О утрате сил некоторых решении Шиелийского районного маслихата
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 04 мая 2016 года № 40/6
Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решения Шиелийского районного маслихата:
1) Решение Шиелийского районного маслихата от 06 февраля 2012 года № 2/7 "О корректировке базовых ставок земельного налога (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативно правовых актов от 06 марта 2012 года за № 10-9-218.
2) Решение Шиелийского районного маслихата от 06 февраля 2012 года № 2/8 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в Шиелийском районе (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативно правовых актов от 05 марта 2012 года за №10-9-217
3) Решение Шиелийского районного маслихата от 11 апреля 2014 года №27/6 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативно правовых актов от 24 апреля 2014 года за №4643
4) Решение Шиелийского районного маслихата от 02 марта 2015 года № 37/7 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 11 апреля 2014 года №27/6 "Об утверждени правил оказания размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативно правовых актов от 26 марта 2015 года за №4925
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
К. Койкелдиев А. Оразбекулы

Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 04 мамырдағы № 40/6 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 8 бабының 2 тармағын басшылыққа ала отырып, Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктердің аражігін ажырату жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 898 Жарлығына, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 22 қыркүйектегі № 1000 қаулысына сәйкес төмендегі шешімдердің күші жойылды деп танылсын.
1) "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 06 ақпандағы № 2/7 шешімі. Мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2012 жылғы 06 наурызда № 10-9-218 нөмірімен тіркелген, аудандық "Өскен өңір" газетіне 2012 жылғы 20 наурыздағы №30-3 (7973-7974) нөмірінде жарияланған;
2) "Қызметін Шиелі ауданында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкасын белгілеу туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 06 ақпандағы № 2/8 шешімі. Мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2012 жылғы 05 наурызда № 10-9-217 нөмірімен тіркелген, аудандық "Өскен өңір" газетіне 2012 жылғы 20 наурыздағы №30-3 (7973-7974) нөмірінде жарияланған;
3) "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 27/6 шешімі. Мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2014 жылғы 24 сәуірде №4643 нөмірімен тіркелген, аудандық "Өскен өңір" газетіне 2014 жылғы 17 мамырдағы № 34 (8188) нөмірінде жарияланған;
4) "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 27/6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 02 наурыздағы № 37/7 шешімі. Мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2015 жылғы 26 наурызда № 4925 нөмірімен тіркелген, аудандық "Өскен өңір" газетіне 2015 жылғы 01 сәуірдегі №24 (8274) нөмірінде жарияланған.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы: П. Архабаев
Аудандық
мәслихат хатшысы: Ә. Оразбекұлы