О признании утратившими силу некоторых приказов Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 7 сентября 2016 года № 523
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан 6 апреля 2016 года «О правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (далее - Комитет) согласно приложению к настоящему приказу.
2. Юридическому управлению Комитета (Джетибаева А.М.) в установленном законодательстве порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в информационно-правовой системе «Әділет» и размещение на интернет-ресурсе Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Организационно-финансовому управлению Департамента развития и модернизации Комитета (Стрельцова Н.В.) настоящий приказ довести до сведения Департаментов государственных доходов Комитета по областям, городам Астана и Алматы, таможни «Достык» и их территориальных органов.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Председатель                               Д. Ергожин
Приложение
к приказу Председателя
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 7 сентября 2016 года № 523
ПЕРЕЧЕНЬ
некоторых приказов Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан утративших силу
1. Приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 17 октября 2014 года № 5 «Об утверждении положений территориальных органов Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9840);
2. Приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 7 ноября 2014 года № 26 «Об утверждении положений управлений государственных доходов по районам, городам, районам в городах, на территории специальных экономических зон Департаментов государственных доходов Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9868);
3. Приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 27 января 2015 года № 48 «О внесении изменения и дополнений в приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 7 ноября 2014 года Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 7 ноября 2014 года № 26 "Об утверждении положений управлений государственных доходов по районам, городам, районам в городах, на территории специальных экономических зон, таможен Департаментов государственных доходов Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10396);

Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің кейбір бұйрықтарын күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Төрағасының 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 523 бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 50-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің (бұдан әрі - Комитет) кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Комитеттің Заң басқармасы (А.М. Жетібаева) заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдануын;
2) осы бұйрықтың "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Комитеттің Даму және жаңғырту департаменті Ұйымдастыру-қаржы басқармасының (Н.В. Стрельцова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің "Достық" кедені, Астана және Алматы қалалары, облыстар бойынша мемлекеттік кірістер департаменттерінің және олардын аумақтық органдарының назарына жеткізсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға Д. Ерғожин
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Мемлекеттік кірістер
комитетінің Төрағасының
2016 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 523 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының
ТІЗБЕСІ
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдарының ережелерін бекіту туралы" 2014 жылғы 17 қазандағы № 5 Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9840 тіркелді);
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті Мемлекеттік кірістер департаменттері аудандар, қалалар, қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумағындағы мемлекеттік кірістер басқармалаларының, ережелерін бекіту туралы" 2014 жылғы 7 қарашадағы № 26 Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9868 тіркелді);
3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті Мемлекеттік кірістер департаменттерінің аудандар, қалалар, қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумағындағы мемлекеттік кірістер басқармалаларының, кедендердің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті Төрағасының 2014 жылғы 7 қарашадағы № 26 бұйрығына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 48 Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10396 тіркелді);

4. Приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 12 мая 2015 года № 239 «О внесении дополнений в приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 7 ноября 2014 года № 26 "Об утверждении положений управлений государственных доходов по районам, городам, районам в городах, на территории специальных экономических зон, таможен Департаментов государственных доходов Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11385);
5. Приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 34 «О внесении изменений в приказ Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 7 ноября 2014 года № 26 «Об утверждении положений управлений государственных доходов по районам, городам, районам в городах, на территории специальных экономических зон, таможен Департаментов государственных доходов Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13021).

4. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті Мемлекеттік кірістер департаменттері кедендерінің, аудандар, қалалар, қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумағындағы мемлекеттік кірістер басқармаларының ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті Төрағасының 2014 жылғы 7 қарашадағы № 26 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 12 мамырдағы № 239 Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11385 тіркелді);
5. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті Мемлекеттік кірістер департаменттерінің аудандар, қалалар, қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумағындағы мемлекеттік кірістер басқармалаларының, кедендердің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының 2014 жылғы 7 қарашадағы № 26 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 34 Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13021 тіркелді).