О признании утратившим силу постановления акимата Казалинского района от 31 мая 2013 года № 144 "Об установлении квоты рабочих мест"
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 24 марта 2016 года № 56
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Казалинского района "Об установлении квоты рабочих мест" от 31 мая 2013 года № 144 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 4466, опубликовано 10 июля 2013 года в газете "Тұран Қазалы").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
АКИМ РАЙОНА Н. ШАМУРАТОВ

"Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 мамырдағы № 144 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 56 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы Қазалы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 мамырдағы № 144 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 4466 тіркелген, "Тұран Қазалы" газетінде 2013 жылы 10 шілдеде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ Н. ШАМҰРАТОВ