О признании утратившими силу некоторых решений Западно-Казахстанского областного маслихата
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 29-8.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативно-правовых актах" от 24 марта 1998 года, Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Западно-Казахстанского областного маслихата согласно приложению.
2. Контоль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Западно-Казахстанского областного маслихата А. Султанова.
Председатель сессии С. Сулеймен
Секретарь
областного маслихата
М. Құлшар
Приложение
к решению
Западно-Казахстанского областного маслихата
от 9 декабря 2015 года № 29-8
Перечень утративших силу решений Западно-Казахстанского областного маслихата
1. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 14-4 "Об определении перечня социально значимых сообщений Западно-Казахстанской области на 2014 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3377 от 25 декабря 2013 года департаментом юстиции ЗКО Министерства юстиции РК и опубликованное в газете "Приуралье" от 28 декабря 2013 года № 158).
2. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 27 июня2014 года № 18-7 "Об определении перечня социально значимых сельских и внутрирайонных сообщений по Западно-Казахстанской области на 2014 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3587 от 17 июля 2014 года департаментом юстиции ЗКО Министерства юстиции РК и опубликованное в газете "Приуралье" от 22 июля № 81 2014 года).

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір щешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 29-8 шешімі.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабының 1 тармағына сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихат
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының басшысы С. Сұлтановқа жүктелсін.
Сессия төрағасы С. Сүлеймен
Облыстық мәслихат
хатшысы
М. Құлшар
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2015 жылғы желтоқсан № 29-8
шешіміне қосымша
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "Батыс Қазақстан облыс бойынша 2014 жылғы әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" № 14-4 шешімі (2013 жылғы 25 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3377 нөмірмен ҚР Әділет Министірлігі БҚО Әділет департаментінде тіркелген, "Орал өңірі" газетінің 2013 жылғы 28 желтоқсанда № 157 жарияланған).
2. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2014 жылғы әлеукметтік маңызы бар ауылдық және ауданішілік қатынастардың тізбесін айқындау туралы" № 18-7 (2014 жылғы 17 шілдеде Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3587 нөмірмен ҚР Әділет Министірлігі БҚО Әділет департаментінде тіркелген, "Орал өңірі" газетінің 2014 жылғы 22 шілдеде № 81 жарияланған).