О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Каражал
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 16 мая 2016 года № 68/2
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата города Каражал согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителей акима города Каражал по принадлежности вопроса.
Аким города Каражал К. Шорманбаев
Приложение № 1
к постановлению акимата
города Каражал № 68/2
от 16 мая 2016 года
Перечень
некоторых постановлений акимата города Каражал,
утративших силу
1) Постановление акимата № 53 от 15 мая 2014 года "Об определении целевых групп населения на 2014 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 09 июня 2014 года № 2657, опубликовано 21 июня 2014 года в газете "Қазыналы өңір" № 26).
2) Постановление акимата города Каражал № 210 от 03 августа 2011 года "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете в службе пробации уголовно-исполнительной инспекции и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Каражал", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 августа 2011 № 8-5-113, опубликовано 03 сентября 2011 года в газете "Қазыналы өңір" № 36).

Қаражал қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 68/2 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылдың 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қаражал қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау мәселенің тиістілігіне қарай Қаражал қаласы әкімінің орынбасарларына жүктелсін.
Қаражал қаласының әкімі Қ. Шорманбаев
Қаражал қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "16" мамыр
№ 68/2 қаулысына
№ 1 қосымша
Қаражал қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қаражал қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 15 мамырдағы "2014 жылға халықтың нысаналы топтарын белгілеу туралы" № 53 қаулысы, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 9 маусымда № 2657 болып тіркелген, 2014 жылы 21 маусымда № 26 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған).
2. Қаражал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 3 тамыздағы "Қаражал қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 210 қаулысы, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 24 тамызда № 8-5-113 болып тіркелген, 2011 жылы 03 қыркүйекте № 36 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған).