О признании утратившим силу совместного постановления акимата города № 1147 и решения городского маслихата № 37/334 от 30 ноября 2010 года "О наименовании "Проспектом независимости" дороги от здания областного акимата, расположенного в 14 микрорайоне города Актау, до трассы "Актау-Бейнеу"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 11 марта 2016 года № 409 и решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11 марта 2016 года № 38/384
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии статьей 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года и представлением прокуратуры города Актау от 18 февраля 2016 года № 2-110107-16-01619 Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1.Признать утратившим силу совместное постановление акимата города № 1147 и решение городского маслихата № 37/334 от 30 ноября 2010 года "О наименовании "Проспектом независимости" дороги от здания областного акимата, расположенного в 14 микрорайоне города Актау, до трассы "Актау-Бейнеу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-142, опубликовано в газете "Огни Мангистау" за № 215-216 от 30 декабря 2010 года).
2.Отменить совместное постановление городского акимата № 1292 и решение городского маслихата № 24/222 от 11 сентября 2014 года "Об отмене совместного постановление акимата города № 1147 и решение городского маслихата № 37/334 от 30 ноября 2010 года "О наименовании "Проспектом независимости" дороги от здания областного акимата, расположенного в 14 микрорайоне города Актау, до трассы "Актау-Бейнеу".
3.Копии настоящего постановления и решения направить в департамент юстиции Мангистауской области и редства массовой информации.
4. Настоящее постановление и решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии С.Закенов
Аким города С.Трумов
Секретарь городского маслихата М.Молдагулов

"Ақтау қаласы 14 шағын ауданындағы облыстық әкімдік ғимаратынан бастап "Ақтау-Бейнеу" тас жолына дейінгі аралықтағы жолды "Тәуелсіздік даңғылы" деп атау туралы" 2010 жылғы 30 қарашадағы қала әкімдігінің № 1147 және қалалық мәслихаттың № 37/334 бірлескен қаулысы мен шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 11 наурыздағы № 409 қаулысы және Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 38/384 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 21-1-бабына және Ақтау қаласының прокуратурасының 2015 жылғы 18 ақпандағы № 2-110107-16-01619 ұсынысына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтау қаласы 14 шағын ауданындағы облыстық әкімдік ғимаратынан бастап "Ақтау-Бейнеу" тас жолына дейінгі аралықтағы жолды "Тәуелсіздік даңғылы" деп атау туралы" 2010 жылғы 30 қарашадағы қала әкімдігінің № 1147 және қалалық мәслихаттың № 37/334 бірлескен қаулысы мен шешімінің (нормативтік құқытық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-142 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсанда № 215-216 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Ақтау қаласы 14 шағын ауданындағы облыстық әкімдік ғимаратынан бастап "Ақтау-Бейнеу" тас жолына дейінгі аралықтағы жолды "Тәуелсіздік даңғылы" деп атау туралы" 2010 жылғы 30 қарашадағы қала әкімдігінің № 1147 және қалалық мәслихаттың № 37/334 бірлескен қаулысы мен шешімін жою туралы" 2014 жылғы 11 қыркүйектегі қалалық әкімдіктің № 1292 және қалалық мәслихаттың № 24/222 бірлескен қаулысы мен шешімі жойылсын.
3.Осы қаулы мен шешімнің көшірмелері Маңғыстау облысының әділет департаментіне және бұқаралық ақпарат құралдарына жолдансын.
4. Осы қаулы мен шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Зәкенов
Қала әкімі С.Трұмов
Қалалық мәслихат хатшысы М.Молдағұлов