О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карабалыкского района
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 18 марта 2016 года № 40
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Карабалыкского района согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района К. Габдулин
Приложение
к постановлению акимата
от 18 марта 2016 года № 41
Перечень утративших силу некоторых постановлений
акимата Карабалыкского района
1. Постановление акимата района от 21 июля 2010 года № 254 "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве" (зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области за номером 9-12-144, опубликовано 5 августа 2010 года в газете "Айна").
2. Постановление акимата района от 3 июня 2011 года № 145 "О внесении изменений в постановление акимата района от 21 июля 2010 года № 254 "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве" (зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области за номером 9-12-160).

Қарабалық ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылған болып тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 40 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданы әкімдігінің қаулыларының күші қосымшаға сәйкес жойылған болып танылсын.
2. Осы қаулы алғаш қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Ғабдулин
Әкімдіктің
2016 жылғы 18 наурыздағы
№ 40 қаулысына қосымша
Қарабалық ауданы әкімдігінің күші жойылған
кейбір қаулыларының тізбесі
1. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 21 шілдедегі № 254 "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстардың оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы" (Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында № 9-12-144 тіркелді, 2010 жылғы 5 тамыз "Айна" газетінде жарияланды).
2. Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 3 маусымдағы № 145 "Әкімдіктің 2010 жылғы 21 шілдедегі № 254 "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстардың басталуы және аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы" аудан әкімдігінің қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында № 9-12-160 тіркелді).