О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жаркаинского района
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 11 апреля 2016 года № А-4/119
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Жаркаинского района, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким Жаркаинского района А.Уисимбаев
Приложение
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от "11" 04 2016 года
№ А-4/119
Перечень постановлений акимата Жаркаинского района признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Жаркаинского района "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Жаркаинском районе" от 02 июля 2012 года № А-7/344 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-174, опубликовано 10 августа 2012 года в районной газете "Целинное знамя");
2. Постановление акимата Жаркаинского района "О внесении изменения в постановление акимата Жаркаинского района от 02 июля 2012 года № А-7/344 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Жаркаинском районе" от 10 февраля 2015 года № А-2/20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4661, опубликовано 06 марта 2015 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя");
3. Постановление акимата Жаркаинского района "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Жаркаинскому району на 2016" от 18 декабря 2015 года № А-12/340 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5200, опубликовано 22 января 2016 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя");
4. Постановление акимата Жаркаинского района "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год" от 22 января 2016 года № А-1/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5246, опубликовано 19 февраля 2016 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя").

Жарқайың ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күштері жойылғандығын тану туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № А-4/119 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес, Жарқайың ауданы әкімдігі қаулыларының күштері жойылған болып танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі А.Үйсімбаев
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "11" 04
№ А-4/119
қаулысына қосымша
Жарқайың ауданы әкімдігінің күштері жойылған болып танылған қаулыларының тізімі
1. "Жарқайың ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 02 шілдедегі № А-7/344 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде № 1-12-174 болып тіркелді, аудандық "Целинное знамя газетінде" 2012 жылдың 10 тамызында басылып шықты);
2. "Жарқайың ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 02 шілдедегі №А-7/344 "Жарқайың ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № А-2/20 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде № 4661 болып тіркелді, аудандық "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" газеттерінде 2015 жылдың 06 наурызында басылып шықты);
3. "Жарқайың ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № А-12/340 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде № 5200 болып тіркелді, аудандық "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" газеттерінде 2016 жылдың 22 қаңтарында басылып шықты);
4. "2016 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № А-1/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тіркелімінде № 5246 болып тіркелді, аудандық "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" газеттерінде 2016 жылдың 19 ақпанында басылып шықты).