О признании утратившим силу некоторых решений Жарминского районного маслихата
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2015 года N 35/295-V
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жарминского районного маслихата от 14 октября 2013 года № 15/134-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов для объектов жилого фонда и нежилых помещений Жарминского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3082, опубликовано в газете "Қалба тынысы" № 91 (8663) от 14 ноября 2013 года).
2. Признать утратившим силу решение Жарминского районного маслихата от 14 октября 2013 года № 15/135-V "Об утверждении тарифов на сбор, захоронение, утилизацию коммунальных отходов по Жарминскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3083, опубликовано в газете "Қалба тынысы" № 91 (8663) от 14 ноября 2013 года).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его принятия.
Председатель сессии А. Узбеханов
Секретарь маслихата Н. Есполов

Жарма аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 35/295-V шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40-бабына сәйкес Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қазанындағы "Жарма ауданының тұрғын үй қоры объектілері мен тұрғын емес үй-жайлары үшін коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" № 15/134-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3082 болып тіркелген, 2013 жылғы 14 қарашада № 91 (8663) "Қалба тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Жарма аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 қазанындағы "Жарма ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинақтау, көму, кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" № 15/135-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3083 болып тіркелген, 2013 жылғы 14 қарашада № 91 (8663) "Қалба тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Өзбеханов
Мәслихат хатшысы Н. Есполов