О некоторых актах акимата Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 12 января 2016 года № 5
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Актюбинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев
Приложение
к постановлению акимата
Актюбинской области
от 12 января 2016 года № 5
Перечень постановлений акимата Актюбинской области утративших силу:
1. Постановление акимата Актюбинской области от 14 мая 2014 года № 148 "Об утверждении Правил определения расчетных ставок арендной платы за коммунальное имущество Актюбинской области, передаваемое в имущественный наем (аренду)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3918, опубликованное 10 июня 2014 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");
2. Постановление акимата Актюбинской области от 17 октября 2014 года № 367 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Актюбинской области от 14 мая 2014 года № 148 "Об утверждении Правил определения расчетных ставок арендной платы за коммунальное имущество Актюбинской области, передаваемое в имущественный наем (аренду)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4048, опубликованное 4 ноября 2014 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");
3. Постановление акимата Актюбинской области от 23 февраля 2015 года № 61 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Актюбинской области от 14 мая 2014 года № 148 "Об утверждении Правил определения расчетных ставок арендной платы за коммунальное имущество Актюбинской области, передаваемое в имущественный наем (аренду)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4234, опубликованное 27 марта 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").

Ақтөбе облысы әкімдігінің кейбір актілері туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 5 қаулысы
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігінің кейбір қаулылараның күші жойылды деп танылсын.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2016 жылғы 12 қаңтардағы
№ 5 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 мамырдағы № 148 "Мүліктік жалдауға (жалға алуға) берілетін Ақтөбе облысының коммуналдық мүлкін жалдау төлемінің есептік ставкаларын анықтау Қағидаларын бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3918 болып тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2014 жылғы 10 маусымда жарияланған);
2. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қазандағы № 367 "Ақтөбе облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 мамырдағы № 148 "Мүліктік жалдауға (жалға алуға) берілетін Ақтөбе облысының коммуналдық мүлкін жалдау төлемінің есептік ставкаларын анықтау Қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4048 болып тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2014 жылғы 4 қарашада жарияланған);
3. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 61 "Ақтөбе облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 мамырдағы № 148 "Мүліктік жалдауға (жалға алуға) берілетін Ақтөбе облысының коммуналдық мүлкін жалдау төлемінің есептік ставкаларын анықтау Қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4234 болып тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2015 жылғы 27 наурызда жарияланған).