О признании утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата от 4 сентября 2015 года № 5С36-6 "О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Егиндыкольского района"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 27 января 2016 года № 5С42-2
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата от 04 сентября 2015 года № 5С36-6 "О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Егиндыкольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 06 октября 2015 года № 4999, опубликовано от 05-12 октября 2015 года в районной газете "Егіндікөл").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
районного
маслихата
С.Саканов
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
Ж.Алпыспаев

Егіндікөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 5С36-6 "Егіндікөл ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 5С42-2 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 04 қыркүйектегі № 5С36-6 "Егіндікөл ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2015 жылғы 06 қазанда № 4999 болып тіркелген, аудандық "Егіндікөл" газетінде 2015 жылғы 05-12 қазанда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
С.Сақанов
Аудандық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
Ж.Алпыспаев