О признании утратившими силу некоторые постановления акимата Буландынского района
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 14 апреля 2016 года № а-04/111
О признании утратившими силу некоторые постановления акимата Буландынского района
В соответствии статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким района К.Испергенов
Приложение
к постановлению акимата
Буландынского района
от "14" апреля 2016 года
№ а-04/111
Перечень постановлений акимата Буландынского района, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Буландынского района от 11 июля 2012 года № А-07/272 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-7-159 от 30 июля 2012 года, опубликовано 10 августа 2012 года в районных газетах "Вести Бұланды жаршысы" и "Бұланды таңы");
2. Постановление акимата Буландынского района от 10 октября 2013 года № а-10/370 "О внесении изменений в постановление акимата Буландынского района от 11 июля 2012 года № А-07/272 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3870 от 04 ноября 2013 года, опубликовано 15 ноября 2013 года в районных газетах "Вести Бұланды жаршысы" и "Бұланды таңы");
3. Постановление акимата Буландынского района 10 октября 2013 года года № а-10/371 "О внесении изменения в постановление акимата Буландынского района от 20 января 2010 года № А-01/11 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по Буландынскому району"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3871 от 4 ноября 2013 года, опубликовано 15 ноября 2013 года в районных газетах "Вести Бұланды жаршысы" и "Бұланды таңы");
4. Постановление акимата Буландынского района года № а-12/356 от 8 декабря 2015 "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Буландынскому району на 2016 год (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5167 от 31 декабря 2015 года, опубликовано 8 января 2016 года в районных газетах "Вести Бұланды жаршысы" и "Бұланды таңы");

Бұланды ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 сәуірдегі № а-04/111 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес әкімдік қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі Қ.Испергенов
Бұланды аудан әкімдігінің
2016 жылғы "14" сәуір
№ а-04/111
қаулысына қосымша
Күші жойылды деп танылған Бұланды ауданы әкімдігі қаулыларының тізімі
1. "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Бұланды ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № А-07/272 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2012 жылғы 30 шілде № 1-7-159 болып тіркелген, 2012 жылы 10 тамызда аудандық "Вести Бұланды жаршысы" және "Бұланды таңы" газеттерінде жарияланған);
2. "Бұланды ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № А-07/272 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Бұланды ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 10 қазандағы № а-10/370 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2013 жылғы 3 қарашада № 3870 болып тіркелген, 2013 жылы 15 қарашада аудандық "Вести Бұланды жаршысы" және "Бұланды таңы" газеттерінде жарияланған)
3. "Бұланды ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 20 қаңтардағы № А-01/11 "Бұланды ауданында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Бұланды ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 10 қазандағы № а-10/371 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2013 жылғы 3 қарашада № 3871 болып тіркелген, 2013 жылы 15 қарашада аудандық "Вести Бұланды жаршысы" және "Бұланды таңы" газеттерінде жарияланған);
4. "Бұланды ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы" Бұланды ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № а-12/356 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2015 жылғы 31 желтоқсанда № 5167 болып тіркелген, 2015 жылы 8 қаңтарда аудандық "Вести Бұланды жаршысы" және "Бұланды таңы" газеттерінде жарияланған);

5. Постановление акимата Буландынского района № а-12/357 от 8 декабря 2015 года "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5168 от 31 декабря 2015 года, опубликовано 8 января 2016 года в районных газетах "Вести Бұланды жаршысы" и "Бұланды таңы").

5. "2016 жылғы халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Бұланды ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № а-12/357 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2015 жылғы 31 желтоқсанда № 5168 болып тіркелген, 2015 жылы 8 қаңтарда аудандық "Вести Бұланды жаршысы" және "Бұланды таңы" газеттерінде жарияланған).