О признании утратившими силу некоторых актов акимата Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 1 февраля 2016 года № 25
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Актюбинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 01 февраля 2016 года № 25
Перечень постановлений акимата области, признанных утратившими силу
1) от 2 июня 2014 года № 173 "Об утверждении перечня областных организаций коммунальной собственности, подлежащих приватизации".
2) от 3 июня 2014 года № 178 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3958, опубликованное 10 июля 2014 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
3) от 8 сентября 2014 года № 317 "О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Актюбинской области от 3 июня 2014 года № 178 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4039, опубликованное 28 октября 2014 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").

Ақтөбе облысы әкімдігінің кейбір актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 25 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37 баптарына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2016 жылғы 1 ақпандағы
№ 25 қаулысына қосымша
Облыс әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1) 2014 жылғы 2 маусымдағы № 173 "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктің облыстық ұйымдарының тізбесін бекіту туралы".
2) 2014 жылғы 3 маусымдағы № 178 "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3958 болып тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2014 жылғы 10 шілдеде жарияланған).
3) 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 317 "Ақтөбе облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 маусымдағы № 178 "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" қаулысына өзгеріс және толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4039 болып тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2014 жылғы 28 қазанда жарияланған).