О признании утратившим силу приказа Министра финансов Республики Казахстан от 26 августа 2015 года № 454 "Об утверждении Положения о Комитете финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 июня 2016 года № 294
ПРИКАЗЫВАЮ:
1.  Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 августа 2015 года № 454 «Об утверждении Положения о Комитете финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 12110, опубликован в информационно-правовой системе нормативных правовых актов «Әділет» 6 октября 2015 года).
2. Комитету внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан (Джумадильдаев А.С.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в недельный срок со дня его подписания направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в информационно-правовой системе «Әділет» и размещение на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Б.Султанов

"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 26 тамыздағы № 454 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 8 маусымдағы № 294 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитеті туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінінің 2015 жылғы 26 тамыздағы № 454 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12110 болып тіркелген «Әділет» нормативтік-құқықтық актілердің ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 6 қазанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Ішкі мемлекеттік аудит комитеті (Ә.С Жұмаділдаев) заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың көшірмесін қол қойылған күнінен бастап бір aпта мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдануын;
2) осы бұйрықтың «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                           Б.Сұлтанов