О признании утратившими силу некоторых актов акимата района
Постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 14 апреля 2016 года № 96
В соответствии со статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу некоторые постановления акимата района согласно приложению к настоящему постановлению.
И.о. акима района Ж.Калмаганбетов
Приложение
к постановлению акимата
района от "14" апреля 2016 года № 96
Перечень постановлений акимата района, признанных утратившими силу
1. от 1 февраля 2010 года № 12 "Темір ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарында квота бекіту туралы" (зарегистрированное в реестре государственной реистрации нормативных правовых актов № 3-10-124, опубликованное 19 марта 2010 года в газетах "Темір").
1) от 18 октября 2013 года № 368 "О внесении изменения в постановление акимата Темирского района от 1 февраля 2010 года № 12 "Об утверждении квоты рабочих мест инвалидов Темирского района" (зарегистрированное в реестре государственной реистрации нормативных правовых актов № 3685, опубликованное 6 декабря 2013 года в газетах "Темір").
2. от 7 апреля 2011 года № 63 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрированное в реестре государственной реистрации нормативных правовых актов № 3-10-147, опубликованное 20 мая 2011 года в газетах "Темір").
1) от 18 сентября 2012 года № 240 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Темирского района от 7 апреля 2011 года № 63 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрированное в реестре государственной реистрации нормативных правовых актов № 3420, опубликованное 12 октября 2012 года в газетах "Темір").
2) от 18 ноября 2013 года № 369 "О внесении изменения в постановление акимата Темирского района от 7 апреля 2011 года № 63 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрированное в реестре государственной реистрации нормативных правовых актов № 3684, опубликованное 6 декабря 2013 года в газетах "Темір").

Аудан әкімдігінің кейбір актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 96 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкімінің м.а Ж.Қалмағанбетов
Аудан әкімдігінің
2016 жылғы "14" сәуірдегі № 96
қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. 2010 жылғы 1 ақпандағы № 12 "Темір ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарында квота бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-124 болып тіркелген, "Темір" аудандық газетінде 2010 жылы 19 наурызда жарияланған).
1) Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 18 қарашадағы № 368 "Темір аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 1 ақпандағы № 12 "Темір ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарында квота бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3685 болып тіркелген, "Темір" аудандық газетінде 2013 жылы 6 желтоқсанда жарияланған).
2. 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 63 "Қылмыстық – атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-147 болып тіркелген, "Темір" аудандық газетінде 2011 жылы 20 мамырда жарияланған).
1) 2012 жылғы 18 қыркүйектегі № 240 "Темір ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 63 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3420 болып тіркелген, "Темір" аудандық газетінде 2012 жылы 12 қазанда жарияланған).
2) 2013 жылғы 18 қарашадағы № 369 "Темір ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 63 "Қылмыстық атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3684 болып тіркелген, "Темір" аудандық газетінде 2013 жылы 6 желтоқсанда жарияланған).

3. от 3 февраля 2012 года № 33 "Об организации общественных работ для безработных Темирского района" (зарегистрированное в реестре государственной реистрации нормативных правовых актов № 3-10-162, опубликованное 2 марта 2012 года в газетах "Темір").
4. от 28 апреля 2015 года № 102 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Темирского района" (зарегистрированное в реестре государственной реистрации нормативных правовых актов № 4344, опубликованное 19 июля 2015 года в газетах "Темір").

3. 2012 жылғы 3 ақпандағы № 33 "Темір ауданының жұмыссыздары үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-162 болып тіркелген, "Темір" аудандық газетінде 2012 жылы 2 наурызда жарияланған).
4. 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 102 "Темір ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4344 болып тіркелген, "Темір" аудандық газетінде 2015 жылы 19 шілдеде жарияланған).