О признании утратившими силу некоторых решений городского маслихата
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11 марта 2016 года № 38/383
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", протестами прокуратуры города Актау от 12 января 2015 года № 2-110107-15-00311 и от 4 мая 2015 года № 2-110107-15-04835 и представлением департамента юстиции Мангистауской области от 13 октября 2015 года № 10-11-3741 Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1.Признать утратившими силу решения городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2.Рекомендовать акимату города Актау разработать новые нормативные правовые акты касательно вопросов, указанных в настоящем решении, в соответствии с действующим законодательствем Республики Казахстан.
3. Копии настоящего решения направить в департамент юстиции Мангистауской области и средства массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии С.Закенов
Секретарь городского
Маслихата М.Молдагулов
Приложение к решению
Актауского городского
маслихата от 11 марта 2016
года № 38/383
Перечень решений маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение городского маслихата от 19 июля 2012 года № 4/46 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-181, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 25 августа 2012 года за № 143);
2. Решение городского маслихата от 17 марта 2014 года № 18/178 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 19 июля 2012 года № 4/46 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2393, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 18 апреля 2014 года, в газете "Огни Мангистау" от 22 апреля 2014 года за № 68-69);
3. Решение городского маслихата от 26 марта 2013 года № 10/113 "Об установлении льготного проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) для обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения города Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2242, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 4 мая 2013 года за № 75).

Қалалық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 38/383 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына және Ақтау қаласы прокуратурасының 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 2-110107-15-00311, 2015 жылғы 4 мамырдағы № 2-110107-15-04835 наразылықтарына және Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2015 жылғы 13 қазандағы № 10-11-3741 ұсынысына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Осы шешімнің қосымшасына сәйкес қалалық мәслихаттың шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2.Ақтау қаласының әкімдігіне осы шешіммен көрсетілген мәселелерге қатысты, Қазақстан Республикасының қолданысындағы заңнамаларына сәйкес, жаңадан нормативтік құқықтық актілерді әзірлеу ұсынылсын.
3.Осы шешімнің көшірмелері Маңғыстау облысының әділет департаментіне және бұқаралық ақпарат құралдарына жолдансын.
4.Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Зәкенов
Қалалық мәслихат
хатшысы М.Молдағұлов
Ақтау қалалық мәслихатының 2016
жылғы 11 наурыздағы №38/383
шешіміне қосымша
Күші жойылды деп танылған мәслихат шешімдерінің тізбесі
1.Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 19 шілдедегі № 4/46 "Ақтау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-181 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 тамыздағы № 145 "Манғыстау" газетінде жарияланған);
2.Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 17 наурыздағы № 18/178 "Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 19 шілдедегі № 4/46 ""Ақтау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2393 болып тіркелген, 2014 жылы 18 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 22 сәуірде № 66-68 "Манғыстау" газетінде жарияланған);
3. Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 26 наурыздағы № 10/113 "Ақтау қаласының білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілері үшін қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруді белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2242 болып тіркелген, 2013 жылғы 4 мамырдағы № 75 "Маңғыстау" газетінде жарияланған).