О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Каражал
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 15 апреля 2016 года № 44/5
В соответствии со статьей 44 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата города Каражал согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителей акима города Каражал по принадлежности вопроса.
Аким города Каражал К. Шорманбаев
Приложение №1
к постановлению акимата
города Каражал №44/5
от 15 апреля 2016 года
Перечень
некоторых постановлений акимата города Каражал,
утративших силу
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Каражал № 5 от 13 января 2016 года "Об организации общественных работ", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 января 2016 года № 3626, опубликовано 30 января 2016 года в газете "Қазыналы өңір" № 5).
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Каражал № 54 от 15 мая 2014 года "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 09 июня 2014 года № 2658, опубликовано 21 июня 2014 года в газете "Қазыналы өңір" № 26).
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Каражал № 229 от 28 августа 2012 года "О внесении дополнений в постановление акимата города Каражал №210 от 03 августа 2011 года "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Каражал", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 сентября 2012 года № 1936, опубликовано 29 сентября 2012 года в газете "Қазыналы өңір" № 38).
4. Признать утратившим силу постановление акимата города Каражал № 382 от 21 декабря 2011 года "Об определении в городе Каражал специально отведенных мест для выездной торговли", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 января 2012 года № 8-5-121, опубликовано 11 февраля 2012 года в газете "Қазыналы өңір" № 6).

Қаражал қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 44/5 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылдың 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 44 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағына сәйкес Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қаражал қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау мәселенің тиістілігіне қарай Қаражал қаласы әкімінің орынбасарларына жүктелсін.
Қаражал қаласының әкімі Қ. Шорманбаев
Қаражал қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 15 сәуір
№ 44/5 қаулысына
№ 1 қосымша
Қаражал қаласы әкімдігінің күші жойылған
кейбір қаулыларының
тізбесі
1. Қаражал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы "2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 5 қаулысының күші жойылды деп танылсын, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 20 қаңтарда № 3626 болып тіркелген, 2016 жылы 30 қаңтарда № 5 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған).
2. Қаражал қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 15 мамырдағы "Мүгедектерді еңбекпен қамту үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 54 қаулысының күші жойылды деп танылсын, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 9 маусымда № 2658 болып тіркелген, 2014 жылы 21 маусымда № 26 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған).
3. Қаражал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 28 тамыздағы "Қаражал қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Қаражал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 03 тамыздағы № 210 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" № 229 қаулысының күші жойылды деп танылсын, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 18 қыркүйекте № 1936 болып тіркелген, 2012 жылы 29 қыркүйекте № 38 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған).
4. Қаражал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаражал қаласында көшпелі сауда үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" № 382 қаулысының күші жойылды деп танылсын, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 25 қаңтарда № 8-5-121 болып тіркелген, 2012 жылы 11 ақпанда №6 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған).