд Республики Казахстан озеленительных насаждений в пределах границ населенных пунктов Южно-Казахстанской области» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2284, опубликовано 15 мая 2013 года в газете «Южный Казахстан»).
3. Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2014 года № 25/204-V «Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Южно-Казахстанской области» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2666, опубликовано 28 мая 2014 года в газете «Южный Казахстан»).

Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қазандағы № 43/349-V шешімі
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Н.Әбішов
Облыстық мәслихат
хатшысы                                    Қ.Ержан
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2015 жылғы 21 қазандағы
№ 43/349-V шешіміне қосымша
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының күші жойылған кейбiр шешімдерінің тiзбесi
1. «Оңтүстік Қазақстан облысы елді мекендерінің аумақтарында құрылыс салу Ережелері туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 7 желтоқсандағы № 27/307-III (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1947-нөмірімен тіркелген, 2007 жылғы 17 қаңтарда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) шешімі.
2. «Оңтүстік Қазақстан облысының елді мекендерінің шекаралары шегінде Қазақстан Республикасының орман қорына кірмейтін жасыл екпелерді егу, күтіп-ұстау және қорғау Қағидасын бекіту туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 12/106-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2284-нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 15 мамырда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) шешімі.
3. «Оңтүстік Қазақстан облысының қалалары және елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру Қағидаларын бекіту туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 25/204-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2666-нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 28 мамырда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) шешімі.