Об утрате силы некоторых постановлении акимата района
Постановление акимата Аксуского района Алматинской области от 22 июня 2016 года № 297
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", сатьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Аксуского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
3. Контроль за исполнение настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Сабырбаева А.
Аким района А. Далбагаев
Приложение к постановлению акимата Аксуского района от 22 июня 2016 года № 297
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата района
1. Постановление акимата Аксуского района от 05 декабря 2011 года № 906 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" ( зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 декабря 2011 года № 2-4-140 , опубликовано в газете "Аксу онири" 24 декабря 2011 года);
2. Постановление акимата Аксуского района от 09 августа 2013 года № 597 "Об организации и проведении работ по идентификации сельскохозяйственных животных по Аксускому району" ( зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 06 сентября 2013 года № 2447, опубликовано в газете "Аксу онири" 21 сентября 2013 года);
3. Постановление акимата Аксуского района от 07 апреля 2015 года № 114 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Аксуского" ( зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 06 мая 2015 года № 3156, опубликовано в газете "Аксу онири" 06 июня 2015 года);
4. Постановление акимата Аксуского района от 07 апреля 2015 года № 115 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел финансов Аксуского района" ( зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 06 мая 2015 года № 3157, опубликовано в газете "Аксу онири" 23 мая 2015 года);
5. Постановление акимата Аксуского района от 07 апреля 2015 года № 116 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Аксуского района" ( зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 06 мая 2015 года № 3159, опубликовано в газете "Аксу онири" 06 июня 2015 года);
6. Постановление акимата Аксуского района от 07 апреля 2015 года № 118 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдела экономики и бюджетного планирования Аксуского района" ( зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 06 мая 2015 года № 3160, опубликовано в газете "Аксу онири" 06 июня 2015 года);

Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 маусымдағы № 297 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақсу ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Сабырбаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі Ә.Далбағаев
Ақсу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "22" маусымдағы № 297 қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақсу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 05 желтоқсандағы № 906 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 14 желтоқсанда № 2-4-140 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2011 жылы 24 желтоқсанда жарияланған);
2. Ақсу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 09 тамыздағы № 597 "Ақсу ауданы бойынша ауылшаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстарын ұйымдастыру және өткізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылы 06 қыркүйекте № 2447 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2013 жылы 21 қыркүйекте жарияланған);
3. Ақсу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 сәуірдегі № 114 "Ақсу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 06 мамырда № 3156 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2015 жылы 06 маусымда жарияланған);
4. Ақсу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 сәуірдегі № 115 "Ақсу ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 06 мамырда № 3157 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2015 жылы 23 мамырда жарияланған);
5. Ақсу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 сәуірдегі № 116 "Ақсу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 06 мамырда № 3159 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2015 жылы 06 маусымда жарияланған);
6. Ақсу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 сәуірдегі № 118 "Ақсу ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 06 мамырда № 3160 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2015 жылы 06 маусымда жарияланған);

7. Постановление акимата Аксуского района от 07 апреля 2015 года № 119 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел внутренней политики Аксуского района" ( зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 08 мая 2015 года № 3162, опубликовано в газете "Аксу онири" 30 мая 2015 года);
8. Постановление акимата Аксуского района от 07 апреля 2015 года № 117 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел архитектуры и градостроительства Аксуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 мая 2015 года № 3164, опубликовано в газете "Аксу онири" 06 июня 2015 года);
9. Постановление акимата Аксуского района от 09 апреля 2015 года № 121 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищно коммунального хозяйства и жилищной инспекций Асуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 мая 2015 года № 3163, опубликовано в газете "Аксу онири" 06 июня 2015 года);
10. Постановление акимата Аксуского района от 14 апреля 2015 года № 124 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел строительства Аксуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 мая 2015 года № 3172, опубликовано в газете "Аксу онири" 06 июня 2015 года);
11. Постановление акимата Аксуского района от 17 апреля 2015 года № 134 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Аксуского района" ( зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 мая 2015 года № 3171, опубликовано в газете "Аксу онири" 06 июня 2015 года);
12. Постановление акимата Аксуского района от 17 апреля 2015 года № 132 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Аксуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 мая 2015 года № 3174, опубликовано в газете "Аксу онири" 13 июня 2015 года);
13. Постановление акимата Аксуского района от 06 мая 2015 года № 147 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных Аксуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 04 июня 2015 года № 3187, опубликовано в газете "Аксу онири" 13 июня 2015 года);
14. Постановление акимата Аксуского района от 15 мая 2015 года № 166 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Аксуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 июня 2015 года № 3234, опубликовано в газете "Аксу онири" 11 июля 2015 года);

7. Ақсу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 сәуірдегі № 119 "Ақсу ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 08 мамырда № 3162 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2015 жылы 30 мамырда жарияланған);
8. Ақсу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 сәуірдегі № 117 "Ақсу ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 14 мамырда № 3164 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2015 жылы 06 маусымда жарияланған);
9. Ақсу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 09 сәуірдегі № 121 "Ақсу ауданының тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 12 мамырда № 3163 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2015 жылы 06 маусымда жарияланған);
10. Ақсу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 124 "Ақсу ауданының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 20 мамырда № 3172 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2015 жылы 06 маусымда жарияланған);
11. Ақсу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 134 "Ақсу ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 20 мамырда № 3171 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2015 жылы 06 маусымда жарияланған);
12. Ақсу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 132 "Ақсу ауданының ауылшаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 22 мамырда № 3174 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2015 жылы 13 маусым жарияланған);
13. Ақсу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 мамырдағы № 147 "Ақсу ауданының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 04 маусым № 3187 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2015 жылы 13 маусымда жарияланған);
14. Ақсу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 166 "Ақсу ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 18 маусым № 3234 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2015 жылы 11 шілдеде жарияланған);

15. Постановление акимата Аксуского района от 21 мая 2015 года № 176 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел земельных отношений Аксуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 июня 2015 года № 3247, опубликовано в газете "Аксу онири" 24 июля 2015 года);
16. Постановление акимата Аксуского района от 23 июня 2015 года № 216 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Аксуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 июля 2015 года № 3299, опубликовано в газете "Аксу онири" 17 июня 2016 года);
17. Постановление акимата Аксуского района от 26 июня 2015 года № 232 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел предпринимательства Аксуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 05 августа 2015 года № 3324, опубликовано в газете "Аксу онири" 17 июня 2016 года);
18. Постановление акимата Аксуского района от 11 августа 2015 года № 305 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования Аксуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 сентября 2016 года № 3426, опубликовано в газете "Аксу онири" 25 декабря 2016 года);
19. Постановление акимата Аксуского района от 18 января 2015 года № 4 "О внесений изменений в постановление акимата Аксуского района от 11 августа 2015 года № 305 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аксуский районный отдел образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 февраля 2016 года № 3735, опубликовано в газете "Аксу онири" 04 марта 2015 года).

15. Ақсу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 мамырдағы № 176 "Ақсу ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 25 маусым № 3247 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2015 жылы 24 шілдеде жарияланған);
16. Ақсу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 маусымдағы № 216 "Ақсу ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 22 шілде № 3299 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2016 жылы 17 маусымда жарияланған);
17. Ақсу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 232 "Ақсу ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 05 тамыз № 3324 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2016 жылы 17 маусымда жарияланған);
18. Ақсу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 305 "Ақсу ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 16 қыркүйекте № 3426 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2016 жылы 25 желтоқсанда жарияланған);
19. Ақсу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 4 "Ақсу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы "Ақсу ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 305 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылы 19 ақпанда № 3735 болып тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2016 жылы 4 наурызда жарияланған).